Makeup

Puppy očné linky: nový trend líčenia na leto je taký jednoduchý!

Vďaka tvárovej maske je zameranie pri nanášaní make -upu na naše očné okolie viac ako kedykoľvek predtým. Je preto logické, že očnému líčeniu by sa v tomto roku malo nechať trochu viac vyniknúť. Či už ide o ružovú očnú linku alebo tmavomodrý očný tieň – s očnou linkou môžu byť oči dokonale zasadené do scény a pôsobiť ešte výraznejšie. Peppy mačací pohľad je v skutočnosti známy každému z nás, ale úplne nový trend z Kórey sa práve šíri. Krásne jemné a super roztomilé – Puppy Eyeliner v posledných týždňoch upútalo pozornosť všetkých módnych návrhárov. Vzhľad je v skutočnosti veľmi jednoduchý a pretože vďaka nim naše oči pôsobia bdelejšie, je ideálny pre ženy so sklopenými viečkami. Čo je to vlastne ten humbuk a ako je ten pohľad na krásu vymyslený? To všetko vám povieme nižšie!

Čo presne je šteňatá očná linka?

Trend líčenia očných liniek šteniatka, odstránenie tipov na make -up

Preložené z angličtiny, Puppy Eyeliner znamená „šteňatá očná linka“ – znie to celkom roztomilo, nie? Technológia očných liniek pochádza z Kórey a podľa platformy sociálnych médií „Pinterest“ sa vyhľadávací dopyt nedávno zvýšil o neskutočných 30 percent. Na rozdiel od klasických mačacích očí, v ktorých je očná linka ťahaná smerom nahor, šteňatá očná linka sleduje prirodzený tvar očí. Inými slovami: Očná linka beží jemne nadol a je tiež oveľa kratšia, čo zase otvára pohľad. Trend krásy dosahuje mladistvý vzhľad a robí oči okrúhlejšie, väčšie a neodolateľnejšie ako u malého šteňaťa – odtiaľ roztomilé meno.

Takto jednoducho sa dá nalíčiť šteňatke na oči

Šteňa očná linka proti sklopeným viečkam

Zložité líčenie očí nie je pre vás? Potom máme dobrú správu! Aj keď je Puppy Eyeliner úplne novým fenoménom vo svete krásy, je to veľmi jednoduché a na to, aby ste sa nalíčili sami, nepotrebujete žiadne profesionálne schopnosti. Predstavte si to teda ako roztomilého a ľahko dostupného bratranca Mačacie oči. Či použijete na letný nádych čierne očné linky alebo napríklad biele očné linky, je úplne na vás. A s našimi podrobnými podrobnými pokynmi bude Puppy Eyeliner hračkou aj pre tých najväčších začiatočníkov medzi vami.!

  • Ak chcete dodať očiam nádych tepla a rozmeru, najskôr naneste neutrálny alebo svetlý odtieň očných tieňov.
  • Šteniatko na očné linky vytvoríte najľahšie pomocou očného pera so špičkou štetca.
  • Ceruzkou nakreslite tenkú čiaru horného viečka pozdĺž línie horných rias a začnite buď vo vnútornom kútiku oka alebo okolo stredu horného viečka.

Šteňa očná linka návod, aký make -up na sklopné viečka

  • Z vonkajšieho kútika oka by ste nemali ťahať očné linky nahor, ale mierne nadol – ako vodítko je najlepšie použiť svoj prirodzený tvar očí.
  • Ak chcete, môžete vonkajšiu polovicu línie mihalníc opäť potiahnuť, aby pôsobila trochu hustejšie.
  • Aby váš pohľad získal trochu väčšiu definíciu, naneste očné linky na malú časť dolného viečka a spojte obe línie malým krídlom..
  • Za týmto účelom jednoducho nakreslite tenkú očnú linku od strednej línie mihalníc k vonkajšiemu kútiku oka a spojte obe línie..
  • Nakoniec všetko zľahka premiešajte prstami alebo jemným štetcom a voilà – už nosíte trendovú očnú linku Puppy.

Takto elegantne vyzerá šteňatá očná linka!

Šteňatá očná linka trenduje, aký make-up pre zvesené viečka

Vďaka precíznej očnej linke vyzerajú oči väčšie a dodávajú nášmu pohľadu nevinný, dievčenský nádych

Trendy líčenia pre šteňatá v líčení v lete 2021

Make -upový vzhľad pripomína nevinný vzhľad šteniatka 

Trendy v líčení očí 2021 Šteňa nalíči sami

Či už do kancelárie alebo na špeciálnu príležitosť – Puppy Eyeliner jednoducho vždy funguje

Skryté tipy o sklopených viečkach Trendy v líčení očných liniek šteniatka

Trend líčenia z Kórey stavia do centra pozornosti prirodzený tvar očí

Šteňatá očná linka nalíči očné make-up pre sklopné viečka