Makeup

Tmavomodré očné tiene sú novým trendom Pinterestu na leto: 26 nápadov na líčenie

tmavomodré očné tiene hnedé oči pôsobia mlado a sviežo

Diskrétne trblietavé oči s tmavým farebným akcentom, efektným mono očným tieňom alebo líčením s grafickými vzormi: tmavomodrý očný tieň je skutočným univerzálom. Možno aj preto je farba jedným z trendov Pinterestu na leto 2019. Make-up je možné udržať v jasných farbách, najmä v teplom období. Experimentujte s rôznymi odtieňmi modrej a zistite, s akými ďalšími farbami ich môžete kombinovať. Ukážeme vám 26 skvelých nápadov na líčenie na rôzne príležitosti. nechajte sa inšpirovať!

Tmavomodré mono očné tiene: trend pre rok 2019

tmavo modrý mono festival očných tieňov festival očný make -up

Mono očné tiene sú tento rok veľmi trendy. Iba jeden odtieň očných tieňov je náhodne distribuovaný iba na horné alebo horné a dolné viečka. Farba „kobalt“ je obzvlášť obľúbená. Hodí sa k ženám s tmavými očami, aj k ženám s modrými očami. Zvyšok make-upu radšej necháte jemný. Na nahé pery zvýraznite rúž alebo lesk na pery a vyhnite sa červenaniu na lícach.

Tmavomodré očné tiene ako trblietavý farebný efekt

tmavomodré očné tiene večerné líčenie očí dymové

Oživte svoj párty make-up tmavomodrými očnými tieňmi, ktoré ako prízvuk rozotriete do vnútorného kútika oka. Aby ste zaistili, že od prvého okamihu získate presnú čiaru, môžete čiaru najskôr nakresliť svetlou (napríklad bielou) kohlovou ceruzkou a potom ju vystopovať mierne vlhkou kefkou a modrým očným tieňom..

Nakreslite dokonalé očné linky tekutým tmavomodrým očným tieňom

Nahé očné tiene kobaltové očné linky nápady na líčenie očí

Perfektné očné linky je možné nakresliť matným tmavomodrým očným tieňom. Pero na korekciu make-upu starostlivo odstráňte všetky znečistené oblasti. Potom zvýraznite oči nahým tieňom, ktorý rozotrite na pohyblivé viečka a pod obočie zvýraznite trblietavým bielym očným tieňom..

Grafický vzor s očnými tieňmi s matnou fínčinou

tmavomodré očné tiene grafický vzor obdĺžnik modré oči blond vlasy

Prepracované grafické vzory môžete nakresliť aj tekutým očným tieňom. V každom prípade ich musíte namaľovať presne. Výrobok je dlhotrvajúci a má vysoké krytie, takže je ideálny na párty líčenie.

Festivalový makeup s tmavomodrými očnými tieňmi

tmavomodré nápady na líčenie festivalových očí

Biele, ružové zlato, kobaltová modrá a modrošedá tvoria efektnú paletu očných tieňov. Farby môžete ľubovoľne kombinovať a vykúzlite tak cool festival alebo každodenné líčenie.

Kobaltová modrá a trblietky: chladné farebné duo na diskotéku

bronzový očný tieň kohl blue party make-up nápad

Kombinácia krémových očných tieňov v nahých, trblietavých strieborných práškových očných tieňoch a matných očných tieňov v kobaltovo modrej farbe robí z nasledujúceho pohľadu obľúbený make-up..

Dúhové oči: trend na Instagrame

tmavomodré očné tiene dúhové oko líčiť

Takzvané dúhové oči v súčasnosti spôsobujú na Instagrame senzáciu. Sotva existuje influencer, ktorý by nevymyslel vzhľad. Treba uznať, že tento make-up je pútavý a nie každému pristane. Ale nižšie sme pre vás zostavili niekoľko príkladov, ktoré sa perfektne hodia na párty.

tmavo modré očné tiene dúhové jednorožec očný make -up

Samozrejme, nielen tmavá modrá hrá rozhodujúcu úlohu, ale farba je skôr súčasťou nápadného súboru jasných farieb..

