Nábytok

Dizajnové pohovky od Sancal

Farebná čajová sedačka a kreslo Taupe

Dizajn je ústredným prvkom a je ťažiskom Sancalovej práce. Dizajnérsky tím hneď od začiatku začína navrhovať určité produkty s individuálnym nasadením, ktoré je rovnako rozmanité ako milióny ľudí na celom svete.. Dizajnové sedacie súpravy od Sancala sú stredobodom tohto článku dnes. Obdivujte jedinečné dizajnérske kúsky a možno svoju ďalšiu pohovku nájdete online.

Dizajnové pohovky od Sancal

Menu-pohovka-v-tyrkysovo-červenej stoličke

Prestížne štúdiá, nové štúdiá a študenti majú vízie a skúsenosti s Sancal Domáci tím zdieľal a tok myšlienok a množstvo myšlienok má moderný charakter Dizajnové sedacie súpravy priviedol k uskutočneniu. Uvažujme o niekoľkých príkladoch pohoviek. Sancalove gauče majú svoje vlastné mená ako výtvory a samostatne stojace objekty. Všetko sa točí okolo gauča a jeho sprievodného kresla alebo kresla v obývačke. Vzhľadom na dizajn je možné nábytok použiť veľmi špecifickým spôsobom v každej osobnej obývačke alebo jedálni.

Dizajnové sedacie súpravy ako individuálna tvorba

Plávajúce kreslá a pohovka v jasných farbách

the Dizajnové sedacie súpravy od Sancal sú vynikajúci a mimoriadny nábytok s vlastným srdcom. Vezmite si napríklad pohovku Float Sofa so svojimi súrodencami a zistite, že tento gauč nie je obyčajná sedačka. Je to trochu ako šatňa na chodbe, čo by nebol zlý nápad, keby sme chceli navrhnúť náš vstupný priestor skvelou pohovkou a pohodlne a prakticky si obliecť vrchné oblečenie a topánky, však? Pohovka Menu má retro vzhľad v svetlo tyrkysovej farbe, na ktorej sedíme pri jedálenskom stole v našej jedálni. Alebo čo keby ste mali pohovku s polohovateľnou plochou, na ktorej by sme po večeroch mohli tráviť hodiny televízie? Na pohovke Rew sa cítite ako skutočný kráľ a hore! Pohovka vás pozýva na hrubo čalúnené sedadlá a vankúše! Aké úžasné a krásne!

Pohovka v salóniku s mestským vzhľadom

City-casual-pohovka-hranatý-sancal-koberec-hovädzia koža

Praktické dvojmiestne pohovky

Pohovka Talo-kreslo-v-zelenom

Séria pohoviek Rew od spoločnosti Sancal

Rew-pohovka a kreslo s jasnými farbami

Hore! Pohovka v hnedých policiach

Pohovka-prešívaný-čaj-horčicová farba

Kreslo-Mesiac-tmavé-s-kovovým rámom

Sax-pohovka-uhlové-na-lež

Play-sofa-by-Sancal-v-béžovej farbe

Nosso-Collection-2009-by-Sancal

Pravítko-červená-pohovka-hranaté

Kiss-kreslo a pohovka v červenom od Sancala

K1-pohovka-v žltej-obdĺžnikovej

Folková sedačka v šedom a svetlom prevedení

hranatý gaučový párty nábytok

Pohovka Coppla v zelených nástenných hodinách

Ace-sofa-in-brown-by-Sancal