Makeup

Aplikácia rúžu vo farbe pokožky – na čo si dať pozor

riasenka farby pleti-nuansy-lesku na pery-nanesenie-svetla-tvárovej-pokožky-farby-riasenky

Ak máte veľký dôraz na inú časť tváre, napríklad na oči alebo tváre, je najlepšie nalíčiť si pery čo najprirodzenejšie. Na to sú pôvodne určené pery zafarbené pokožkou. Medzičasom sa však stali obľúbeným trendom, na ktorý nemusí byť žiaden špeciálny dôvod. V tomto článku by sme chceli vysvetliť, ako môžete použiť súbor rúž vo farbe pokožky najlepšie aplikovať.

Naneste rúž vo farbe pokožky: tak to funguje

lesklý-holý-lesk na pery-aplikuj-krémový-základ-dymové oči

1. Pred použitím rúž vo farbe pokožky naneste, na pery naneste peeling. Tým sa odstránia staré a odumreté kožné bunky a pery budú hladšie.

2. Mali by ste mať na pamäti, že nuansy zafarbené pokožkou sa dobre nezakrývajú. Z tohto dôvodu sa odporúča, aby ste vopred použili krémový základ, ak chcete použiť holý lesk na pery. Lesk na pery teda môže lepšie držať.

3. Ďalej použite vložku na pery alebo linku, ktorá dodá dramatickejší vzhľad. Ale mala by mať rovnakú farbu ako vaše pery. Vďaka vložke na pery budú vaše pery pôsobiť plnšie.

4. Noste rúž vo farbe pokožky ako zvyčajne.

Zvýraznite svoju pochúťku rúžom vo farbe pokožky

Trendy vo farbe pleti-nuansy-pery-správne-nanášať-líčenie

Myslíte si, že keď máte odtieň farby pokožky, vyzeráte viac chorí? Môžu to byť dva dôvody. Na jednej strane sa môže stať, že máte príliš svetlý odtieň rúž vo farbe pokožky Vybrali ste si podľa farby tváre. V takom prípade by ste mali dostať tmavší. Na druhej strane je tiež možné, že ste jednoducho nemali zvyšok tváre poriadne nalíčený a zvýraznený. Akonáhle teda nájdete ten správny odtieň a rúž vo farbe pokožky Po nanesení zľahka zvýraznite lícne kosti lícenkou a na zvýraznenie očí naneste očné linky a riasenku..

Farba na koži-rúž-Jennifer-Lopez-makeup-dymové oči

Vyberte si rúž vo farbe pokožky v závislosti od typu pokožky

permanentný-lesk na pery-aplikácia-farebné-nuansy-chvost-chvost-účes

jemný očný tieň-koža-farebný-rúž-Olivia-Wilde-na-červenom koberci

Farby pokožky-rúž-nanášanie-tipov na líčenie-liner na pery-kontúrovacia ceruzka