jedáleň

Trendové farby v jedálni na rok 2012 – Tangerine Tango

Ozdobte svoju obývačku Tangerine Tango

Tangerine-tango-exclusive-trend-color-Pantone-Color-Institute

Mohlo by vás zaujímať, aké sú nové farebné trendy v interiéri? Ak máte radi výrazné farby, máme pre vás dobrú správu – Trendové farby v jedálni za rok 2012 sú červené a oranžové. Prichádza takzvané Tangerine Tango, ktoré potom Pantone Color Institute, toto je najnovší trend dizajnu pre tento rok. Jedná sa o temperamentnú farebnú schému, ktorá vyžaruje energiu. Je známe, že teplé farby, ako červená a oranžová, môžu dobre fungovať v jedálni alebo v kuchyni. Rôzne odtiene oranžovej vytvárajú pocit tepla. Sú spojené predovšetkým so slnkom a veľmi pozitívne pôsobia na psychiku človeka. Účinky oranžovej farby sú energické a vytvárajú šťastnú a optimistickú náladu. Neváhajte ho preto odvážne použiť.

Trendové farby v jedálni na rok 2012 – adrenalín s Tangerine Tango

Trendové farby mandarínky a tanga v jedálni na rok 2012

Jedáleň je vo všeobecnosti navrhnutá ako miesto na zábavu. Táto časť nášho domova je spojená s večerou s celou rodinou alebo milými hosťami. Preto je dobré staviť na pomaranč. Ako už bolo spomenuté, moderná farba mandarínky samozrejme obsahuje tango, nielen oranžové, ale aj červené. Červená je dramatická farba a jej účinok je podobný oranžovej, ale s tým rozdielom, že červená farba má aktívnejší vplyv.

Energický Trendové farby v jedálni za rok 2012 

výrazné farby-jedáleň-mandarínka

Červená tiež vytvára pocit tepla, ale buďte s ňou opatrní, pretože psychológovia veria, že červená vás môže spôsobiť agresiu. Hovorí sa, že ak strávite príliš veľa času v miestnosti s odvážnymi, červenými dekormi, zvýši sa vaša efektivita, ale úmerne sa zvýši aj vaše vzrušenie. Samozrejme, nikdy by ste nemali brať tieto vyhlásenia veľmi vážne. Pravdou je, že každý z nás má silnú osobnú individualitu. Pozrite sa teda na tieto exkluzívne ponuky. Tangerine Tango je skutočne jedným z Trendové farby v jedálni na rok 2012, ale neberte to ako svoju jedinú možnosť. je to tvoja voľba.

  Tangerine Tango – akcentovaná stena v jedálni

Jedálenská stena s prízvukom mandarínkového tanga

Trend-farby-jedáleň-2012 -Tangerine-tango

energická slnečná farba

mandarínkovo-tango-energeticko-slnečná-farba

Strop Tangerine Tango v jedálni

Stropná jedáleň Tangerine Tango

Japonské motívy

temperamentný-trend-farba-červeno-oranžovo-mandarínkovo-tango

Akcentované steny s tapetami

mandarínka-tango-farba-trend-jedáleň

Vidiecky štýl

červeno-oranžové-trendové farby-jedáleň-2012

oranžové akcenty

oranžová útulnosť jedálne

farebné jedálenské stoličky

mandarínkovo-tango-stoličky-s prízvukom-biela-jedáleň

Kuchynská stolička

mandarínkovo-tango-barové stoličky-biela-kuchyňa