Interiérový dizajn

Návrh malého bytu v Štokholme

návrh interiéru malého bytu

Tento kompakt malý byt sa nachádza v centre Štokholmu, hlavného mesta Švédska. Nachádza sa v starej budove z roku 1906, ktorá má svoj vintage vzhľad malý byt Má integrovaný interiérový dizajn. Pozemok pozostáva z obývačky, kuchyne a spálne a má celkovú plochu iba 64 m² / 690 m² a v súčasnej dobe bol na predaj za skromnú cenu viac ako pol milióna amerických dolárov.

Tehlová budova a starý krb prinášajú retro atmosféru

Tehla ako dekorácia na stenu

Na prvý pohľad švédsky byt zaujme svojou nenáročnou kombináciou moderného dizajnu a starodávnych návrhov. Výsledkom je moderný malý byt s autentickým pocitom zašlých čias. Kombinácia štýlov je najvýraznejšia v obývacej izbe, kde sa minimalizmus konca 20. storočia a architektúra začiatku 20. storočia spojili a spojili v podivnom prostredí. Jedna zo stien starej budovy tu nie je zakrytá, pretože jej pôvodná tehlová konštrukcia je základnou súčasťou atmosféry miestnosti, zatiaľ čo ostatné steny sú natreté svetlo béžovou farbou. Strop je biely, podlaha je zo svetlého dreva a nábytok a krb pripomínajú časy, ktoré boli minulé, s autentickým starším vzhľadom. Moderný duch v miestnosti je vyjadrený neutrálnou farebnou schémou a minimalistickým dizajnom nábytku, ako aj modernou plazmovou televíziou a umeleckými dielami na stenách..

V malom apartmáne sa spájajú atly a moderné

Návrh nábytku do obývačky

Zvyšok malý byt je tiež navrhnutý na základe neutrálnej farebnej palety a minimalistického nábytku. V malej kuchyni je zmiešaný starý nábytok a moderné spotrebiče. Ich steny, stropy a skrine sú biele a odrážajú svetlo, ktoré zaplavuje jediné okno v miestnosti. Spálňa je veľmi priestranná a spolieha sa tiež na biely minimalistický moderný vzhľad z malého bytu  dizajn. Existuje iba niekoľko moderných kusov nábytku: kráľovná, samostatná komoda a malý stolík pre počítač. Retro pocit v starej budove je dosiahnutý dvoma oknami a dverami, závesmi a vintage valcovým krbom.

od K.H. ChristovejDetail tehlovej steny

Malý byt vo Švédsku predstavuje minimalizmus 20. storočia

autentický krb

minimalistická obývačka -biely dizajn

biely a uprataný v uličke

Autentické pracovné dosky v malom byte

dizajn malej kuchyne v bielej farbe

biely dizajn kuchyne - autentický

nápad na dizajn malej kuchyne

biely dizajn kúpeľne

rustikálny dizajn nábytku

Malý byt v Štokholme – architektonické plány

malý byt vo švédskej architektúre

Malý byt v São Paule s praktickým a štýlovým zariadením