Interiérový dizajn

Zariaďte si byt moderne – škandinávsky štýl bývania v neutrálnych farbách

Moderný plochý nábytok rohová sedačka antracitová obývacia izba konferenčný stolík okrúhly kovový koberec

Predstavujeme vám štýlový interiér v škandinávskom štýle bývania. Jeho puristický interiérový dizajn charakterizujú jasné tvary, antracitová sivá, slonovinová a ružová ako svet farieb a vysokokvalitné materiály. Byt zároveň boduje funkčným zariadením: interiéroví dizajnéri šikovne využili všetky výklenky a rohy, aby poskytli maximálny komfort v dostupnom obytnom priestore. Výsledok je pôsobivý – ak si tiež chcete zariadiť byt moderne, nechajte sa inšpirovať projektom IDstudio.

Zariaďte si byt moderne – Vyberte si nábytok do obývačky podľa izbových podmienok

kuchyňa moderné zariadenie zadná stena geometrický vzor

Tento svetlý byt sa nachádza v hlavnom meste Slovinska – Ľubľane. Je to nový domov mladého páru, ktorý väčšinou trávi čas v zahraničí a je neustále zaneprázdnený novými projektmi. Majitelia chceli vo svojom dome útulné a pohodlné útočisko, kde by si mohli odpočinúť po mnohých cestách.

obývacia izba moderné zariadenie ružové retro kreslo

Architekti v IDstudio sa inšpirovali životným štýlom dvojice a snažili sa, aby bol byt jednoduchý, ale veľmi elegantný. Trojizbový byt bol výzvou – relatívne malý obývací priestor by mal obsahovať pohodlnú kuchyňu, jedálenský kút pre najmenej 7 osôb a útulný čitateľský kútik.

obývacia izba moderne zariadená jedálenský kút krb lsofa sivá ružová

Za týmto účelom bola miestnosť rozdelená na tri rôzne zóny. Dubové parkety vytvárajú plynulý prechod medzi rôznymi časťami – kuchyňou, jedálenským kútom a obývacou izbou so sedačkou a kreslom. Farby sa navzájom dopĺňajú – svetlá, krémová kuchyňa vyzerá príjemne.

jedálenský kút moderný nábytok lavica čalúnený jedálenský stôl drevo

Všetky potrebné zariadenia sú ukryté za bezúchytkovými dvierkami skrinky, horné skrinky ponúkajú dostatočný úložný priestor na riad a podobne. Priamo susedí s jedálenským kútom s pohodlnou čalúnenou lavicou a tromi stoličkami, taktiež s čalúnením. Rozťahovací drevený jedálenský stôl boduje svojim atraktívnym zrnom.

jedálenský kút moderné zariadenie stoličky čalúnenie škandinávsky

Susedná obývačka je zariadená všetkým, čo potrebujete – obývací program dopĺňa rozťahovacia rohová sedačka, kreslá v jemnom ružovom odtieni so stojatou lampou a dva okrúhle konferenčné stolíky. Vďaka šikovnému rozloženiu miestnosti dokonca zostane dostatok miesta aj na krb.

Zariaďte si byt moderne – spálne je lepšie zariadiť striedmo

spálňa moderné zariadenie dubové parkety posteľ čelo čalúnené tapety geometrický

Na rozdiel od obývacej časti boli dve spálne – veľká pre rodičov a menšia pre dieťa – zariadené pomerne striedmo. V oboch miestnostiach je stále dostatok miesta na skrinkový systém. V malých miestnostiach je hlavnou vecou udržať ich poriadok, vďaka čomu pôsobia priestrannejšie.

moderný byt zariadený šatníkom šatník moderný

Farebná schéma je jednoduchá a svetlá. Levanduľové závesy a prehoz dodávajú v prvej spálni šmrnc a detská izba je kompletne zariadená v bielej farbe. Farebné hračky prinášajú rozmanitosť. Dve malé kúpeľne boli navrhnuté moderným spôsobom. Vďaka veľkým zrkadlám pôsobia miestnosti väčšie.

Je to dokonalá oáza pokoja, kde si môžete oddýchnuť po dlhom dni v práci alebo večer pri varení ukončiť s priateľmi.

krbová podlahová lampa kreslo retro obývacia izba moderný dekor

Moderné zariadenie detských izieb v ekonomickom škandinávskom štýle

chodba moderný nábytok biela omietka stena obrázky čiernobiele

chodba moderný dizajn šatník úložný priestor

moderné zariadenie chodby lavice okno design

Projekt od IDStudio