Móda

Kúpte si svetre: Nájdite sveter, ktorý vyhovuje vášmu typu postavy

Ide to jednoducho takto: každá žena má svoje „problémové oblasti“, kde si môže dať šalát, koľko chce. Tieto „problémy“ často existujú iba v mysli dotknutej osoby, ale to ich nerobí o nič menej skutočnými. So správnym oblečením – teraz na jeseň sú to často útulné svetre a iné topy – môžete vytvoriť vzhľad, ktorý sadne vášmu typu postavy a šikovne zvýrazní vaše osobné preferencie. Podrobne sme sa pozreli na najbežnejšie typy postáv a dali sme tipy, ktoré topy na vás vyzerajú obzvlášť dobre. Pri kúpe svetra si teda dajte pozor na niekoľko vecí:

Nákup svetrov: základné pravidlá

Kúpte si svetre Tipy na jesenný outfit

Základné pravidlá pre výber správneho svetra:

– Lepšie je kúpiť si jeden dobrý sveter ako tri lacné.

– Je lepšie používať vysokokvalitné materiály a nechať polyester za sebou.

– Kupujte si iba svetre, ktoré k sebe dokonale sadnú.

Kúpte si sveter: figúrka presýpacích hodín

Kúpte si svetre pre ženy s figúrkou Sandunhr

Postava presýpacích hodín sa vyznačuje širokými bokmi, úzkym pásom a bujným dekoltom, vďaka ktorému sú dokonale ženské. Mnohým ženám táto postava závidí, aj keď sa im zdá príliš zmyselná. Marilyn Monroe bola jednou z najslávnejších žien s tvarom presýpacích hodín, ktoré je celkom ľahké predvádzať – stačí vedieť, ako to funguje!

V prvom rade by svetre nemali byť príliš voľné, aby nezakrývali krivky. Príliš tesné topy by naopak nepriaznivo zvýraznili malé vrecká. Najlepšie sa hodia topy, ktoré sú strihané blízko k postave, ale nie sú obmedzujúce. Ideálne sú košele a svetre na mieru. Existuje tiež možnosť použiť bedrový pás, aby sa postava dostala do centra pozornosti. Nepriaznivé sú naopak svetre a topy štvorcového strihu s množstvom volánov alebo volánov.

Kúpte si svetre a poskladajte si outfit podľa svojho typu postavy

Nie každej žene sa páči, keď pohľady ostatných opakovane ťahajú k jej dekoltu. Vzhľadom na tlmené farby sa veľkosť poprsia posúva na zadné sedadlo. Na skrývanie je najvýhodnejší okrúhly výstrih. Véčkový výstrih spôsobuje, že horná časť tela vyzerá dlhšie, ale zvyčajne ukazuje o niečo viac prsníka.

Kúpte si sveter: Postava hrušky

Kúpte si svetre pre ženy s postavou hrušky

Ženy s touto postavou majú úzku hornú časť tela, zatiaľ čo spodná časť tela, zvyčajne začínajúc bokmi a zadkom, má výrazné zaoblené konce. Veľkorysé dno je obľúbeným ideálom krásy – mnoho žien má vypolstrovaný zadok. Jennifer Lopez a Kim Kardashian majú postavu hrušky.

Styling je často o získaní väčšej rovnováhy. V porovnaní s príjemnou spodnou časťou vyzerá úzka horná časť tela niekedy príliš tenká. Tu sa svetre dajú použiť na zameranie hornej časti tela. Povolené je všetko, čo je nápadné: svetlé farby, pútavé vzory, splývavé textílie, flounces, volány, trblietky atď. Tieto detaily by však mali byť vždy nad bokmi, inak efekt nebude fungovať podľa želania..

Nakúpte tipy pre svetre pre ženy s bruškom

Svetre by nemali končiť na úrovni pása, pretože by to tam priťahovalo váš pohľad. Tiež by nemali byť príliš krátke, vytvára to vizuálne skrátenie. Perfektné sú naopak vodopádové výstrihy, výstrihy do V a chrániče ramien, ktoré sú našťastie práve v móde. Výrezy Carmen spôsobujú, že ramená a tým aj horná časť tela pôsobia trocha širšie. Vrchná časť je zvýraznená, zatiaľ čo spodná časť je skrytá tmavými farbami a obmedzenými vzormi.

Kúpte si svetre: figúrka O.

Svetrový outfit na jeseň pre ženy s postavou V.

Postavu O definuje zaoblené brucho, ktoré mnohým ženám prekáža. Líši sa od tela k telu presne tam, kde sú vankúše umiestnené „na zlé časy“; u niektorých žien je to len žalúdok. S touto skutočnosťou však nie ste sama, pretože to je prípad mnohých žien.

Svoje bruško by ste rozhodne mali milovať a zmieriť sa s ním. Je to sídlo takých dôležitých inštitúcií, ako je intuícia (pocit čreva). Okrem toho sa veľká časť imunitného systému nachádza v žalúdku. Dosť dôvod na trochu viac lásky! To však neznamená, že túto zónu nie je možné opticky optimalizovať správnym oblečením. Tí, ktorí sú v perfektne padnúcom oblečení, sa zvyčajne cítia sebavedomejšie a pôsobia sebavedomejšie. To môže veľmi uľahčiť každodenný život!

Kúpte si svetre pre ženy s veľkými bokmi

Keďže nechcete zdôrazniť hornú časť tela, uprednostňujú sa svetre v tmavých, tlmených tónoch. Vyhnite sa lesklým tkaninám a pútavým detailom okolo brucha. Najlepšie sú strihy, ktoré sedia trochu ležérne a voľne plynú okolo siluety. Svetre a pulóvre by nemali byť príliš krátke.

Väčšina žien s postavou O má krásne, úzke členky a zápästia. Tieto miesta môžete zdôrazniť a nasmerovať tam svoj pohľad. Žmurknutím oka vyzeráte štíhlejšie a cítite sa krásne.

Kúpte si svetre: figúrka do V.

Vyberte si a kúpte si sveterový outfit podľa typu postavy

Ženy v tvare písmena V majú silné ramená a štíhle nohy. Tento typ postavy je známy aj ako figúrka jablka. Pokiaľ ide o styling, základným pravidlom je, že tmavé, jemné farby a vzory necháte vzadu, zatiaľ čo svetlé tóny a pútavé vzory dostanú oblasti do popredia. S postavou V si vyberiete topy v tlmených farbách, ktoré siahajú až k bokom a nie sú príliš tesné. Volánky a chrániče ramien nie sú dobrou voľbou a mali by ste sa im vyhnúť. Svetre s efektom na jedno rameno sú však veľmi výhodné, pretože neobvyklý strih slúži ako pútač zraku.

Vydajte sa na krásnu jeseň s útulnými svetrami, ktoré dokonale zvýraznia vašu vlastnú postavu!