Koberce a rohože

Neobvyklý dizajn koberca s motívom pečiatky

koberec pečiatka tvar z pečiatkového koberca fialová

Vneste do svojho domova trochu britského kráľovského kúzla s neobvyklým Dizajn koberca od Koberce na pečiatky. Kolekcia rohoží v tvare pečiatky má tiež model, na ktorom je Jej Veličenstvo Kráľovná Veľkej Británie. Neobvyklé koberce sú vyrobené zo 100% novozélandskej vlny a boli ručne tkané v údolí Kathmandu v Nepále..

Dizajn koberca vo forme poštovej známky

koberec dizajn pečiatka tvar z pečiatkových kobercov rosa

Ak sa pozriete na detaily, môžete vidieť, že okraje koberca boli navrhnuté tak, aby boli identické s okrajmi skutočnej poštovej známky so zúbkovaným tvarom, aby pôsobil autentickejšie. Rohože na pečiatky sú k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a sú dokonca vyrobené podľa požiadaviek zákazníka. Sú teda vhodné aj pre akékoľvek veľkosti miestnosti. Či už na podlahe alebo na stene ako ozdoba, tento neobvyklý model koberca je osviežením pre váš domov.

Dizajn koberca – kolekcia

koberec dizajn pečiatka tvar zo známkových kobercov zelený

Ako už bolo spomenuté, pečiatkovací koberec môžete použiť nielen ako podložku na podlahu. Tiež vo forme nástennej maľby zvýrazní váš interiér a štýlovo ozdobí holé steny. Vyberte si podložky v odtieni, ktoré je podobné ako na stene, alebo vytvorte kontrastnú dekoráciu z dvoch veľmi odlišných farieb.

Ružový model koberca v tvare pečiatky

koberec-pečiatka-tvar-pečiatky-koberec-kráľovná Alžbeta

Môžete si vybrať z deviatich rôznych farieb. Vylepšite každú izbu krásnym príslušenstvom. Rovnako ako vyzerá perfektne v obývacej izbe, môže byť rovnako ľahko použitý v spálni, kuchyni, jedálni alebo dokonca na chodbe. A ak sa nemôžete rozhodnúť medzi mnohými farbami, jednoducho sa vybavte niekoľkými a skombinujte ich vo svojom obytnom priestore, pretože sú často kombinované na obálke. Tak už nečakajte, chyťte sa hneď za ruky!

Kolekcia Stamp Rugs v deviatich rôznych farbách

zbierka kobercov-pečiatok-tvar-z-pečiatky-kobercov