Interiérový dizajn

Zelený dizajn interiéru – šetrný k životnému prostrediu a útulný

nádherná spálňa-dizajn-zelená

Zelený interiérový dizajn je svieža, príjemná a originálna – niet pochýb. ale zelený interiérový dizajn môže byť tiež ekologický a útulný. Zelený prvok v interiérovom dizajne možno považovať v oboch významoch – za myšlienku ochrany životného prostredia a skutočného kúzla tejto farebnej schémy – konkrétne zelenej farby. Preto je zelený interiérový dizajn ako jeden z najviac preferovaných verejnosťou, ako aj návrhármi a architektmi.

Zelený nápad na dizajn interiéru pre malú kuchyňu

malá kuchyňa-zelená-myšlienka

the zelený interiérový dizajn vytvorené kombináciou zelených odtieňov, nábytku, dekorácií a prvkov, prevažne z ekologických a recyklovateľných materiálov. Dobré nápady pre každú izbu v dome alebo byte – útulnú obývaciu izbu, elegantnú jedáleň, príjemnú spálňu a dokonca aj príjemnú vstupnú halu. Je úplne na vás, aby ste si vybrali obytné priestory a materiály.

Zelená detská izba s dekoráciou korytnačiek

Korytnačka-dekorácia-zelená-detská izba

Bambusový, teakový a dubový nábytok je vkusný a vytvára u vás doma úžasnú atmosféru. Keďže drevené materiály a zdroje na našej planéte sú dnes takmer vyčerpané, bolo by lepšie, keby ste vybrali ekologický materiál zelený interiérový dizajn chcú dosiahnuť, aby sa spoliehali na kameň, železo, oceľ a plast. Ďalšou možnosťou je nákup nábytku, dekorácií a ďalších predmetov, ktoré sú vyrobené doma a vyrobené z recyklovaných materiálov. Budete chrániť prírodu a zároveň zachováte elegantný efekt.

Dekorácia trávnej steny v obývacej izbe

dekorácia obývačky na trávnatú stenu

hovoria, zelený interiérový dizajn má schopnosť vás upokojiť a prinavrátiť rovnováhu a harmóniu obyvateľom v dome alebo byte. Môžete tiež ozdobiť množstvom rastlín a kvetov. Zelené steny je možné tiež perfektne skombinovať s krásnou terakotovou podlahou, masívnym skleneným stolom s koženou sedačkou a kreslom – koža je samozrejme umelá.

Abigail

Zelená farba v dizajne kuchyne

zelená farba-kuchyňa

ora-ito-zelená-kuchyňa

fresh-design-green-kitchen

Zelená obývacia izba s japonským nádychom

zelená obývačka s japonským nádychom

Čerstvý nápad na dizajn – zelená spálňa

frish-design-green-spálňa

Zelená pohovka ako farebný akcent v bielej obývačke

obývacia izba s prízvukom na zelenú pohovku