kúpeľňa

Vaňa a sprchovací kút v jednom alebo vaňa so sprchovou hlavicou

vaňa-sprcha-moderný-dizajn-čierna-biela-vstavaná skriňa-posuvné-dvere

Týchto 10 krásnych prevedení predstavuje praktické kombinácie, ktoré by vylepšili váš zážitok z kúpania. Vaňa a sprchovací kút v jednom a vaňa so sprchovou hlavicou? Ak ste sa ešte nerozhodli, pozrite sa na tieto nápady dizajnérov.

Vaňa a sprchovací kút v jednom

vaňa-sprcha-moderný-dizajn-bezpečnostné sklo-žiarivo-krémovo-biele-okno

383 od spoločnosti Teuco je a Rohová kombinácia vane a sprchy  pre celú rodinu. Každý miluje hlbokú, priestrannú vaňu s fascinujúcimi priehľadnými dverami do sprchy. O bezpečnosť sklenených dverí sa nemusíte obávať. Otvára sa dovnútra a má dlhú páčku s mechanickým zámkom, ktorý zastaví neúmyselné otvorenie. Pohodlný sprchovací kút má celú výšku a dvere široké 50 cm, aby sa zabránilo striekaniu. Elegantná drevená dyha, biele keramické vnútro a sklenené dvere dodávajú vani moderný vzhľad.

Vaňa a sprcha v jednom – Twinline2 od Artweger

vaňa-sprchovací kút-v-jednom-twinline2-artweger-points

Ak sa nemôžete rozhodnúť medzi vaňou alebo sprchou, potom Twinline2 od Artweger je to dobrý nápad – vaňa a sprchovací kút v jednom. Každý má dni, kedy je dôležitý čas a rýchla osviežujúca sprcha je presne to, čo potrebujeme. Ostatné dni túžite po luxusnom čase len pre seba. S touto vaňou / sprchou môžete mať oboje. Dizajn je svieži, moderný a funkčné výhody sú nekonečné.

Vaňa od NIC Design

Vaňa a sprchovací kút v malom štvorcovom dizajne NIC

Inovatívna spoločnosť NIC dizajn navrhla túto skvelú kombináciu vane a sprchy. Táto moderná, minimalistická vaňa má elegantné umývadlo v tvare kocky a elegantnú chrómovanú sprchu. Móda sa stretáva s funkciou. Táto kombinácia vane a sprchy je ideálnym doplnkom malej kúpeľne a prináša vám to najlepšie z oboch svetov. Vaňa má rozmery 100 x 100 x 60 cm a je vybavená flexibilnou, nastaviteľnou ručnou sprchou. Nadčasová krása do kúpeľne.

Jena od Marmorina

Vaňa a sprchovací kút v mramorovom vysokom operadle

Zabudnite na nudné návrhy vaní. Tu je malá, ale elegantná kombinácia vane a sprchy, ktorá je tak pekná, ako aj praktická. Jena od Marmorin je voľne stojaci dizajn, ktorý má vysoké operadlo a kombinuje vaňu a sprchovací kút v jednom. Pozýva vás posedieť si a relaxovať. Ideálne pre malé miestnosti, v ktorých by ste si z priestorových dôvodov inak museli vyberať medzi vaňou a sprchou. Táto moderná kombinácia vane a sprchy získala ocenenie Red Dot Design Award.

 Morfovanie cukety

Vaňa a sprcha v jednej nohe Zucchetti Morphing

Chladivá vaňa na nohách od talianskej spoločnosti Cuketa – morfovanie. Klasický štvorcový tvar je jemne zaoblený a plynule steká až k nohám pre čistý a efektný vzhľad.

Vírivá vaňa od spoločnosti Treos

vaňová vírivá sprcha sprcha Treos

Rýchly pohľad na vaňu z Treos stačí na navodenie určitého duševného pokoja. Táto moderná voľne stojaca vaňa rozhodne pôsobí prírodným luxusom. Tento hranatý dizajn ponúka dubovú dosku, ideálnu na chladenie nápoja a knihu.

Furo od Inaxu

Vaňa a sprcha v jednej furo bielej nohe, inax

vaňa so sprchovou hlavicou napenená voda furo inax

Milujeme neobvyklý vzhľad a wellness koncept, ktorý sa za ním skrýva Furo Vaňa z Inax. „Japonské slovo FURO neznamená len kúpeľ na očistu tela, ale miesto, kde sa môžete namočiť v teplej vode a oživiť telo i dušu. Éterický tvar vane s prírodnými krivkami prirodzeným spôsobom sleduje krivky tela. Ale nečakanou vlastnosťou je jej luxusná penivá voda. „Pena vzniká zmiešaním vzduchu s horúcou vodou, ktorá obsahuje špeciálne penivé látky.

Wanda od Antonia Lupiho

vaňová sprchová hlavica biela voľne stojaca Antonio Lupi Wanda

Štýlová vaňa od talianskej dizajnérskej spoločnosti “Antonio Lupi”. Nová vaňa Wanda, ktorú navrhli Daniel Debiasi a Federico Sandri, ponúka súčasný tvar s ohľadom na pohodlie.

kráľovský kúpeľ od IPE

IPE vaňová kovová zástena čierna kráľovská

vaňa IPE kovová zástena čierna

V tejto očarujúcej vani od IPE sa budete cítiť ako kráľ alebo kráľovná. Táto voľne stojaca oválna vaňa je obklopená kovovou mriežkou. Vo vani sa cítite chránení a v bezpečí s pocitom súkromia, zatiaľ čo kovový lesk dodáva exkluzivitu.

Toulouse z Viktórie & Albert

vaňa s ručnou sprchou francúzska klasická tooulous victoria & albert

Čo je to francúzsky budoár bez elegantnej francúzskej vane? Nové Toulouse od Viktória & Albert má vintage estetiku a romantiku! Táto voľne stojaca vaňa s elegantnými líniami a jemnými krivkami prináša klasickú drámu.

vaňa a sprcha v artwegeri

rohová vaňová sprcha kombinácia sklenené dvere Teuco