Móda

Skombinujte krátke blejzre: takto sú nastajlované trendové bundy!

Sotva existuje iný kus oblečenia, ktorý by bol klasický a elegantný ako sako. Od elegantných po ležérne s nadrozmerným vzhľadom – súčasné trendy v oblasti blejzrov sú všestrannejšie ako kedykoľvek predtým a srdce všetkých módnych návrhárov rozbúcha rýchlejšie. Móda 80. a 90. rokov nás už dávno dobehla a s ňou rastie aj naša túžba experimentovať s neobvyklými tvarmi a outfitmi. Ostrihané nohavice sú v centre pozornosti už niekoľko mesiacov, a tak nie je žiadnym prekvapením, že v tejto sezóne zúria predovšetkým mimoriadne krátke bundy. Radi by ste osviežili svoje jarné outfity? Potom čítajte ďalej a zistite, ako najlepšie kombinovať krátky blejzer!

Džínsy a krátke blejzre sa kombinujú na každodenné nosenie

ako krátke blejzre kombinujte nápady na jarné oblečenie do roku 2021

Elegantný a vysoko kvalitný blejzer je jednou z absolútnych nevyhnutností pre všetky ženy a nemala by chýbať v žiadnom šatníku. Je klasika príliš upchatá pre každodenný život a vhodná iba do kancelárie? Ani zďaleka! Orezané blejzre sú perfektnou voľbou na prechodné obdobie a dajú sa ľahko integrovať do našich outfitov. Pre pohodlný, ale štýlový vzhľad môžete jednoducho skombinovať svoje obľúbené džínsy s krátkym blejzrom. Šortky vyzerajú skvele aj v teplejších dňoch. Aby ste sa zamerali na pás, pri nákupe by ste sa mali ubezpečiť, že sako končí na úrovni pásu. Oblečte si jednoduchú základnú košeľu a máte perfektný každodenný vzhľad!

Krátke blejzre kombinujú jarné nápady džínsového oblečenia

Krátky blejzer vytvára sofistikovanú siluetu a aj tomu najjednoduchšiemu oblečeniu dodá osobitý a moderný nádych. Pokiaľ ide o výber obuvi, je povolené takmer všetko, čo sa vám páči. Bojové topánky a tenisky Derbe sú ideálne na uvoľnenú prechádzku, zatiaľ čo vysoké podpätky a Mary Janes zaisťujú ženskú eleganciu. Tak či onak, vždy budete vyzerať nádherne!

Skombinujte krátke blejzre a nohavice Marlene

Krátke blejzre kombinujú nápady jarného oblečenia do kancelárie

Radi by ste svoj podnikateľský outfit trochu okorenili? Potom ste v dobrých rukách s krátkym blejzrom! Nohavice Marlene sú tento rok v móde a sú vynikajúcim spôsobom, ako vdýchnuť nášmu looku závan čerstvého vzduchu. Krátke bundy je možné nosiť bez námahy so širokými nohavicami do pása a vyzerajú neuveriteľne elegantne a moderne, ale napriek tomu sú veľmi dospelé a vážne. To, aké topánky si k tomu oblečieš, závisí od dress codu v kancelárii. Zatiaľ čo tenisky sú ideálne na neoficiálne obchodné stretnutia, členkové čižmy na členku a vysoké podpätky dodávajú krátkemu saku eleganciu, ktorú potrebuje na večerné akcie. Aby ste nevyzerali príliš objemne, je najlepšie nosiť pevný top.

Marlene nohavice outfit krátke blejzre kombinovať na jar

Ako to už u nových módnych trendov býva, radi by sme náš nový sako nosili nepretržite. Našťastie ani to nie je problém, pretože krátky blejzer je skutočný univerzál, ktorého štýl je možné prispôsobiť akejkoľvek príležitosti. Ak sa so svojim telom cítite dobre a rada experimentujete so svojimi outfitmi, potom samozrejme môžete pokojne nosiť krátky blejzer aj bez brucha. Farebné nohavicové kostýmy s krátkymi blejzrami skutočne pútajú pozornosť a množstvo módnych návrhárov nám dokázalo, že s nudným imidžom klasických biznis outfitov nemajú nič spoločné. Svetelné nuansy, ako je pastelovo zelená, nebeská modrá alebo biela, pôsobia obzvlášť na jar veľmi osviežujúco a moderne a vyžarujú určitú ľahkosť..

Skombinujte sukne a ostrihané blejzre do elegantného vzhľadu

Skombinujte business outfity k jarným krátkym blejzrom

Orezaný blejzer je zrejmý z elegantného vzhľadu a je možné ho ideálne implementovať so stredne dlhou sukňou na ceruzku. Ceruzkové sukne boli tento rok na mólach dobre zastúpené a stali sa absolútnou nevyhnutnosťou pre všetky ženy, ktoré si uvedomujú módu. Elegantné vysoké podpätky sú rozhodne najobľúbenejšou voľbou a zaisťujú dospelý a vážny vzhľad. Ale klasiku je možné tiež nádherne štylizovať s teniskami a výsledkom je veľmi vzrušujúci a štýlový outfit.

Trendy v bundách jar-leto 2021 kombinujú krátke blejzre