Makeup

Make up trendy na jeseň / zimu 2017/2018: 10 aktuálnych noviniek v oblasti krásy

líčiace trendy jeseň zima 2017 2018 pery oči

V dnešnom článku by sme vám chceli predstaviť 10 trendov líčenia, ktoré sú podľa Vogue v rokoch 2017/2018 absolútne hip. Pozrite sa na tieto trendy líčenia pre jesenné a zimné obdobia a načerpajte inšpiráciu pre svoj ďalší úchvatne krásny vzhľad. Od minimalizmu cez kmeňový vzhľad až po gotiku nájdete návrhy, ktoré boli inšpirované hviezdami na rôznych módnych prehliadkach. Možno pre vás existuje aj vhodný trend krásy, pomocou ktorého môžete navyše podčiarknuť svoju prirodzenú krásu.

Maximálny minimalizmus – návrat k prirodzenosti

minimalistické trendy líčenia samozrejme nahé pery

Ako je známe, minimalizmus charakterizuje mnohé oblasti nášho života. Tento trend sa presadzuje aj v líčení. S trendom maximálneho minimalizmu v líčení vizážisti sledujú jasne definovaný cieľ, a to predvádzať a oslavovať prirodzenú krásu modeliek. Tento trend sa vyznačuje jasnou pleťou, minimálnym líčením očí a nahými perami. Make-up je taký jemný a jednoduchý, že takmer neexistuje.

Extra dlhé riasy pre dramatický vzhľad

extra dlhé riasy nahé, make up 2018

Super dlhé riasy sú na zozname nových trendov na jeseň / zimu 2017/2018, ktoré sú veľmi obľúbené. Umelé mihalnice si dajte na dolné viečka, kde sú chĺpky trochu od seba. To dodá vášmu očnému make-upu ľahký nádych štýlu Twiggy a vytvorí očarujúci vzhľad.

Gotické trendy líčenia – tmavé a extravagantné

Gothic look tmavé oči tvoria trendy

Gotické líčenie bolo v tejto sezóne vidieť všade na mólach. Túto tendenciu v mejkapovom umení uviedla do života okrem iných aj Fenty X od Rihanny. Tmavý vzhľad s veľkým množstvom tmavých alebo čiernych očných tieňov je zasadený do scény súčasne kreatívnym líčením. Krvavočervené pery pokryté bordovým rúžom dotvárajú tento look.

Make up v kmeňovom vzhľade

tribal look maisin margiela blue orange

Modely z Maison Margiela a Fashion East sú nalíčené s úhľadným splashom neónových odtieňov a viečka s kmeňovými kresbami. S týmto trendovým líčením môže byť štýl móla vyrobený tak, aby bol vhodný na každodenné použitie.

Grafické čiary

grafické očné linky červené nápadné

V tejto sezóne sú grafické čiary úplne in a sú považované za malý a minimalistický detail, ktorý ukazuje maximálny efekt a umožní vám objaviť sa v úplne inom svetle. Nezáleží na tom, či máte na horných viečkach obdĺžnik alebo polkruh.

Žiarivá pleť

jennifer lopez make up pleťový základ žiarivý

Aby sa zvýraznili črty žien, maskérky kladú väčší dôraz na pleť. Tento vzhľad bez make-upu definoval pristávacie dráhy v minulej sezóne, ale teraz začína s malou inováciou. Aby zachytili svetlo, rozhodli sa pre špeciálne, tekuté základy, ktoré dodávajú pokožke žiarivý, takmer mokrý finiš. Extra nízke množstvo na koži sa dosiahne pomocou pigmentov odrážajúcich svetlo alebo základného náteru ako základu.

Výrazné pery

líčiace trendy jeseň zima adriana lima červený rúž

V sezóne jeseň / zima 2017/2018 teraz trčia aj pery. S neónovými pigmentmi, tmavými nuansami alebo dvojfarebnými farbami žiarite v konkurencii. Pysky sú presne vystopované podľa ich prirodzených kontúr. Trend rúžov ​​na jeseň a zimu 2017/2018 zaujme širokou škálou farieb. Farby sa pohybujú od svetlo ružovej po čiernu a červenú.

Grafická očná linka 

grafická očná make -up linka biela

S týmto štruktúrovaným líčením očí s pútavými prúžkami a mierne sa prekrývajúcimi rôznymi farbami určite pritiahnete pozornosť každého. Elektrické farby vytvárajú atraktívne mačacie oči novej generácie. Trochu hranatý pohľad bezpochyby skutočne upúta pozornosť.

Rock’n’rollové líčenie očí

rock'n'roll eyes metalik obočie trendy jeseň

Tento trend líčenia je inšpirovaný ikonickou očnou linkou Kate Moss. Jesenné a zimné líčenie vytvára horúci rock’n’rollový vzhľad s množstvom čiernej, ktorá je nanesená nedokonale a mierne rozmazane. Skalnatý vzhľad môžete behom chvíľky napodobniť. Na to potrebujete jemnú kohlovu ceruzku, ktorú veľkoryso nanesiete na spodnú líniu rias a niekoľkokrát mrknete. Takto môžete dosiahnuť rozmazaný efekt.

Doplňte trendy na jeseň / zimu – dymové oči predefinovali

dymové oči sivé strieborné jesenné líčenie

Od New Yorku po Paríž vizážisti posunuli dymové oči na úplne novú úroveň. Každý umelec chápe reinterpretáciu inak, čo robí tento trendový make-up tak fascinujúcim, rozmanitým a obľúbeným. Zatiaľ čo čierny make-up Saint Laurent sa nanáša iba na okraj oka, Versace prináša extrémnu grafickú verziu vzrušujúcich mačacích očí. U Giorgia Armaniho bolo naopak obočie rozmazané očné tiene, aby získal požadovaný dymový vzhľad..