Makeup

Ktorá tvárenka mi vyhovuje? Tipy a príklady pre každý typ pokožky

S lícenkou môžete dodať tvári svieži nádych a modelovať črty tváre. Ide o to, aby zvyšok tváre pôsobil jasnejšie a sviežejšie. Ale pre svoj tón pleti by ste mali použiť správnu farbu červenania. Cieľom je vybrať taký odtieň, ktorý bude zodpovedať farbe vašich líčok, keď sa prirodzene začervenajú. Ale lícenka môže tiež výrazne zlepšiť váš večerný make -up. Naši odborníci vám povedia, ktorá tvárenka sa hodí k akému typu pleti.

Ktorá tvárenka sa hodí k akému tónu pleti?

aká červená farba svetlého typu pokožky

Typ pokožky svetlý

Ženy so svetlou pleťou by sa mali radšej vyhýbať pestrofarebným odtieňom. Svetlo ružové, broskyňové alebo svetlé koralové tóny rozžiaria vašu porcelánovú pokožku. Vydajte sa na lícenku s krémovou textúrou, ktorá dodá vašej pokožke prirodzený vzhľad. Krémový krém sa dobre mieša a vyzerá veľmi prirodzene.

Červenkou si naneste lícenku na líca alebo ju jemne rozotrite lícenkou. Príliš veľa produktu alebo používanie sýtych odtieňov vytvára absurdný klaunský vzhľad. Vyhnite sa make -up faux pas zvolením správnej intenzity lícenky pre prirodzené nalíčenie tváre.

ktorý rumenec vyhovuje akému typu pokožky svetlý stredne tmavý

Typ pokožky stredná

Podobne ako pre svetlý typ pokožky, aj tu sú najlepšou voľbou ružové a broskyňové tóny. Mali by ste však použiť hlbší odtieň alebo naniesť trochu viac, kým nedosiahnete požadovanú intenzitu. Sýte ružové a dokonca aj niektoré fialové tóny budú vašej pleti lichotiť – najmä ak lícenku nanesiete na správne miesta. Zistite to tak, že sa usmejete a uvidíte, kde vám trčia lícne kosti. Na vonkajšie lícne kosti v tvare polmesiaca naneste trochu červenania.

Tip: Ak máte olivovú pokožku, vyhnite sa chladnejším odtieňom ako slivka.

ktorá červená farba vyhovuje tónu pleti svetlo tmavá

Typ pokožky tmavý

Tmavočervené, oranžové a purpurové sú ideálnymi lícenkami pre osoby s tmavou pleťou. Ide o to, aby ste si vybrali pestrofarebné lícenky. Tieto farby, na rozdiel od púdrovej ružovej, spôsobia, že vaša pokožka bude namiesto bledej pôsobiť žiarivo. Vyberte si odtieň fuchsie (ako tmavo žiariaca orchidea), ak váš tón pleti vyzerá teplejšie. Hlboké mandarínkové tóny vyzerajú skvele na chladnom chlapcovi.

Ktorá tvárenka sa hodí k akému tónu pleti – príklady

Červená farba, typ pleti, svetlofialová

Ak máte extrémne bledú alebo svetlú pokožku s modrastým podtónom, siahnite po studenej ružovej farbe. Čokoľvek, čo vyzerá teplo, môže spôsobiť, že vaša pokožka bude načervenalá.

Krysten Ritter – Svetlá pokožka so žltým podtónom

Broskyňa svetlo modrej farby Krysten Ritter

Ak máte svetlú pleť s tmavými očami a vlasmi, odporúča sa použiť na tváre teplé svetlé farby. Ružové ruže dodajú vašej tvári viac tepla a rozžiaria vašu pleť.

Isla Fisherová

Farba broskyne Isla Fisher Blush

Ryšavky majú väčšinou svetlú pokožku. Je to kvôli nedostatku eumelanínu. Odborníci odporúčajú ryšavým ženám nosiť červenanie v odtieňoch ružovej a broskyňovej. Sú povolené všetky nuansy okrem koralov!

