Makeup

12 jednoduchých a efektívnych tipov na líčenie očí

Naneste maskaru na oči, make-up, kohl-mačku-oko

Oči sú považované za okno do duše. Prečo ich teda nevystínovať, ako chcete, rovnako ako to robíte so svojim outfitom. Dnes na to máme niekoľko čerstvých tipov na líčenie Očný make up, ktoré sú skvelé na každodenné použitie. Všetko, čo potrebujete, je trblietavý šampanský a gaštanový očný tieň a riasenka. Ďalej tu máme tip na záhyb.

12 tipov na líčenie očí, ktoré sa rýchlo naučíte

make-up modro-zelených očí

Nanesenie make-upu na záhyb viečka nie je obzvlášť jednoduché. V tomto prípade na to bude použitá hnedá Očný make up používa sa na vytvorenie najtmavšej časti oka. Očné tiene sa postupne stávajú svetlejšie a svetlejšie smerom do stredu oka. Nechajte ho pretekať do tmavého očného tieňa alebo kohl.

Ako zväčšiť hlboko posadené oči-8 rád a príkladov skvelého líčenia

Líčenie dymových očí-ako sa hviezdy líčia

Smokey eyes for blue eyes – tipy a návody na líčenie

Nápad na líčenie očí ako líčenie za denného svetla

zelené oči-svetlo-make-up-tiene

K tomu ďalší variant Očný make up je ideálny na každodenné použitie alebo do práce. Na to potrebujete pozadie vo farbe pokožky, broskyňovú farbu záhybu viečka, svetlo ružovú farbu pre vonkajšie kútiky oka a tmavohnedú pre oblasť priamo nad očnou linkou. Tento očný make -up doplňte tenkou očnou linkou a riasenkou.

Make -up dymových očí

silné líčenie-večer-zelené oči

Čo hovoríte na líčenie tmavých očí? S najväčšou pravdepodobnosťou ide o vzhľad dymových očí. Vodítok pre tmu je nekonečný počet Očný make up dymový vzhľad, ale existuje na to obzvlášť užitočný trik. Polovičné tiene alebo kohl aplikujte iba pod spodnú líniu rias a vždy od vonkajšieho kútika oka k vnútornému. Nakoniec na zvýraznenie druhej polovice použite trblietavú farbu pokožky.

Prirodzený vzhľad

tipy na líčenie očí-zelené oči-nápad

Tieto pokyny pre Očný make up Pre prirodzený vzhľad je alternatívnou metódou nalíčenie očí. Najprv sa nanesie svetlá očná linka, ktorá je zvyčajne posledným krokom. Ďalej naneste očné tiene vo farbe pokožky. Potom do vonkajšieho rohu horného viečka pridajte tmavý očný tieň ako prízvuk. To môže byť hnedé, čierne alebo drevené uhlie.

Schéma líčenia

líčenie hnedých očí-šedo-hnedo-strieborné

Tu na to máme základy Očný make up. Jednotlivé oblasti oka a kde by ste mali použiť to, čo je zobrazené. Všimnite si toho, že vonkajší záhyb viečka pokrýva iba vonkajší záhyb viečka a nič viac od oka.

Večerné líčenie

zlato-bronzový make-up-večerný make-up

Tento očarujúci vzhľad je jedným z ojedinelých prípadov, keď je pokrytý celý záhyb viečka. To sa však dá urobiť iba vtedy, ak sa na to nepoužije tmavá farba. Potom pre zvyšok viečka vyberte farbu, ktorá je o dva tóny svetlejšia. Prestaň s tým Očný make up s tmavou farbou pre vonkajší kútik oka.

Ružová paleta

ružové-líčenie-návod-nápad-líčenie-očí

Vedeli ste, že na líčenie očí môžete použiť aj make -up? V tomto prípade pre a Očný make up Očné tiene v levanduli boli použité na záhyby a jemné ružové na vnútorné a vonkajšie kútiky očí. Stredná oblasť je naopak zvýraznená farbou pokožky. Uistite sa, že necháte všetko do seba dobre prúdiť.

Smokey Eyes 2

tipy na hnedé oči-nápady na líčenie-návod

Nie všetky dymové oči vyzerajú tak Očný make up sú navrhnuté rovnakým spôsobom. Sú také, ktoré by sa mali vyberať len na príležitosť večer, ale aj také, ktoré sa perfektne hodia k každodenným outfitom. Jeden trik za krokom je naniesť očné linky na spodnú a vnútornú líniu mihalníc. Na to použite iba jeden kohl. Neexistuje žiadny spôsob, akým by ste dosiahli tento efekt pomocou očnej linky.

Výrazné večerné líčenie

makeup-oči-modrá-fialová-myšlienka

Zaujímalo vás niekedy, čo robiť s tmavým kohlom, ktorý nie je na očné linky? S týmto príkladom pre Očný make up budete mať dôvod používať ho s najlepšími výsledkami. Cieľom je tu vytvoriť pevný a tmavý základ, na ktorý sa harmonicky aplikujú zvyšné farby. S týmto pávím vzhľadom budete používať veľa farieb, z ktorých všetky majú vyniknúť.

Hnedá očná linka na svetlých očiach

viečko-strih-čierna-návod-make-up

Tento pohľad na to Očný make up môže trvať roky, kým sa plne naučíte, len aby sa stal vašim hlavným štýlom vo vašom repertoári. Môžete si ho vybrať na mnoho rôznych príležitostí, pretože sa hodí na deň aj na večer. Je potrebných niekoľko farieb šampanského. V závislosti od tónu pokožky sa nebudete príliš vzdialiť od základne.

Párty makeup

brown-eyes-blue-make-up-eye-make-up

Kobaltová modrá Očný make up je mimoriadne obľúbený u milovníkov večierkov a nočných sov. Ak sa chystáte prijať túto výzvu, je potrebné mať na pamäti iba jednu vec. Používajte iba trblietavé očné tiene. Vzhľad bude pôsobiť matne, ak skombinujete trblietavé a matné očné tiene. Očné linky by mali byť ťažké a čisté.

Večerný make -up – tmavé očné tiene zdôrazňujú zelené oči

Líčenie očí-silné-inštrukcie-večerné líčenie

Naneste fialové, zelené a bronzové očné tiene

Večerné líčenie-kohl-čierna-riasenka-očné tiene-zelená-bronzová

Okolo očí naneste zelené očné tiene

Naneste očný make-up-zelené-očné tiene-kohl

Fialové a žlté očné tiene na očiach dotvárajú letný look

Deň sprievodcu pre nápady na líčenie očí

krásne-líčenie-nápady-líčenie očí