Nábytok

Dizajnový nábytok Pierra Lerona – dizajnový stôl z mandľového dreva

potiahnuté sklo-nerozbitné-dizajnér-stôl-po-Pierre

Francúzsky umelec Tomás Alonso zo Saint Rémy de Provence vytvoril jedinečný dizajnérsky stôl zo skla a mandľového dreva. Ako inšpiráciu a kreatívny nápad prevzal umeleckú líniu štýlu Pierra Lerona Lesura, ale tým, že otočil „Sylvistructure“ novým smerom. Umelecké a remeselné umenie sa stretáva. Dizajnový nábytok podľa Pierra Lerona odznova.

Rad Sylvistructure – dizajnový nábytok podľa Pierra Lerona

Umelecké dielo-Sylvistructure-Tomás-Alonso

Sylvistructure ako kreatívny začiatok pre Dizajnový nábytok podľa Pierra Lerona odhaľovať krásu starého dreva. Driftwood, ktorý bol nájdený a zozbieraný v uliciach dediny, predstavuje základ pre inovatívny projekt. Mŕtve drevo alebo je to skôr výkon? !!! Uvidíme. Technika spracovania zahŕňa starostlivé oddelenie rozpadajúcej sa hmoty, bahna a zeme a interiéru drevenej časti a jeho „žíl“, aby sa ukázalo.

Dizajnový nábytok Pierra Lerona – dom úžitkového umenia vo Francúzsku

Diela umelecko-výstavné-múzeum-mandľové drevo

Ak hľadáte Dizajnový nábytok podľa Pierra Lerona mali by ste získať prehľad a najskôr Maison de L ‘Amandier  návšteva vo Francúzsku. Sylvistructure je umelecká línia, ktorá je zobrazená a vystavovaná všetkými spôsobmi a originálnym spôsobom. Nájdite si čas a pozrite sa na umelecké diela a na to, čo vzniká pod zaneprázdnenými rukami výtvarníkov.

Stojacia lampa s mandľovým drevom

Dizajnový nábytok-domáca dekorácia-lampa-podlahová lampa-kábel z naplaveného dreva

Výtvarné dielo alebo výzdoba obývačky

Boardwalk-fireproof-glass-driftwood-design-by-Tomás-Alonso

Kov a drevo sa stretávajú

Kovový stôl-dizajn-naplavené drevo-trojnohé

Nápad na drahý darček 

Umelecké dielo-nábytok potiahnutý sklom-dizajnový nábytok