Kuchyňa, nábytok

Skvelé návrhy kuchýň a kombinácie nábytku z Ruska

okrúhly luster-jednoduché-béžové-kuchynské vzory

Skvelé Návrhy kuchýň a čakajú na vás kombinácie nábytku. Bohaté a fascinujúce portfólio a početné zbierky sú doma v obchode s nábytkom. Ruskí profesionáli v oblasti dizajnu a výroby nábytku sa spojili a zostavili nový koncept modernej kuchyne. Kuchynský nábytok, dekorácie a nápady sú prezentované na vašich webových stránkach a vo vašich showroomoch v Moskve. Tím Kitchen Interiors z Ruska vás krok za krokom prevedie výberom vašej kuchyne snov.

Návrhy kuchýň – nový obchod s nábytkom v Rusku – poslanie a hlavná činnosť

biely minimalistický kuchynský ostrov

Ruský tím za relatívne novou spoločnosťou vo veľkom svete dizajnu a interiérov kladie dôraz na zákazníkov. Spoločnosť sa veľmi snaží Návrhy kuchýň  z Európy a predstavujú širokú škálu konceptov, myšlienok a produktov. Medzi svetovo známe značky, ktoré prezentujú, patria Mobalpa, Leicht, Ewe, Varenna / Polyform, Zeyko, Sachsenkuchen, Intuop / Ewe, Rimadesio, Einholtz, Kff, Duvivier a mnoho ďalších.

Návrhy kuchýň od svetoznámych značiek

tmavosivá-steny-hnedo-drevená kuchyňa

Vyššie uvedení výrobcovia nábytku ponúkajú vysokú kvalitu, elegantnosť a inovatívnosť Návrhy kuchýň o. V spolupráci s niektorými výrobcami nábytku sa vyvíjajú špeciálne portfóliá plné skvelých nápadov a návrhov. Predstavíme vám niekoľko zaujímavých návrhov na kuchynský nábytok. Jedna spoločnosť sa napríklad špecializuje na francúzsky kuchynský nábytok v retro štýle. Veľkú hodnotu však kladiete na moderné a inovatívne výrobné techniky

Moderné alebo výstredné – návrhy kuchýň pre každý vkus

strong-color-kitchen-red

Iné Návrhy kuchýň upútať pozornosť excentrickými konceptmi a avantgardným štýlom. Nezvyčajné farebné kombinácie a modely kontrastujú s elegantnými lustrami a sivou podlahou. Pre všetkých fanúšikov tradičnej drevenej kuchyne je k dispozícii aj mnoho modelov kuchynského nábytku pre klasický interiérový dizajn.

Elegantné kuchyne – modely a vzory

elegantná sklenená krbová kuchyňa

Samozrejme, ak máte na mysli niečo špeciálne a príjemné, môžete sa rozhodnúť napríklad pre taliansku značku. Ponúkajú zaujímavé dizajnové riešenia ako sklenený nábytok – od stolov až po výstredné dekorácie. Vaši nemeckí kolegovia naopak pripisujú veľký význam dôslednej kuchyni a perfektnej výrobe. Od minimalistu Návrhy kuchýň a koncepty špičkových technológií, od klasických a tradičných návrhov po gotické kuchyne – v týchto predvádzacích miestnostiach od Kuchynské interiéry môžeš nájsť čokoľvek.

Od Abigail

Moderná lavica v kuchyni

moderné-kožené-lavice-kuchynské-sklenené police

Moderná veľká biela kuchyňa so žulovou podlahou

moderná-veľká-biela-kuchyňa-žula-podlaha

Béžovo hnedý kuchynský bar

béžovo-hnedý kuchynský bar

Tmavomodrá elegantná klasická kuchyňa

strong-color-kitchen-blue