Nábytok

Moderný, bezpečný gélový krb bez odpočtu od HEARTH CABINET

gélová pec-bez kapucne-krbová kabína

Hearth Cabinet ™ predstavuje nový, bezpečný Gelkamin ™, jediný Gélový krb bez prieduchu, Schválené odborom plánovania mesta NYC a hasičským zborom NYC. Naše výrobky sa predávajú pre pohostinské, bytové a komerčné inštalácie.

Naše vlastné jednotky sú vyvíjané v úzkej spolupráci s niektorými špičkovými dizajnérmi, architektmi a dodávateľmi v tomto odvetví a boli inštalované v niektorých z najluxusnejších miest New Yorku vrátane: Bowlmor – Times Square, The Jimmy Bar – The James Hotel, Yotel, Madison Square Garden – VIP Suites, Atelier Homage, 15 Central Park West – súkromná rezidencia, knižnica Brandy, Trump Residence, The Surrey Hotel – Penthouse, Chatwal Hotel Suites a Hyatt48Lex.

Moderný, bezpečný, bezventilový gélový krb od spoločnosti HEARTH CABINET ™

moderný-bezpečný-gélový-sporák-bez digestora

“Všimli sme si, že Gélový krb bez prieduchu od HEARTH CABINET ™ je optimálnou voľbou pre dizajn suít Yotel. Vzhľadom na jeho jednoduché použitie, flexibilitu pri inštalácii a súlad s New York City Code “- Ismael Leyva, AIA.

Moderný, bezpečný, bezventilový gélový krb od spoločnosti HEARTH CABINET ™ Eliminuje potrebu plynového potrubia, komína alebo elektriny a poskytuje skutočný plameň bez dymu.  Bezventilový gélový krb od HEARTH CABINET™ je poháňaný našimi patentovanými kazetami s alkoholovým gélom a má patentované bezpečnostné funkcie, ako je naše bezpečnostné sklo a zámka dverí, čo z neho robí jedno z najbezpečnejších krbov kdekoľvek.

 Gélový krb bez prieduchu vytvára magickú atmosféru

gélová pec-bez-kapucne-krbová-skriňa

Náš systém nádržky na gélový alkohol umožňuje bezpečnú a jednoduchú výmenu paliva. Naše inovatívne kazety sú predliate a vopred odmerané, čím sa eliminuje potreba kohokoľvek prilievať palivo do nádoby. Vďaka svojmu jedinečnému, dlhému, obdĺžnikovému otvoru vytvára vysoký plameň a veľa blikania. Niektoré jednotky majú zakrivenú vnútornú zrkadlovú stenu – inovácia, ktorá zlepšuje výhľad aj zvuk praskajúcich plameňov. Modulárny gélový krb bez prieduchu od HEARTH CABINET™ je navrhnutý na mieru v štvrti Chelsea na Manhattane a je vyrobený v Brooklyne, NY. Moderné krby vyžadujú malý inštalačný priestor (trecie uloženie) a sú pripevnené k podlahe alebo podstavcu štyrmi (4) skrutkami zo spodnej časti jednotky..

moderná-čierna-gélová-pec-bez digestora

Bezventilový gélový krb od HEARTH CABINET™ je k dispozícii v prevedení oceľ, nehrdzavejúca oceľ, mosadz, bronz a vo vlastných farbách. Naše štandardné veľkosti sú 35 7/8 ”Š x 24” V x 11,5 ”H alebo 31,5” Š x 27,5 “V x 11,5” D. Modely sú vybavené šikmou alebo zakrivenou vnútornou stenou. Možné sú aj priehľadné, trojstranné a taktiež zákaznícky špecifické prevedenia a rozmery.

Bezventilový gélový krb od HEARTH CABINET™ bude vystavený v stánku č. 192 na Architectural Digest Home Show (22.-25. marca na Pier 94, NYC).

Gélová pec bez digestora – čierna verzia

gélová pec-bez kapucne-čierna verzia

Futuristický dizajn krbu Mvtikka od Nüvist