Nábytok

Exkluzívny dizajn kaktusovej sedačky prináša zábavu a pohodlie do obývačky

kaktusová sedačka pre zábavu a pohodlie v interiéri obývačky

Každú chvíľu je obzvlášť osviežujúce objaviť zábavné návrhy nábytku. Presne to je prípad tohto unikátneho Pohovkový dizajn v tvare kaktusu. Tento kus nábytku navrhol dizajnér Maurizio Galante v spolupráci s Cerruti Baleri. Presne určiť tento vynález nie je ľahké. Dizajn bol nazvaný pohovka, ale nevyzerá ako obyčajná pohovka. Nie je to ani stolička alebo gauč v tradičnom zmysle.

Irónia v tomto dizajne kaktusovej sedačky

dizajn kaktusovej sedačky pre zábavu a pohodlie v nábytku v obývacej izbe

Kaktus Pohovkový dizajn je vlastne zbierka mäkkých elastických guličiek, ktoré boli zostavené náhodou. Výsledok vyzerá ako mäkká formácia na sedenie. Nebyť irónie v tomto nápade na zdobenie, povedali by ste, že to bol obzvlášť pohodlný kus nábytku. Ak mám byť úprimný, kto by sedel na obrovskom kaktuse? V skutočnosti je ilúzia obzvlášť realistická pre rozsiahlu zbierku kaktusov. Táto úspešná ilúzia samozrejme vznikla iba tlačou obrázkov na látku. Každý kaktus je vyrobený z elastickej tkaniny. Kompletnú zbierku tvorí kaktus Pohovkový dizajn a pár taburetiek z polyuretánových vankúšov, ktoré boli umiestnené na pevnom drevenom podklade.

Dizajn pohovky v tvare kaktusu ako súčasť známej výstavy

kaktusová sedačka zábava a pohodlie v obývačke taburetka

Tento vtipný Pohovkový dizajn bol prvýkrát predstavený na výstave „Nie je to romantické“ v Kolíne nad Rýnom MAKK. Môžete kresliť paralely so surrealistickými návrhmi nábytku Salvadora Dalího, ako aj vytvárať jasné súvislosti s umeleckými predmetmi z hnutia Pop Art. Napriek tomu, že tento kus nábytku bol navrhnutý pre ľudí so zmyslom pre humor, táto sedačka stelesňuje nový trend v dizajne nábytku. Zákazníci v dnešnej dobe hľadajú jedinečnejšie a neobvyklé kusy nábytku, ktoré odrážajú váš zmysel pre individualitu. Či sa vám to páči alebo nie, táto kaktusová sedačka je obzvlášť zaujímavá a bude sa hodiť do moderného interiéru.

Jedinečná pohovka v tvare kaktusu

dizajn kaktusovej sedačky pre zábavu a pohodlie v prednej časti obývačky

Vtipná kaktusová sedačka – bočný pohľad

dizajn kaktusovej sedačky pre zábavu a pohodlie pri bočnom pohľade do obývačky

Kaktusová dizajnérska sedačka v detaile

kaktusová sedačka pre zábavu a pohodlie v detaile obývačky

Kaktusová sedačka kombinuje pohodlie a jedinečnosť

kaktusová sedačka pre zábavu a pohodlie v obývačke pohodlne