Interiérový dizajn

Nápad na moderný interiérový dizajn – projekt spoločnosti Estudio hm.a

moderný dizajn domu

the moderný nápad na interiérový dizajn je odvodený od konkrétnych potrieb a vnímania majiteľa domu. Nachádza sa v argentínskom Buenos Aires. Projekt začal v roku 2011 Estudio hm.a. zatvorené. Je to určite svojho druhu. Majiteľ najal architektov, aby vytvorili oblasť, ktorá je nezávislá a má vlastný prístup. Tiež muselo vzniknúť v rámci existujúceho domu. Nie je to ľahká úloha, ale architekti robia so svojimi pozoruhodne dobrú prácu moderný nápad na interiérový dizajn.

V skutočnosti je to jedna z najzaujímavejších vecí myšlienka moderného interiéru, že to nemá nič spoločné s vonkajším plášťom existujúcej budovy. V systéme návrhu však došlo k mnohým zmenám, ktoré si vyžiadali určitý technologický prístup vrátane zmeny vnútornej časti návrhu. the myšlienka moderného interiéru obsahuje mnoho zmien a prestavieb.

Ľahký prístup do druhého poschodia

Obývacia izba v zrekonštruovanom dome

Títo myšlienka moderného interiéru zahŕňa relaxačnú zónu, gril, detskú herňu, hosťovskú izbu a kanceláriu. Aby sa všetky tieto vlastnosti spojili, budova potrebuje mnoho špeciálnych úprav, ktoré sú teraz súčasťou novopostaveného zariadenia. Funkčná rovnováha novovybudovanej oblasti je veľmi unikátna. Vyzerá to ako jeden nezávislý kus, ale technicky je spojený s okolitou vnútornou plochou domu. Zložitosť úlohy nebola taká myšlienka moderného interiéru sám, ale v už existujúcej oblasti to bola skutočná výzva.

Vysoký strop vám dodá pocit priestoru

Krb v zrekonštruovanom dome

Novopostavená plocha v dome

D.jeho moderný nápad na interiérový dizajn ponúka úplne novú perspektívu domu. Rôzne technológie a inovatívne architektonické riešenia použité na vytvorenie tejto novej oblasti domu nám dávajú príležitosť porozumieť skutočnému významu obnovy. Ak vidíme výsledky tohto projektu, môžeme bezpochyby povedať, že djeho moderný nápad na interiérový dizajn určite ožil – misia splnená.

Rebecca T..

  Rekreačná oblasť na druhom poschodíRekreačná oblasť v zrekonštruovanom dome

Architektonický plán novovybudovaného areálu

Architektonický plán novopostavenej plochy domu