Interiérový dizajn

Apartmán Redhill ukazuje skvelé nápady na interiérový dizajn pre moderné byty

Absolútny hit medzi modernými bytmi

obývacia izba-jedálenský kút-integrovaná

Redhill Apartment je absolútnym hitom medzi modernými apartmánmi a darčekmi skvelé nápady na zariadenie. Existuje viac ako jeden dôvod tohto tvrdenia. V prvom rade vám musíme povedať, že to, čo teraz vidíte na fotografiách, už nie je to, čo bývalo. Títo moderný byt je projekt rekonštrukcie, obnovy a renovácie bývalého Feng Shui a moderného štýlového bohémskeho bytu. Teraz je to ohromujúce a luxusné, ale aj útulné a praktické, s myšlienkami na nových členov rodiny.

skvelé nápady na vybavenie – drevené obklady

skvelé zariadenie-nápady-drevené obloženie

Ak hľadáte skvelé nápady na zariadenie a kto má záujem ho vytvoriť, musíme začať s príbehom bytu. Nachádza sa v Singapure a bol to typický ázijský byt. Popravený a s kultom upravený do veľkej kuchyne, zbytočne širokého a luxusného foyer. Bol to teda príklad slávneho, veľmi módne veľkého a drahého bytu v Singapure. Má avantgardný dizajn a nádherný interiérový štýl.

Nápady na nábytok – drevený panel ako akcent za televíziou

drevený panelový prízvuk za televízorom

Potom, čo sa majiteľ tohto bytu rozhodne, že sa má narodiť dieťa, rozhodne sa zmeniť svoj domov. Takto architekti z Štúdio SKLIM poverený vykonaním obnovy. Toto je štúdio, ktoré Redhill Apartment vytvára – transformácia projektu verejného bývania na nový, útulný a jeden moderný byt. Samozrejme s skvelé nápady na zariadenie, ktoré dodávajú bytu domácu atmosféru.

nepárne čiary – skvelé nápady na dizajn interiéru

nepárne riadky-skvelé zariadenie-nápady

Tajomstvom apartmánu Redhill sú zrkadlové povrchy, ktorých odlesky robia neobvyklý interiérový dizajn plochým, priestorným a koncepčne zaujímavým. Použité tmavé drevo vyzerá trochu pochmúrne, ale dodáva mu obzvlášť štýlový vzhľad. Zbytočné priestory boli odstránené a priestranné miestnosti sú vybavené nábytkom nie pre jeden, ale pre dva konkrétne funkčné priestory. Obývacia izba a jedáleň sú takmer prepojené v jeden predpoklad, sú však oddelené bariérou. To isté sa deje v celom byte.

Abigail

    čierna dlažba v kúpeľni

kúpeľňa s čiernymi dlaždicami

nástenná polica do malej spálne

malá spálňa-dizajn-nástenná polica

celá biela malá kuchyňa

celobiela-malá-kuchyňa

štruktúry z podivného dreva

moderný-byt-rekonštrukcia

moderný-byt-čierna-kúpeľňa-dizajn

Nábytok z tmavého dreva

nábytok-tmavé drevo

TV polička z tmavého duba

TV-polica-tmavo-dub-drevo

Renovácia apartmánu Redhill