Nábytok

Moderný dizajn nábytku – nápady na zariadenie od Calligaris

Nápady na moderný nábytok -farebné stoličky

Calligaris je moderná a inovatívna spoločnosť vďaka svojim vzorom Návrh nábytku sa preslávil po celom svete. Pôvodné stoličky a stoly sú vyrobené iba z vysoko kvalitných materiálov a všetky majú mimoriadny dizajn.

Tradícia a inovácie v dizajne nábytku

Vonkajší dizajn klubu interiérových stoličiek

K tradičnému talianskemu štýlu sú pridané nové inovatívne riešenia. Moderná zmes štýlov vznikla po 87 rokoch práce a skúseností v oblasti interiérového dizajnu a predovšetkým v tom Návrh nábytku stoličiek a stolov. Hlavným cieľom spoločnosti Calligaris je sledovať trendy a inovácie a vyrábať moderný, štýlový a veľmi pohodlný nábytok, ktorý môže byť skutočne skvelým doplnkom akéhokoľvek domu, kancelárie alebo verejného priestoru..

Unikátny a funkčný dizajn nábytku

Inovácie dizajnu záhradnej stoličky-Calligaris

Spoločnosť má dnes nové logo a nový prístup k využívaniu potenciálu trhu na udržateľný rast. Dnes vytvára cenovo dostupnejšie funkcie Návrh nábytku. Calligaris však pracuje s rovnakou vášňou a láskou k inováciám ako predtým, stoly a stoličky sú jedinečné, výnimočné a funkčné.

Calligaris – ústretovosť a kompetentnosť voči zákazníkom

Čierne stolovo-biele stoličky

Pretože je táto spoločnosť na trhu tak dlho, má presný pohľad na potreby a priania svojich zákazníkov. To je jeden z dôvodov, prečo Calligaris Návrh nábytku skutočne sa dá nazvať špeciálnym a jedinečným. O každom kusu nábytku je v poriadku povedať: „Toto je presne to, čo som hľadal“.

Moderný interiérový dizajn – inovatívne stoly a stoličky

Kancelársky nábytok-dizajn stoličky Calligaris

Stoly a stoličky sú inovatívne Návrh nábytku sú veľmi výrazné a tiež veľmi užívateľsky prívetivé. Zákazníci majú možnosť zariadiť si a vyzdobiť svoje domy vo svojom vlastnom štýle, zmiešať rôzne farby a vytvoriť tak útulné prostredie. Calligaris umožňuje svojim zákazníkom porovnať rôzne farby a predstaviť si, ako by s nimi vyzeral domov.

Moderný dizajn stoličky

Dizajn stoličky Calligaris Farebné stoličky

Farebný nábytok

Dizajn nábytku- Calligaris

Červené stoličky – nápad na zariadenie jedálne

Moderné červené stoličky Calligaris Design

Puristické nápady na dizajn s oranžovými stoličkami a skleneným stolom

Nápady obývacia izba jedáleň sklenený stôl

Zariadenie obývačky

Nápad do obývačky-biely stôl-čierny koberec

Dizajn stoličky Calligaris

Moderné stoličky s dizajnom nábytku

15 nápadov na dizajn vonkajšieho nábytku ako vzrušujúceho pútača pozornosti v záhrade Jedinečný dizajn nábytku z farebnej živice v minimalistickom štýle Unikátny dizajn nábytku slúži ako stôl aj stolička súčasne

Škandinávsky dizajn nábytku sa stretáva s vietnamským remeselným spracovaním

Moderný dizajn nábytku

Inovatívny dizajn nábytku

Dizajn nábytku – ručne vyrobený stôl atraktívneho tvaru