Interiérový dizajn

Umelecký interiér – byt v New Yorku

Dizajn: Maziar Behrooz

Moderný interiérový obývací priestor

Ak máte radi dobrodružstvo, tento byt s minimalistickými interiérmi v Chelsea v New Yorku vás určite poteší. Pri vchode sa cítite ako v ponorke. Úžitková plocha bytu je 60 metrov štvorcových a bol kompletne zrekonštruovaný. Výsledkom je moderný, vzrušujúci, umelecký interiér vyvinuté.

Umelecký interiér – apartmán v New Yorku

futuristický dizajn obývačky

Minimalistický interiérový dizajn bol úspešne kombinovaný s farebnou zábavnou výzdobou. Surrealistické prvky z priemyslu v obývačke pôsobia domom futuristicky, zatiaľ čo v spálni pripomínajú rôzne doplnky – kladka, padáky, rohy na pirátskej lodi. Kuchyňa samozrejme vyzerá skvele a je zariadená v retro štýle.  Umelecký interiér nikdy nevyzeral tak atraktívne!

Umelecký interiér vytvára dobrodružnú atmosféru

umelecký dizajn moderný byt

Stropné osvetlenie je pôsobivé a prispieva k modernému vkusu v byte. Nemýľte sa však – aj ostatné vybavenie v byte je ultramoderné. Kuchynská linka je napríklad vyrobená z ocele.

Kúpeľňa je tiež vyzdobená jedinečným spôsobom. Každá izba prekvapí a každý deň môžete v byte objaviť niečo nové  Umelecký interiér môže tiež vyzerať moderne a napriek tomu vzbudiť predstavivosť – zapojte sa preto do sna!

umelecký návrh interiéru

umelecký interiérový dizajn spálne

futuristický dekor v kúpeľni

vzrušujúca-dekorácia-kúpeľňa

moderný futuristický byt v New Yorku – strešná terasa

Strešný apartmán New York