kúpeľňa

4 skvelé tipy na skladovanie a organizáciu v kúpeľni

Skladovanie organizácie nápad kúpeľňa

Rozmýšľali ste niekedy nad účinnosťou vášho kúpeľňového zariadenia? V skutočnosti to môže byť dobré Organizácia v kúpeľni Uľahčite si život oveľa viac. Predstavte si, že sa ráno ponáhľate, keď idete do práce. Pamätajte si, koľkokrát vaše osobné veci neboli nikdy tam, kde by ste ich chceli nájsť. To je zlé, nie? Väčšina z vás sa pravdepodobne usmieva, pretože viete, aká je to pravda. Zároveň sa dá tomuto chaosu ľahko zabrániť. Ako? Dakujem pekne Organizácia v kúpeľni, Prirodzene. Tu je pár skvelých tipov. Nezáleží na tom, či je vaša kúpeľňa malá alebo veľká. Veľkosť kúpeľne je pre organizáciu len zriedka dôležitá. Len sa uistite, že priestor je využitý čo najefektívnejšie.

Skladovanie a organizácia v kúpeľni – kúpeľňová skrinka

organizovaná-uprataná-kúpeľňová skrinka

Na kúpeľňovú skrinku môžete usporiadať často používané položky a výrobky na ošetrovanie. Dávajte pozor, aby ste nič zbytočné nenechali vonku. Len najčastejšie používané položky. Usporiadajte si toaletné potreby zvisle a ušetríte tak veľa miesta.

Skladovanie a organizácia v kúpeľni – vešiaky do kúpelne

vtipný-vešiak do kúpeľne-modulárny-kúpeľňový nábytok

Vešiaky do kúpelne sú veľmi užitočným doplnkom. Nepodceňovať. Ak chcete správne zorganizovať priestor v kúpeľni, vyberte im priestor múdro. Vedľa umývadla alebo na dvere. Môžete tiež použiť napríklad vstavané nástenné police. Sú veľmi pohodlné.

Skladovanie a organizácia v kúpeľni – modulárny kúpeľňový nábytok

vstavané regály-skladovanie-organizácia v kúpeľni

Použitie modulárneho nábytku pre vašu kúpeľňu by automaticky vyriešilo problém chaosu. Nielenže odpudzujú vodu, ale tiež sa ľahko udržiavajú. Vyberajte tak, aby boli kombinované s dverovými skrinkami a policami.

 Skladovanie a organizácia v kúpeľni – optimálny kúpeľňový nábytok

 nápad na vybavenie kúpeľňovej skrinky

Na dosiahnutie najlepšieho vybavenia kúpeľne používajte možnosti odkladania a skrinky až do výšky stropu. Napríklad uteráky v kúpeľni môžu byť umiestnené na poličke nad vaňou. Vertikálne zarovnané kúpeľňové skrinky sú tiež dobrým riešením. Veci, ktoré málokedy používate, dajte na vyššie poličky.

rodinná organizácia kúpeľňa

zábavné-skladovacie-položky-kúpeľňa

Tipy na skladovanie v kúpeľni

  tipy na skladovanie v kúpeľni

Organizačný štítok v kúpeľni

organizačný štítok kúpeľňa

Objednajte si kozmetiku do kúpeľne

objednať kozmetiku do kúpeľne

Etikety toaletných predmetov

štítky kúpeľňové doplnky

Tipy na skladovanie a organizáciu v kúpeľni

skladovanie-organizácia-tipy-kúpeľňa

kúpeľňa-organizácia-úzke-zvislé-police

Organizačný nápad kúpeľňa

Vešiak do kúpeľne so samolepkou na stenu

vešiak na stenu do kúpeľne

vešiak na stenu do kúpeľne