Nábytok

Elephant Chair – extravagantná dizajnérska stolička od Maxima Rieru

Sedenie slona s klami Maximo Riera

Príroda vo všetkých formách, farbách a variáciách bola vždy zdrojom inšpirácie pre umelcov z celého sveta. Populárne zvieracie vzory, ktoré sa objavujú na textíliách, čalúnení, tapetách, nábytku atď., Sú v niektorých krajinách tradičné, v iných – skôr trend. Nie každý však má rád zvieracie trofeje. Pravdepodobne by dizajnérska stolička Slonia stolička – nádherná zvieracia trofej – tróni uprostred obývačky človeka s extravagantným vkusom.

Moderná dizajnérska stolička zaujme svojim fantastickým dizajnom

Kožené kreslo s podrúčkami v čiernej farbe

Slon-dizajnérska stolička je najnovším projektom dizajnéra Maxima Rieru (pôvodom z Astúrie, severné Španielsko). Sotva môže zostať ľahostajný k jeho úžasnej zbierke mimoriadnych kožených stoličiek. Kolekcia Animal Chair sa skladá zo zvierat a stoličiek. Čierne kožené sedenie je také realistické, že často pôsobí dojmom, že je nažive.

Dizajnová stolička vyrobená z kože, inšpirovaná slonom

Navrhnite moderné kožené kreslo-slon

Slon- dizajnérska stolička možno skôr opísať ako umelecký predmet. Obri, ktorým dizajnér venoval svoju prácu, sú v Indii obľúbené a obľúbené zvieratá. Tradičné indické rezby, vzory a motívy sú reinterpretované v Slonej stoličke.

Nezvyčajný sedací nábytok – čierna kožená stolička s podrúčkami

Kožená zbierka kresiel pre slony

Z dizajnérska stolička od Maximo Riera má oceľový rám a hmotnosť 160 kg. Lisovaná pena obklopená jemnou kožou reprodukuje charakteristickú štruktúru pokožky slona. Asymetrický tvar kusu nábytku zapôsobí svojou sochárskou krásou a má nádych nádhery a luxusu. Všetko bolo prepracované do posledného detailu. Vďaka viac ako 30 -ročným skúsenostiam sa Maximo Riera preslávil ako umelec s vysokým medzinárodným postavením.

Sedací nábytok kožené dizajnové motívy vyrezávania kresiel

Slonové kreslo kožené kreslo Maximo Riera

Slonia čierna stolička-Maximo-Riera Design

Slonia stolička v dizajne-čierne kožené kreslo

Kreslo s dizajnom rezbárskeho nábytku-indické motívy

Kolekcia zvierat-kožené kreslo