Interiérový dizajn

Originálny nápad na dekoráciu pre moderný byt – byt „predný aj zadný“

predný a zadný byt-paris-h2o-architekti

Ako každý iný nápad originálnej dekorácie pre moderný byt určite si ho zamilujete, pretože ho možno priniesť do všetkých typov bytov – kompaktné štúdio, priestranný byt, obrovský byt, dokonca aj do podkrovia. „Predná a zadná strana“ je jedna nápad originálnej dekorácie pre moderný byt s originálnym konceptom, ľahký plán, ktorý môžete v prípade záujmu splniť.

zaujímavé úložisko – Nápad na dekoráciu pre moderný byt

zaujímavý-sklad-dekorácia-nápad

the nápad originálnej dekorácie pre moderný byt, ktorý bol použitý ako základ pre stavbu a usporiadanie v byte „prednom a zadnom“ H2O architekti. Profesionáli predstavujú zvláštnu, avantgardnú a nápad originálnej dekorácie v stiesnenej, trápnej a dokonca trochu obyčajnej miestnosti. Cieľom je použiť každú stenu ako dvere, každé dvere ako bariéru a všetky tieto prvky sú súčasne miestnosťami a nábytkom..

originálne biele poličky – Nápad na dekoráciu pre moderný byt

originálne-biele-poličky na knihy

Pozrite sa na obývaciu izbu v tomto projekte s originálnym nápadom dekorácie pre moderný byt, napríklad. Ako vidíte na obrázkoch, jeho steny sú šikovne použité ako skutočne roztomilý a kompaktný policový systém pre domácu knižnicu. A ak si môžete oddýchnuť na krásnom gauči pred súpravou DVD z tejto strany steny, môžete svojich hostí prijímať na druhej strane bez toho, aby u vás doma videli neporiadok.

originálny úložný priestor – nápad do moderného bytu

originál-úložný priestor-nápad-moderný-byt

V skutočnosti je nápad originálnej dekorácie pre moderný byt v „prednom a zadnom“ byte akýsi chaos, ale skôr neobvyklý a nerušivý. Takýto pohľad je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí veria, že v každom chaose je skrytá krása. Byt vyzerá ako bludisko s jednoduchou mapou trasy do rôznych miestností. Byt “predný a zadný” sa nachádza v srdci romantického Paríža vo Francúzsku.

Abigail

   moderný policový systém – originálna myšlienka dekorácie

moderný-policový-systém-originál-dekorácia-nápad