Makeup

Trendy v líčení na jar a leto 2014

Líčenie očí letné tipy 2014 starostlivosť o vlasy ružové oranžové farby

Na doplnenie vášho každodenného alebo party štýlu potrebujete perfektný make -up. Aj bez profesionálneho stylistu buďte aktuálni a zistite, čo Make up Trends 2014 táto jar a leto sú.

Make up Trends 2014 – Oranžové pery

Tipy na líčenie pery 2014 Letné farby

Najnovší Make up Trends 2014 Pokiaľ ide o pery, farby sú oranžové a ružové. Môžete si vybrať medzi rôznymi odtieňmi, ako sú jasné neónové farby alebo jemné, koralové farby na leto. Nech už dávate prednosť čomukoľvek, oranžový rúž je rozhodne nutnosťou. Fanúšikovia tejto farby sú Donna Karan, DKNY, Prabal Gurung, Rag&Bone and Dsquared2. V prípade, že použijete výraznejšiu farbu, mali by ste si uvedomiť, že oči musia byť svetlejšie a jemnejšie.

Zdôraznite oči

zvýraznite tipy na make -up trblietavé očné linky čierne

Chanel a Jason Wu zdôrazňujú magický, ženský vzhľad pomocou trblietavých očných tieňov a robia z neho top trend Make up Trends 2014 urobiť. Tento lesk je možné aplikovať na horné viečko namiesto očnej linky alebo namiesto kohl pod spodnou líniou mihalníc. Za týmto účelom najskôr naneste základný náter a potom očné tiene a očné linky. Až potom prídu na rad trblietavé očné tiene. Pred nanášaním kefu navlhčite. Tak sa vyhnete tomu, že sa vám potom budú trblietať po celej tvári.

Make up Trends 2014 – lesklá pokožka

Tipy na líčenie, leto 2014, farba ružových pier

Nový trend znamená koniec solária, pretože prirodzená pokožka a prirodzený make-up sú teraz moderné. Na sezónu jar / leto 2014 by mala byť vaša farba pokožky čo najprirodzenejšia a lesklejšia. Vyberte si správny primer, ľahký make-up, začervenajte si líca a naneste jemné líčenie kohlom a riasenkou. Najmä Michael Kors a Dolce&Gabbana sú fanúšikmi tohto líčenia.

Trendy líčenia 2014 – Arabský vzhľad

Trendy v líčení 2014 v lete

Vzhľadom na práva arabských žien je ich pohľad jediným módnym hriechom, ktorý môžu urobiť. A jej oči by neboli také výrazné, nebyť kohlu. Je tiež súčasťou trendov tejto jari a leta. Ako ukazuje Versace, je tiež dosť dobrý pre oči. Naneste ho a prstom alebo štetcom zľahka rozotrite smerom von.

Aqua make-up

Líčenie trendy leto 2014 tipy triky modrá

Nuansy fialových a svetlých očných tieňov sú tento rok tiež moderné, ale medzi nimi sú najmä akvarelové farby Trendy v líčení 2014. Očné tiene v kobaltovej modrej alebo tyrkysovej farbe dodávajú očiam špeciálne kúzlo a sú ideálne na večerné líčenie. Tento trend je obzvlášť obľúbený u Giorgia Armaniho a Marca Jacobsa.

Trendy v líčení 2014 na jar a leto sú moderné aj dramatické pery vo farbách červenej a bordovej a tiež mejkapového typu „mačacie oči“, v ktorom očné linky bežia o niečo dlhšie.

Modré a hnedé oči je možné zvýrazniť oranžovými očnými tieňmi

nalíčte si čerstvú peknú tvár oranžové očné tiene

Prirodzene krásna – ružová rúž

prírodné tipy na líčenie svieža letná sezóna

Zlaté očné tiene na večer

Tipy Triky 2014 nápady trblietky zlaté striebro

Šaty výrazných farieb a atraktívnych účesov na leto

Leto 2014 farby modrá ružová žltá módne trendy