Interiérový dizajn

Fascinujúce luxusné suity v hoteli El Palauet Living Barcelona

kombinácia-moderný-dizajn-barokové-dekory

El Palauet má šesť priestranných a moderné luxusné suity na prenájom v Passeig de Gracia, Barcelona. Nachádzajú sa v starej modernistickej budove postavenej v roku 1906 a ich vzhľad predstavuje jedinečnú kombináciu jasného, ​​moderného a klasického dizajnu. Zaujímavá zmes štýlov a vynikajúcej úrovne podrobností Luxusné suity urobte z neho perfektné miesto na strávenie dovolenky v Barcelone.

Luxusné suity s modernými a barokovými dekormi

mix-štýly-moderné-barokové-prvky

Moderný hotel obsahuje šesť luxusných apartmánov s rozlohou 150 m², ktoré sú dostatočne veľké až pre štyroch hostí. Všetky ponúkajú nádherný výhľad na mesto a horu Tibidabo. K dispozícii je množstvo špeciálnych dizajnových funkcií, ktoré udržujú značnú úroveň luxusu a robia váš pobyt príjemnejším. Každý apartmán má veľkú obývaciu izbu s jedálenským kútom, kuchyňu, pracovný priestor, kúpeľňu, šatník a terasu. V každom úžasnom je aj moderné technické vybavenie Luxusná suita, ktorý je integrovaný do interiéru ako umelecké dielo. Špeciálna technológia umožňuje ovládanie klimatizácie, osvetlenia a multimediálneho systému pomocou dotykových ovládacích zariadení.

Luxusné suity s autentickou atmosférou a dizajnovým nábytkom

El-Palauet-Living-Barcelona-pokojná atmosféra

Ale medzi všetkými týmito funkciami púta pozornosť niečo iné – autentický pocit atmosféry v Luxusné suity. S starostlivo zrekonštruovanými dverami, oknami z farebného skla a úžasnými stropmi zo 45 rôznych období majú hostia pocit, že sa vrátili v čase na staré romantické miesto. Minimalistický dizajnový nábytok vyjadruje súčasnú stránku moderny Luxusné suity. Jeho farebná paleta je udržiavaná ľahká a neutrálna, takže je dosiahnutý bezchybný prechod medzi štýlmi. Izby v Luxusné suity sú priestranné a otvorené, prepojené navzájom a s vonkajším prostredím.

Luxusné suity s bielym interiérom

El-Palauet-Living-Barcelona-luxusné-apartmány-biely-interiér

Najmodernejšie technológie a veľmi príjemná, relaxačná atmosféra uprostred starých čias a modernej doby-luxusné suity El Palauet majú všetko, aby bol váš pobyt v Barcelone nezabudnuteľný.

od K.H. Christovej

Luxusné suity v bielej farbe

El-Palauet-Living-priestranné-luxusné-apartmány-barcelona

spálňa

suita moderného dizajnu-Barcelona

Kúpeľňa a šatňa

El-Palauet-Living-luxusný-hotel-šesť-luxusných-apartmánov

dekorácia

El-Palauet-Living-luxusné-apartmány-biele-interiér

El-Palauet-Living-equisite-luxusný nábytok

Wellness zóna a strešná terasa

El-Palauet-Living-wellness-area-strecha-terasa

Masážna miestnosť

Masážne miestnosti na procedúry El Palauet Living

Vonkajšia terasa

El-Palauet-Living-in-Barcelona-strešná terasa