Móda

Letná móda 2014: doplnky k bielemu outfitu

Biele-outfity -Farebné -Sandály- Nohavice- Bundy-Kabelky- Blúzky-leto

Leto je také dobré ako tu a mnohé sú pripravené na svetlejšie odtiene oblečenia. A namiesto toho, aby mali viac vrstiev objemného oblečenia, môžu uprednostniť obyčajnú bielu košeľu a šortky. Ženy tiež často radi nosia biele šaty. Takéto varianty oblečenia sú tiež pohodlnejšie na nosenie v horúcich letných dňoch. Napriek tomu môžu na leto bez letného oblečenia pôsobiť nudne. the Letná móda 2014 našťastie ukazuje, ako môžete okoreniť letné biele oblečenie náhrdelníkmi, náramkami alebo vtipnými klobúkmi. Dnes tu máme niekoľko návrhov na letné doplnky, ktoré dodajú vášmu bielemu outfitu príjemný nádych.

Letná móda 2014- náhrdelníky s príveskami

Biele šaty-Príslušenstvo k mobilu-Letné-Doplnky do vlasov

Ak chcete nosiť biele šaty alebo košeľu, mali by ste Letná móda 2014 mať za vzor a vyberať doplnky na leto, ktoré pútajú viac. Bežný náhrdelník napríklad nevynikne na bielej košeli ako základ. Preto by ste sa mali radšej uchýliť k náhrdelníku s pekným príveskom, ktorý bude pôsobiť výraznejšie a urobí váš outfit zaujímavejším. Skvelé na tejto myšlienke je, že vás neohreje, takže v teplých dňoch máte stále dostatok vzduchu.

Viacnásobné náhrdelníky – podľa letnej módy 2014

Letný trend-2014-biele-šaty-čierne-pančuchové nohavice-letná-móda 2014-niekoľko-reťazcov

Ak sa vám nepáči predstava akcentového náhrdelníka s príveskom, môžete radšej skombinovať niekoľko náhrdelníkov dohromady. Môžete ich nosiť na krku v rôznych dĺžkach. Existujú aj prevedenia, v ktorých je niekoľko navzájom kombinovaných. Ale často nevyzerajú úplne rovnako. Ak sú správne nosené, je možné ich nosiť aj vedľa seba a predstavujú tak skvelú letnú módu 2014.

Zavinovací náramok

Náramok-šaty-outfit-doplnky-v-parku-kvety

Keď nosíte biely outfit ako základ, je ťažké prejsť cez leto s doplnkami na leto. To je dôvod, prečo obalové náramky vyzerajú tak skvele aj v lete. Chanluuove náramky sú napríklad kombináciou perál a kože a výrazne prevyšujú vaše bežné náramky. Vaše detaily sú zložité a krásne. Mnoho žien ich kombinuje s inými náramkami, čím získavajú jedinečnú kombináciu, ktorú nikto iný nemá. Obalové náramky je však možné nosiť aj samostatne. Hlavným dôvodom, prečo sú také obľúbené, je to, že ich možno použiť na prezentáciu trendu odrazu bez veľkého úsilia.

Farebné sandále – aktuálne z letnej módy 2014

Farebné-sandále-letné-móda-2014-oranžové-vreckové-žlté tričko

V lete je vždy dobré dodať vášmu oblečeniu trochu viac farby. Pretože váš biely outfit v skutočnosti nemá žiadnu farbu, môžete svojim topánkam dodať väčšiu živosť. Na osvieženie svojho outfitu si dajte pestrofarebné sandále. Ak si netrúfate na farebné topánky, vyskúšajte niečo dvojtónové. Vyberte si napríklad sandále v neutrálnej farbe s farebnými detailmi.

Hodvábna šatka – skvelý doplnok

Biele-šaty-a-farebné-šály-kombinovať-leto-móda-2014

Vo večerných alebo nočných hodinách môžete k svojmu bielemu outfitu pridať hodvábny šál ako doplnok na leto. To vám dodá ďalšiu vrstvu oblečenia bez toho, aby ste mali pocit, že sa obliekate na zimu. Existuje niekoľko skvelých šatiek, ktoré môžete skombinovať s vašim bielym outfitom. Môžete si vybrať niečo neutrálnejšie alebo vzorovanejšie. V zásade môžete použiť čokoľvek, ak nosíte bielu.

 Slamený klobúk ako slnečná clona

Slamený klobúk-leto-móda-2014-Florida-Palms

Ak je váš biely outfit určený na jeden deň do bazéna alebo na pláž, môžete ho nosiť so slameným klobúkom. Je to veselý doplnok, ktorý vás ochráni aj pred slnkom. A môžete tiež nosiť skvelé slnečné okuliare. S týmto príslušenstvom na leto budete vyzerať moderne s malým úsilím.

Elegantný v bielej farbe

Náhrdelník z bielych kamienkov s prsteňom a kvetinovým náramkom

Nosiť bielu v lete je logické. Aby váš biely outfit vyzeral ešte lepšie, využite na leto výhody týchto doplnkov.

Farebné-šperky-čipkované-šaty-leto-móda-2014-červené vreckové-náramok

Champagne farebná bunda letný módny kožený opasok

Pouličné kvetináče-reštaurácia-leto-móda-2014

Farebné-módne-značkové-kožené-tašky-letné-lodičky

Saténové šaty-dlhé náušnice-leto-móda-2014-kamienky