Interiérový dizajn

Domy svetoznámych popových hviezd

Domy-svetoznáme-popové hviezdy

Tie luxusné Domy svetoznámych popových hviezd vyvolať veľký záujem. Väčšina z nich vlastní jeden z najkrajších a najluxusnejších domov v drahých obytných štvrtiach.

Madonna žije v dome v New Yorku v hodnote 32 miliónov dolárov. Má 10 spální a 13 kúpeľní a má celkovú plochu 1286 m2. Ako všetky domy svetoznámych popových hviezd, má aj tieto doplnky, ako je kadernícke štúdio, vínna pivnica a garáž pre dve autá. Madonna vlastní domy v Michigane, Londýne a Wiltshire v Anglicku.

Domy svetoznámych popových hviezd – Madonna

Madonna obsahuje svetoznáme popové hviezdy

Dom z Alicia Keys, ďalší príklad jedného z najluxusnejších Domy svetoznámych popových hviezd, kedysi patril Lennymu Kravitzovi. V Soho je 5 spální, 4 kúpeľne a rozloha 572 m2. Je to jedna z najkrajších a najdrahších obytných oblastí, v ktorej sa nachádzajú aj ďalšie domy celebrít. V hlavnej spálni sú malé kúpele a jedáleň je celá zo skla. To umožňuje pekný výhľad na rieku. Terasy majú rozlohu 278 m2 – skutočný luxusný domov.

Domy svetoznámych popových hviezd – Alicia Keys

alicia-keys-lenny-kravitz-domy-svetovo preslávené-popstars

Detská skala je z Detroitu, kde vlastní dom s výhľadom na rieku. Jeho dom je postavený na ploche 557 m2 a má šesť spální a šesť kúpeľní. Cena tohto luxusného domu je 500 000 dolárov.

rock-star-kid-rock-houses-svetovo preslávené-pop-hviezdy

P nk žije v dome v španielskom štýle postavenom v roku 1946. Krásny domček má 4 spálne a 5 kúpeľní, má rozlohu 412 m2 a je z neho nádherný výhľad na okolité kopce. Ako všetky ostatné Domy svetoznámych popových hviezd, Má aj niekoľko doplnkov, ako je vonkajšia kuchyňa, malý vodopád, vínna pivnica a posilňovňa.

ružové domy-svetoznáme-popové hviezdy

Dom v havajskom meste Kihei vlastní Steven Tylor. Kúpil ho za 4,8 milióna dolárov. Je to majstrovské dielo o rozlohe 278 m2, dve spálne, tri kúpeľne, bazén so slanou vodou a romantický výhľad na pobrežie.

steven-tylor-hawaii-domy-svetovo preslávené-pop-hviezdy

Víťazka Grammy Key Di Lang vlastní trojizbový dom s dvoma kúpeľňami v Los Angeles s rozlohou 275 štvorcových stôp. Dom sa nachádza v lesnej krajine. Bola postavená v roku 1940 vo vidieckom štýle s veľkým počtom dreva v interiérovom dizajne a krbmi, ktoré zaisťujú útulnosť.

key-di-lang-houses-svetovo preslávené-pop-hviezdy

Luxusné Domy svetoznámych popových hviezd sú odrazom týchto ľudí a ich preferencií, ich životného štýlu a ich myšlienok na krásne veci a miesta v živote.

Boyan Angelov