Móda

Dámske topánky na jar-leto 2014 od Giuseppe Zanotti

dámske-topánky-andreea-diaconu-giuseppe-zanotti- jar-leto 2014

Hľadáte štýlové Dámska obuv na jar-leto 2014? Potom sa pozrite na horúce modely od talianskeho návrhára obuvi Giuseppe Zanottiho. Na sezónu jar-leto 2014 predstavuje návrhár pôsobivú kolekciu topánok, ktoré nesú jeho okamžite rozpoznateľnú ochrannú známku. Tieto sandále, lodičky, tenisky a členkové topánky vás očaria. Modely sú veľmi rozmanité – od jeho legendárnych sandálov so zlatými ozdobami a lodičkami na špičke až po športové chladné tenisky na klinovom podpätku..

Kolekcia topánok jar-leto 2014 od Giuseppe Zanotti

Dámska obuv Giusepp Zanotti jar-leto 2014

Giuseppe Zanotti si pre svoju reklamnú kampaň jar-leto 2014 vybral obúvať talianske modelky Andreea Diaconu a Paolo Anchisi. Fotograf Karim Sadli fotografoval dva modely v Saint-Tropez, kde elegantné sandále na podpätku skutočne vynikajú proti jemnému plážovému piesku a terakotovým dlažbám.

Sandále na čiernom podpätku so zlatými ozdobami

večerné topánky-sandále-čierno-zlaté-predné jar-leto 2014

Tieto zvodné dámske topánky stelesňujú vášeň Giuseppe Zanottiho pre ženskú energiu a každá žena sa cíti krásne a pohodlne. Prejdite nadol, aby ste videli najlepšie štýly pre túto sezónu, a objavte najlepšie sandále, tenisky a úplne novú inšpiráciu priamo z pristávacej dráhy. Či už na voľný čas, alebo pre svoj skvelý outfit na vysokých podpätkoch, pod ním určite nájdete svoje obľúbené topánky.

sandále na bielom opätku so zlatými prsteňmi

giuseppe-zanotti-2014-sandále-podpätok-biele-zlaté-detaily

čierne sandále so zlatými hviezdičkami na prednej strane

giuseppe-zanotti-2014-sandále-čierne-remienky-zamat-zlaté-hviezdičky

čierne sandále s remienkami a striebornými drakmi vpredu

Heelshoes-sandals-straps-black-silver-dragon

Sandále vo vzhľade hadej kože

sandále-päty-remienky-členok-hadia koža-vzhľad

Hnedé sandále na podpätku s motívmi Aztechi

sandále-podpätok-hnedá-mosadz-detaily-predné-aztécke-motívy

ružové patentované sandále na podpätkusandále-päty-remienky-ružový-lak-giuseppe-zanotti-2014

Peep-toe lodičky v leopardom vzhľade

lodičky na podpätku

Ružové čipkované lodičkylodičky-giuseppe-zanotti-leopard-optika-ružové-frontylodičky-čierna-koža-tvar-hrotu-zlaté-malé-nitylodičky-biely-krokodíl-koža-optika-zlaté prvky

dámske topánky jar-leto 2014 bielo-čierne-remienky na podpätku ploché topánky-červeno-zlaté-detaily-predné-kamene-jar-leto 2014 giuseppe-zanotti-2014-čižmy-kožené-čižmy-čierno-bielo-červené giuseppe-zanotti-2014-dámske-topánky-podpätky-béžové-výrezy giuseppe-zanotti- jar-leto 2014-sandále-podpätky-remienky-čierne  giuseppe-zanotti-2014-tenisky-zlato-červená-leopardia-optika giuseppe-zanotti-2014-tenisky-čierna-zlatá-farba-na zips giuseppe-zanotti-2014-tenisky-bielo-zlaté-zips giuseppe-zanotti-2014-členkové-topánky-predné-zadné-otvorené spony na opasok giuseppe-zanotti-2014-klinové tenisky-čierny na zips giuseppe-zanotti-tenisky-kliny-weiss-goldener-adler kožené lodičky-kov-opätok-nity-čierna-čipka-predná  členkové čižmy-päta-koža-čierna-vykrojená členkové čižmy-lady-gaga-bez-podpätku-zlatisté špice členkové čižmy-lady-gaga-strieborné-kamienky-ružové-bodavé nity-vykúkané