Móda

Večerné oblečenie pre bacuľky: na toto by ste si mali dať pri výbere pozor

Či už na svadbe, dátovej noci s partnerom v opere alebo na plese, ženy pri týchto príležitostiach vždy zažiaria v úchvatných večerných róbach. Aj bacuľaté ženy sa môžu stať správnymi večernými šatami absolútnym pútačom pozornosti. To závisí od správneho modelu. Vysvetľujeme, na čo by si tieto dámy mali pri výbere večerného oblečenia dávať pozor, a dávame niekoľko tipov.

bucľatá žena v úchvatných večerných šatách s áčkovým výstrihom bez ramienok

Zdôraznite svoje vlastné zásluhy

Keď bacuľaté ženy nosia niečo, v čom sa cítia pohodlne, tiež to vyžarujú. Toto je najvyššia priorita. Pretože vďaka dobrej porcii sebavedomia žiari každá žena a vďaka Nálepka s oblečením špeciálne pre ženy s postavami Rubensa k dispozícii je aj úplný výber módy. Pri výbere správnych večerných šiat je dôležité, aby boli ženské črty šikovne zinscenované, zatiaľ čo problémové partie šikovne skryté. Pretože každá žena, bez ohľadu na svoju skutočnú hmotnosť a postavu, má iné vlastnosti, je dôležité ich nájsť a zvýrazniť.

Bacuľatá žena v modrých večerných šatách s perleťovým vyšívaným topom

Zvýraznite individuálne prednosti

Zvlášť ženské atribúty postavy, ktoré znamenajú plodnosť a ženskosť, sú:

  • Širšie stehná
  • Veľké poprsie
  • Rozsiahla oblasť zadku
  • Tenký trup
  • Veľmi úzky pás

Mnoho žien, ktoré tieto vlastnosti tvrdia, si nie je istých. Práve tieto zóny je možné nádherne zvýrazniť správnym večerným oblečením. Šaty, ktoré tesne priliehajú k hornej časti tela a padajú ďalej v dolnej časti tela, dokonale zdôrazňujú ženské prednosti. Hra širokého a priliehavého oblečenia je vo všeobecnosti dobrou príležitosťou pre ženy s nadváhou zdôrazniť svoje individuálne obrazné prednosti.

správne večerné oblečenie pre bacuľaté ženy

Všeobecné triky

Večerné nosenie by v zásade malo lichotiť postave a nesedieť príliš blízko tela. Žena by mala byť pohodlná a mala by mať voľný pohyb. Farby, ktoré sú obzvlášť vhodné pre bacuľaté ženy a podporujú štíhlu líniu, sú čierne, tmavomodré alebo tmavozelené – malé čierne šaty sú preto vždy dobrou voľbou! Veľmi svetlé alebo svetlé farby často zvýrazňujú nadbytočné kilá. Látka šiat by mala byť splývavá, ľahká a voľná, pretože príliš pevné alebo hrubé látky sú zbytočné, najmä ak tiež lesknú. Absolútnou nevyhnutnosťou sú vysoké topánky k vášmu outfitu. Tieto, ako aj drepové účesy napínajú celé telo a pôsobia dlhšie a štíhlejšie. Vyhnite sa veľkým výtlačkom a pútavým aplikáciám.

Presýpacia postava s veľkým poprsím, úzkym pásom a širokými bokmi

Správny dizajn

Dámy s kilami navyše majú buď malé brucho, širšie boky a stiahnuté stehná, alebo tie Postava presýpacích hodín s veľkým poprsím, úzkym pásom a širokými bokmi. V závislosti od postavy existujú určité šaty, ktoré sú obzvlášť prospešné. Pre ženy, ktorých problémové oblasti sú prvé, sú vhodné najmä šaty empírového štýlu zo saténu alebo šifónu. Pri týchto sedí najužší bod priamo pod prsiami, takže žalúdok a stehná sú šikovne skryté. Postava presýpacích hodín si naopak príde na svoje v dlhých saténových šatách, pretože zadoček je voľne vyrezaný okolo.

Večerné šaty v empírovom štýle skrývajú problémovú oblasť žalúdka

Skutočný pútavý pohľad

Ak sa ženy, ktoré majú viac čo ponúknuť, držia týchto tipov a trikov, vytvorí sa tým tenšia línia, perfektne sa nastavia príslušné výhody v scéne a stanú sa vrcholom večera vo večernom oblečení..

bucľatá dáma v bordových šatách s opaskom v páse