Tmavo modré očné tiene a vínovo červený rúž: farebná kombinácia pre skutočných tvorcov trendov

tmavomodrý očný tieň mono burgundský rúž večerné líčenie

Svet módy je tiež nadšený farbou „kobalt“. Mnoho návrhárov už poslalo svoje modely na móla s trblietavými očnými tieňmi, ktoré vybiehajú nahor v jemných odtieňoch šedej. Rovnomerná porcelánová pokožka a červený rúž robia z tohto pohľadu pútavý pohľad. Líčenie je obzvlášť účinné, ak oblečenie nadobúda farby očných tieňov a rúžu. Vzhľad ladí aj s fialkou, levanduľou a čiernou.

Tmavo modré očné tiene: nápady na líčenie pre ženy so sklopenými viečkami

tmavomodré očné tiene nakreslia oči líčiace pohľady

Efektívne nalíčiť si na sklopné viečka nie je jednoduché. S ďalším jednoduchým nápadom na líčenie môžete dosiahnuť štýlové líčenie, ktoré vizuálne zväčšuje oči. Začnite od vnútorného kútika oka a pomocou malého plochého, mierne navlhčeného štetca nakreslite očnú linku s ľadovo modrým očným tieňom do stredu viečka. Potom umiestnite štetec do stredu viečka a nakreslite očné linky von tmavomodrými očnými tieňmi.

Dymové oči s očnými tieňmi v šedej a tmavo modrej farbe

tmavo modré očné tiene koktejl party oči make-up

Takmer žiadny iný make-up nie je taký výrazný ako obľúbené dymové oči. Tento rok farebnú paletu tvorí sivá, tmavo modrá a fialová. Kombinácia vyzerá obzvlášť očarujúco a je ideálna na slávnostné príležitosti, ako sú koktailové večierky, svadby alebo dokonca firemné večierky. Farby sa náhodne navzájom miešajú prstami. Oči sú navyše zvýraznené očnou linkou kohl.

Meď a tmavo modrá: nádherné farebné duo

dole tmavomodré očné tiene, hore dymové oči, trblietavá medená farba

Teplý odtieň medi na hornom viečku a studený odtieň modrej na dolnom viečku zaostrujú modré a zelené oči. To, ako intenzívne farby vyzerajú, úzko súvisí s tým, koľko očných tieňov nanesiete.

tmavomodrý festival očných tieňov vyzerať sivoružové oči svetlá pleť

Tmavomodré očné tiene: Svet celebrít je z „kobaltovej“ modrej nadšený

tmavomodré očné tiene olivová koža hnedé oči tmavé vlasy

Zdá sa, že svet celebrít je z tmavomodrých očných tieňov úplne nadšený. Kim Kardashian to urobila ako prvá a predviedla svoju líniu krásy s tmavomodrými očnými tieňmi. Víťazka Oscara Emma Stone si pre svoj vzhľad zvolila aj tmavomodrý odtieň. Farba lepšie zvýraznila jej ľadovo modré oči. Bella Thorne miluje tieň, ktorý spája s ružovým rúžom.

Či už sú vhodné na každodenné použitie alebo nápadné: tmavomodré očné tiene sú skutočným všestranným pomocníkom. Aby bol vzhľad nakoniec správny a zodpovedal vášmu tónu pleti a farbe očí, rozhodujúcu úlohu zohrávajú aj doplnkové farby. Ženy s modrými očami sa môžu rozhodnúť pre tmavomodré očné tiene s teplým purpurovým podtónom, ženy so zelenými očami môžu zvýrazniť modrý odtieň pomocou sivých alebo strieborných očných tieňov. Dámy s hnedými očami vo všeobecnosti vyzerajú veľmi dobre na nahých a medených tónoch.

tmavo modré očné tiene mono párty make-up tmavočervená pleť na rúž

tmavomodré očné tiene geometrický vzor blond vlasy modré oči

tmavomodrý festival očných tieňov líčenie vlasov bordový účes rúž Frisch Jung

tmavo modré očné tiene mono lesklé častice olivová pokožka tmavá pleť nahý rúž

tmavomodré nápady na líčenie festivalových očí

tmavomodré očné tiene fialová čierna riasenka blond vlasy modré oči

tmavomodrý festival párty očných tieňov vyzerať sivo trblietavé líčenie obočia

tmavomodrý festival myšlienok punk make -upu

Naneste tmavo modré mono očné tiene nad a pod

Letné tmavomodré mačacie oči očarujú elegantne

tmavo modré očné tiene elegantné modré oči hnedé vlasy