kempovanie

Luxusný obytný automobil Mercedes Benz na kempovanie alebo lepšie glampingové dovolenky

Interiérový dizajn luxusného obytného auta Mercedes-Benz A-cero

Niektoré z exkluzívnych domov a víl už poznáte od známych architektov A-cero zo Španielska. „Travertínový“ dom, dom v Samosagu … všetci nás udivujú svojimi jasnými líniami a výraznými architektonickými detailmi.. A-Cero presne vedieť, ako vyzerá čistý luxus, a s touto myšlienkou navrhli luxusnú vilu na štyroch kolesách. Z Luxusný obytný automobil Mercedes Benz s fascinujúcim bielym interiérovým dizajnom. Tento rovnocenný karavan je priestranný, moderný a plne vybavený všetkým potrebným vybavením, keď ste vonku.

Vnútri luxusný obytný automobil Mercedes Benz

Interiér obytného auta biela čierna a-cero

RV sú malé domovy určené na dlhé výlety, kempovanie a krátkodobé pobyty. Toto Luxusný obytný automobil Ponúka nielen všetko vybavenie, ktoré doma bežne máte, ale tiež vám umožňuje zostať v kempe tak dlho, ako chcete. Možno dlho potom, čo si sa vrátil.

Luxusné zapustené svetlá do karavanu a-cero s bielou kožou

A-Cero a Joaquin Torres vytvorili interiér v modernom minimalistickom štýle. Nábytok je vonku Pevný povrch Corian® vyrobené tak, aby bolo možné minimalizovať vibrácie počas jazdy. Zapustené a LED svetlá vytvárajú fantastické efekty a vylepšujú čisto bielu farebnú schému. Okrem iných luxusných obytných automobilov má tento aj garáž, takže sa so svojim malým autom môžete na krátku jazdu. Doma by ste určite neprehliadli, keď ste boli vonku.

 Luxusný obytný automobil A-cero vlastná garáž

Interiér luxusného obytného auta Mercedes-Benz A-Cero

  Luxusná spálňa Caravana s bielymi LED svetlami a-cero  Luxusná dizajnová vaňa interiéru karavanu a-cero