Makeup

Tipy na líčenie sivých vlasov: Veľa inšpirácie a najkrajšie líčenie!

Sivé vlasy boli dlhé roky považované za nežiaduci dôsledok starnutia. Strieborné vlasy, známe aj ako babičké vlasy, sa však tešia stále väčšej obľube u mladších žien a sú jedným z najobľúbenejších a extravagantnejších vlasových trendov zo všetkých. Početné superhviezdy ako Lady Gaga, Rihanna, Kelly Osborne a Miley Cyrus nám dokazujú, ako cool tento trend môže v skutočnosti vyzerať. Aby ste však mohli ukázať svoje sivé hlavy, existuje niekoľko vecí súvisiacich s líčením, ktorým by ste mali venovať osobitnú pozornosť. Ale práve preto sme tu pre vás! V tomto článku nájdete najlepšie tipy na líčenie sivých vlasov, ktoré vám zaistia nádherný vzhľad!

Tipy na líčenie pre ženy nad 50 rokov Trend vlasov Granny Hair

Strieborné vlasy sú elegantné, jedinečné a vždy priťahujú pozornosť všetkých. Z tohto dôvodu je trend vhodný iba pre veľmi odvážne a sebavedomé ženy. Bez ohľadu na to, či chcete svoju hrivu zafarbiť natrvalo alebo len dočasne lakom na vlasy v sivej farbe, musíte sa vo svojom outfite, doplnkoch alebo líčení uchýliť k mnohým farebným akcentom – v opačnom prípade riskujete, že budete pôsobiť príliš bledo a bezfarebne..

Tipy na líčenie sivých vlasov pre bezchybný vzhľad

Tipy na líčenie šedivých vlasov trendy vlasov dámsky rúž červený matný

Či už farebné alebo prírodné – na sivých vlasoch je pekné, že tieň je väčšinou celkom neutrálny. Pri správnom líčení sú vaše strieborné hlavy nádherne zdôraznené a zinscenované. Nikdy ste denne nenosili jasne červený rúž alebo červenanie? Potom je čas začať – make -up pre sivé vlasy môže byť trochu dramatický a pútavý. Riziko, že budete vyzerať príliš bledo, je dosť vysoké, a preto sú rúže a očné tiene v neutrálnych nahých odtieňoch skôr nevhodné..

Upravená a žiarivá pokožka je absolútnou nevyhnutnosťou!

Tipy na líčenie sivých vlasov Smokey Eyes Očný make -up

Sivé vlasy upútajú pozornosť a aj tak upútajú pozornosť na vašu tvár. Je preto veľmi dôležité, aby o vašu pokožku bolo vždy dobre postarané. Najdôležitejšie je, aby ste pre svoj základ použili správny odtieň. Spravidla by farba mala zodpovedať vášmu dekoltu, nie vašej ruke. Ak si nie ste úplne istí, ktorý odtieň bude pre vás najvhodnejší, odporúčame vám nechať si poradiť od profesionála v parfumérii.

Pre viac lesku použite rozjasňovač alebo lícenku!

Tipy na líčenie pre staršie ženy nalíčenie očí

Krásne lesklé, ružové lícne kosti vytvárajú veľmi pekný kontrast k šedivým vlasom. Ak teda nechcete pôsobiť príliš bledo alebo unavene, môžete použiť lícenku alebo rozjasňovač. Uistite sa však, že nepoužívate príliš výrazné farby. Jemné a jemné nuansy, ako je ružová, marhuľová alebo broskyňová, dodajú vašej tvári sviežosť a dodajú jej farbu v sivom vzhľade..

Tipy na líčenie sivých vlasov – zvýraznite obočie

matný rúž tmavo červené čierne tipy na líčenie očných liniek

Výraz našej tváre závisí v prvom rade od obočia. V závislosti od tvaru, farby a hustoty zaisťujú veľmi individuálny vzhľad. Ak máte prirodzene tmavé obočie, považujte sa za skutočne šťastné. Ak je však vaše obočie svetlé, je najlepšie ho farbiť alebo zvýrazniť ceruzkou na obočie – dodá vašej tvári výraznejší výraz..

Tipy na líčenie očí pre sivé vlasy

Tipy na líčenie pre sivé vlasy tmavočervený lak na nechty krátke nechty

Ako už bolo spomenuté, neutrálne nahé nuansy sú pre sivé vlasy tabu a to platí aj pre očný make-up. Nosíte v každodennom živote tmavé a dramatické dymové oči? Áno, to je úplne v poriadku so striebornými miskami! Ak však používate očné linky, siahnite po teplom odtieni hnedej alebo tmavomodrej. Ak máte svetlú pokožku, je lepšie vyhnúť sa čiernym očným linkám – kontrast s vlasmi je príliš silný a farba vyzerá príliš agresívne..

Správny rúž úplne dotvorí váš vzhľad

Tipy na líčenie sivých vlasov ružový rúž tón pleti

Okrem tipov na líčenie sivých vlasov by samozrejme nemal chýbať ani výber správneho rúžu. Okrem farby vlasov hrá rozhodujúcu úlohu aj typ pokožky a tvar pier. Jemné nuansy ako ružová, ružová, koralová alebo broskyňová sú perfektné na každodenné použitie aj do kancelárie. Jasné červené pery sú stelesnením ženskosti a nadčasovej klasiky. Vytvárajú veľký kontrast k vašim sivým vlasom a vyzerajú neuveriteľne atraktívne.

Najlepšie tipy na líčenie sivých vlasov pre staršie ženy

Tipy na líčenie pre ženy nad 50 rokov líčenie očí modrou očnou linkou

Ste jednou z žien, ktoré hrdo nosia vaše prirodzené sivé vlasy a chcú vedieť, ako s nimi čo najlepšie zladiť váš makeup? Máme pre vás tiež pár užitočných tipov na líčenie sivých vlasov.

  • Bledé pastelové tóny, hnedé a nahé nuansy by mali byť nahradené jemnou broskyňou alebo ružovou.
  • Použitie hydratačného krému je nevyhnutné pre žiarivú a pružnú pokožku.
  • Prášok sa usadzuje v záhyboch a vytvára tak tvrdší vzhľad. Namiesto toho použite tekutý základ.
  • Aby váš vzhľad nepôsobil príliš agresívne a preťažene, odporúčame vám zvýrazniť buď oči, alebo pery.

Tipy na líčenie sivých vlasov – viac nápadov a inšpirácie

ružová matná rúž trendy v vlasoch s babičkami vlasy 2020

Sýtou červenou rúžou môžete dať svoje pery do centra pozornosti

Tipy na líčenie účesu Pixie pre ženy nad 40 rokov

Bezpečnou voľbou sú aj rôzne ružové odtiene.

Pixie Účes Babičke vlasové trendy

Jemné ružové tóny dodajú vášmu vzhľadu väčšiu sviežosť.

Tipy na líčenie sivých vlasov pre ženy nad 50 rokov dlhý bob účes s ofinou

Jednoduché líčenie očí a zvýraznené pery spôsobia, že sa vaše sivé vlasy okamžite budú hodiť do kancelárie.

Módna staršia žena stojaca pred bielymi dverami

Farebné odlesky v líčení nádherne podčiarknu vaše sivé hlavy.

Tipy na líčenie so sivými vlasmi Trend vlasov babičky

Dramatické dymové oči a tmavé pery v každodennom živote? So striebornými vlasmi to nie je problém!

hnedé dymové oči očný makeup nahý rúž

Rúže v broskyňových odtieňoch a sivozlaté líčenie očí vám dodajú svieži lesk.

Očný make -up pre ženy od 50 dymových očí pre každodenný život