kempovanie

Kempovanie v Taliansku – 5 najlepších kempov pre relaxačnú dovolenku

Kemp Taliansko tri vrcholy táborníci Park Sexten

V Taliansku je veľa kempov. Väčšina z nich je otvorená od apríla do októbra. V blízkosti pláží v Taliansku je niekoľko kempov. Tie sú obzvlášť obľúbené u dovolenkárov v letných mesiacoch. Ďalšie obľúbené kempingy sa často nachádzajú priamo v lese alebo nie veľmi ďaleko od lesa. Ak zostanete v a Kemping v Taliansku Tiež by vás mohlo zaujímať týchto 5 kempov a uľahčiť vám rozhodovanie.

Najlepšie kempovanie v Taliansku – obec Dolomiti

Dolomiti Village-Camping v Taliansku

To Kemping v Taliansku Obec Dolomiti & Wellness Resort ponúka nespočetné množstvo letných i zimných príležitostí na zábavu a šport a užívanie si prírody. Kemping Dolomiti Camping Village sa nachádza v meste Dimaro in Val di Sole (Trentino-Južné Tirolsko) v nadmorskej výške 800 m nad morom. Táto nádherná oblasť ponúka množstvo možností pre zážitky v blízkosti prírody a skvelé dobrodružné aktivity pre milovníkov zábavných športov-napríklad zjazdy po rieke Noce s raftingom, hydrospeedom, jazdou na kanoe alebo na horskom bicykli, nordic walking, canyoning, trekking v lete a lyžovanie v zime. Skibusy spájajú kemping Village Dolomiti s lyžiarskymi zariadeniami vzdialenými len 5 km.

Kemping Taliansko ponúka cestovanie uprostred vidieka

Kemping v Taliansku-Dolomiti Village Spa Resort

Kemping v Taliansku-zelená príroda

Pitch camper stany camper-dolomiti

Taliansko Dolomiti Village-Resort Bungalovy vonkajší bazén

Kemping v Taliansku – Centro Vacanze San Marino

Pamiatky San Marína Taliansko

Slávne opevnené mesto San Marino je nielen považované za dobrú historickú destináciu s fantastickými výhľadmi, ale aj za dobré miesto pre Kempovanie v taliančine, v oblasti Rimini. Je pekné niekoľko hodín sa prechádzať uličkami a uličkami historickej časti. Hotel Centro Vacanze je vzdialený len 5 minút jazdy od historického centra mesta San Marino a 15 minút jazdy od pláže Rimini. Kemping bol uznaný ako jedno z najlepších miest na relaxačnú a zároveň aktívnu a zábavnú dovolenku v regióne a skladá sa z kempingu a hotelovej oblasti. Viac ako 200 parkovacích miest sa rozprestiera na upravených terasách ohraničených živými plotmi alebo stromami.

San Marino destinácie Jadranu

San Marino kempingový prázdninový hotelový bazén

Kempingové pobyty Taliansko stany-San Marino

Kemping v Taliansku-San Maríne-Kemping

Najlepšie kempingy v Taliansku – Camping La Sfinge

Kemp Taliansko La Sfinge-pri mori

Kemp La Sfinge je ideálny pre milovníkov prírody – nachádza sa v očarujúcom údolí (na ploche 18 000 m2) uprostred zelene, pod borovicami a akáciami. Do národného parku Cinque Terre sa dostanete za pár minút. Toto Kemping v Taliansku ponúka možnosť aktívnej dovolenky – horolezectvo, surfovanie, veslovanie, potápanie, rybolov. Každý si tu môže nájsť svoj vlastný relax. Čistá, nedotknutá príroda vás pozýva na cyklotúry alebo trekking.

Kempy pri mori Taliansko Jadran Uprostred lesa

Kempingové bungalovy-La Sfinge

Kemping Bella Italia

Kempy v destináciách Talianska

To Kemping v Taliansku Bella Italia je skutočne miesto vhodné pre rodiny s deťmi. V rodinnej atmosfére si tu skutočne oddýchnete. Kemping je vzdialený len pár minút od centra mesta Peschiera a ponúka vám príjemný pobyt uprostred zeleného borovicového lesa.

Kemping Bella Italia-Adria

Najlepšie kemping Taliansko-Bella Italia

Kemping s vonkajším bazénom Taliansko

Kemping pri mori Taliansko

Kemp pri mori Bella Italia

Kemping Caravan Park Sexten – Tre Cime di Lavaredo

Kemp Taliansko Tre Cime-di Lavaredo

Caravan Park Sexten je pokojný raj uprostred hôr troch vrchov. Rekreačné zariadenia sú ideálne pre ľudí s vlastnými karavanmi alebo pre tých, ktorí si chcú požičať karavan. Nádherný výhľad, veľké kúpele a wellness centrum a krytý bazén sú zárukou pohodovej dovolenky.

Kemping Drei Zinnen s krytým bazénom

Drei Zinnen kempingový prázdninový karavan

Taliansko Drei Zinnen Kempingové prázdniny-Taliansko