Nábytok

Dizajnové kreslo s funkciou spania – fLOP od Eleny Sidorovej

kreslo-multifunkčné-spánková-funkcia-elena-sidorova

Na prvý pohľad nábytok upúta svojou jasnou farbou. Ak sa však pozriete bližšie, narazíte na šikovne navrhnutú doplnkovú funkciu – to Dizajnové kreslo krásne funguje aj ako rozkladacia pohovka! Multifunkčné kreslo „Flop“, ktoré navrhla moskovská dizajnérka Elena Sidorova, zaujme jednoduchým, ale efektívnym konceptom produktu – ako ukazujú nasledujúce obrázky!

Dizajnové kreslo dvojakého účelu

Tvarované kreslo s funkciou na spanie-kompaktné

„Flop“ je možné vďaka elastickým popruhom vyklopiť a podľa potreby alebo podľa potreby premeniť na pohodlný gauč pre jednu osobu. Spodnú stavbu tvorí preglejka a poťahová tkanina, vyrobené zo 100% ovčej vlny. Ak sa má „Flop“ používať ako kreslo, matrac a vankúše na spanie môžete uložiť mimo dosahu očí. Veľmi pekné miesto na spanie pre nečakaných hostí, však? A farba je jednoducho nádherná – žltá znamená optimizmus a v miestnosti vytvára nádherný pútavý pohľad.

Elegantné kreslo v atraktívnej farbe

Kreslo-flop-elena-sidorova-design-žltá-ovčia vlna-čalúnenie

Bez ohľadu na to, či je umiestnená ako pohodlná stolička na čítanie v domácej knižnici alebo ako farebný akcent v obývacej izbe, Dizajnové kreslo vyzerá sviežo, moderne a mladistvo. Perfektný kus nábytku do miestností, kde je priestor obmedzený, do malých bytov, kde nie je možné kvôli nedostatku miesta zariadiť hosťovskú izbu – napríklad do študentských izieb alebo do bakalárskych bytov..

Multifunkčné kreslo Flop s dvojitou funkciou

flop-kreslo-dizajn-multifunkčné-elena-sidorova