škôlka

Drevený domček na hranie – útulný detský kútik vysoko nad detskou izbou

domček z dreva detská izba-spálňa-chlapec-posteľ-schody-plyš-zvieracia-stena-dekoracia-tabula-farba-1

V tomto článku by sme vám radi ponúkli kreatívne a útulné Domček na hranie vyrobený z dreva prítomný. Architektonická kancelária PROJEKT 95 bola poverená návrhom bytu v Moskve. Pre tri deti z tejto rodiny sa architekti rozhodli vytvoriť v jednej zo spální nádherný detský domček na hranie. „Hniezdo“ je vyvýšená drevená skrinka, z ktorej vidíte na celú spálňu. Drevený domček pre deti ponúka deťom tiché a odľahlé miesto na hranie a relaxáciu.

Drevený domček pre deti v byte v Moskve – niečo z projektu 95

Domček na hranie z dreva, prírodný materiál-posteľ-detská izba-plyšová hračka-žralok-stena-dverové-schody-2

Aby ste sa dostali do „hniezda“, musíte vyliezť na schodisko, ktoré vedie pozdĺž steny natretej tabuľou. Čierna, umývateľná tabuľová farba je ďalším pútadlom v miestnosti. Stenu deti napísali a namaľovali s veľkou starostlivosťou. Deti milujú maľovanie stien, najmä keď to mame a otcovi nevadí. Praktická je aj možnosť jednoducho utrieť steny, aby sa uvoľnil priestor pre nové kreatívne nápady. Tabulová stena pomáha najmenším učiť sa a hravou formou skúšať nové veci. Vnútri hniezda je mäkké polstrovanie, ktoré robí hranie ešte pohodlnejším. Herňa a jednoduchá, ale praktická detská izba boli väčšinou zariadené svetlým drevom.

Do dreveného detského domčeka sa dostanete po schodisku

domček z dreva, drevený materiál, dosky, svetlá hrubá stena, farba na čiernu dosku, čierna stena, dizajn steny-3

„Hniezdo“ bolo postavené z panelov z masívneho dreva, aby tí najmenší mohli bezpečne tráviť voľný čas vysoko nad miestnosťou. Dub dodáva detskej izbe teplý a príjemný vzhľad. V spálni je veľká skriňa, ktorá slúži aj ako priečka do ďalšej miestnosti. Nízka posteľ má úložný priestor na posteľnú bielizeň a vysúvaciu posteľ pre súrodencov a priateľov. Domček na hranie ako tento je splneným snom každého dieťaťa. Necelé dva metre nad zemou si môžete popoludní pohovoriť s priateľmi, hrať hry alebo si dokonca zdriemnuť a užiť si veľa zábavy.

„Hniezdo“ ponúka deťom útulné miesto na hranie

domček na hranie z dreva chlapec-detská izba-spálňa-drevené schody-chlapčenská posteľ-výsuvná stena-čierne písmená-4

Pozrite sa na to, čo sa deje v miestnosti zhora, úplne uvoľnene a nerušene

domček z dreva drevené dosky-dosky-chlapec-matrac-osadený-nástenný-náter-čierny-čierny-nástenka-farba-označený-5