Blake Lively

Blake Živá blond svetlá farba sčervenania pokožky

Fialové a broskyňové ružové so zlatým nádychom sa najlepšie hodia k zlatistým blond ženám ako Blake Lively. Svetlé ružové nuansy sú vhodné pre svetlé blond vlasy. Tmavé blond ženy sa môžu rozhodnúť pre ružové s hnedastým podtónom.

Eva Mendesová

Eva Mendez typ pleti Oliv Gold Rouge

Hviezdy ako Eva Mendes, Kim Kardashian a Jessica Alba majú olivovú pokožku. Odborníci odporúčajú najskôr použiť krémový bronzer, aby ste si definovali líca, a potom naneste ružovú farbu s broskyňovou farbou s červenými podtónmi..

Lucy Liu

Lucy Liu typ pokožky olivovo ružová ružová farba

Olivová pokožka s hnedastými podtónmi funguje najlepšie s hnedým rumencom s nádychom svetlo ružovej. Vďaka tomu bude pleť pôsobiť sviežejšie.

Chrissy Teigen

Chrissy Taigen Typ pokožky Dark Rouge Color Berry tón

Ak máte zlatistú pleť ako Chrissy Teigen, vyskúšajte tlmené hnedasté sčervenanie s trochou ružovej. Tieto odtiene červenania dodajú vašej tvári perfektný nádych a vaše líčka budú pôsobiť, ako keby ich pobozkalo slnko..

Kerry Washington

Kerry Washington typ pokožky tmavá červená farba

Teplý broskyňový odtieň dodáva tmavej pokožke skutočne príjemný lesk. Líca však môžete zvýrazniť aj žiarivými, žiarivými farbami, ako je ružová.

Lupita Nyong’o

Lupita Nuongo typ pokožky tmavá červená farba

Super pigmentovaná krémová tvárenka v tlmených odtieňoch je najlepšia pre tmavé typy pleti. Teplé koralové a červené tóny s bohatým hnedým podtónom sú perfektné.

Červenať sa ako prášok alebo krém?

Varianty na tvárenky Krém na škvrny z práškovej tyčinky

Keď nájdete ten správny odtieň, výber textúry je jednoduchý: krémové ružové a lícenkové ceruzky fungujú dobre na normálnu až suchú pokožku a červenajúci púder na normálnu až mastnú pleť. Tu je dôvod: ako zvlhčovač zamatovo krémové lícenky lepšie preniknú a zvlhčia vašu pokožku. Púdrová lícenka má naopak matujúci účinok a môže pomôcť odstrániť prebytočný maz z pokožky.

Červený prášok: To by mala byť vaša obľúbená každodenná lícenka. Na koži je ľahký a veľmi ľahko sa nanáša štetcom. Púdrová tvárenka je pre svoj matný efekt perfektná pre mierne lesklú pokožku.

krém na drsnosť rôzne odtiene koralová ružová

Červený krém: Cream Blush je synonymom pre dlhotrvajúce líčenie. Vydrží veľmi dlho, obzvlášť ak je nastavený púdrovou lícenkou. Tento produkt je ideálny pre ženy, ktoré trávia veľa času vonku. Vzorec je extra zvlhčujúci – vlastnosť, ktorú by ste milovali v suchších podmienkach. Túto lícenku naneste prstami a nastavte na miesto pomocou zodpovedajúcej púdrovej lícenky, aby ste zaistili, že farba nevybledne.

Tužky na lícenky farbia akú farbu má krémová textúra

Tekutá tvárenka / pera & Škvrna na líci: Takzvané škvrny dodávajú perám a lícam prirodzené farebné akcenty. Prispôsobia sa každému tónu pleti a zaisťujú prirodzený, ružový vzhľad. Vodeodolné zloženie dodáva pokožke dlhotrvajúci lesk.

Lícenka dodá vášmu make-upu svieži vzhľad. Našli ste ideálnu farbu pre váš tón pleti? Potom zistite, ako kontúrovať tvár a správne nanášať lícenku.