Interiérový dizajn

Zariadenie v modernom ázijskom štýle – 2 nápady na interiér

zariadenie moderného dizajnu bytu v ázijskom štýle myšlienka taiwan

Pokiaľ ide o ázijský štýl interiérového dizajnu, často sa používajú tradičné doplnky a akcenty, ktoré však neoslovia každého. To platí najmä pre milovníkov moderného interiéru. Preto musí byť aj pre týchto ľudí vytvorená dokonalá rovnováha – medzi tradične ázijskou a minimalistickou modernou. Dva byty s Interiér v modernom ázijskom štýle, ktoré vám predstavíme, ukážte, ako sa to dá implementovať. Obe sa nachádzajú na Taiwane a ukazujú, ako je v týchto zemepisných šírkach navrhnutý moderný interiér. Priemyselné akcenty zariadenia sú obzvlášť nápadné. Zbierajte inšpiráciu pre svoj vlastný originálny interiér a zariadenie v modernom ázijskom štýle.

Zariadenie v modernom ázijskom štýle s industriálnymi akcentmi

zariadenie moderného ázijského štýlu prízvuk stena hrdza optika betón sedenie kov

V prvom prípade interiéru moderného ázijského štýlu je priemyselný štýl, ktorý je vytvorený kovovými akcentmi, okamžite viditeľný. Obývaciu izbu zdobí kovový panel s hrdzavým vzhľadom. To je hneď vedľa betónovej steny, ktorá vytvára zaujímavý kontrast. Moderné reflektory tieto steny presvetlia a taktiež nechajú vyniknúť.

Moderný dekor v ázijskom štýle v obývacej izbe

zariadenie moderného ázijského štýlu minimalistický nábytok béžový hlboký vlasový koberec

Tu vidíte, ako je kov zastúpený v nábytku s nohami vyrobenými v tenkom prevedení. Industriálny štýl je teda navrhnutý v jemnejšej forme. Eleganciu, ktorá vzniká v zariadení v modernom ázijskom štýle, ešte viac zvýrazňuje svetlá sedačka a béžový koberec. Zaujímavý efekt vytvárajú aj zrkadlá vo vstavanej poličke za sedacím priestorom. Na jednej strane pôsobia priestornejšie, na druhej strane odrážajú svetlo a presvetľujú obývačku.

Otvorený obývací priestor s farebnými akcentmi

zariadenie v moderných farbách v ázijskom štýle zvýrazňuje modro -červenú obývaciu izbu

Celkovo je na ozdobu moderného ázijského štýlu použitá neutrálna farebná paleta. Existujú však aj niektoré farebné akcenty, vrátane vankúša s benzínovým modrým hodením a červenej jedálenskej stoličky, ktorá je kombinovaná s bielymi a čiernymi.

Neutrálne zriadenie

Zariadenie v modernom ázijskom štýle, otvorený obývací priestor, jedálenský stôl, kmeň stromu

Ak ste si všimli, že jednotlivé oblasti skutočne otvoreného obývacieho priestoru s nábytkom v modernom ázijskom štýle sú jeden od druhého presne oddelené, mali by ste vedieť, že existuje konkrétny dôvod. Sedacia časť je napríklad opticky oddelená od zvyšku zvýšeným stropom, zatiaľ čo kuchyňu a jedálenský kút zdobia drevené panely..

Stôl kmeň stromu v jedálni

zariadenie moderného ázijského štýlu prírodný prízvuk jedáleň kmeň stromu stôl

A keď už hovoríme o jedálenskom kúte – jedálenský stôl je skutočný klenot. Vzhľad kmeňa stromu vytvára teplý a prirodzený prízvuk uprostred monochromatického a priemyselného interiéru. Nájdete tu aj veľké zrkadlo. Zaberá veľkú časť steny. Účinok je rovnaký: priestranná izba s nábytkom v modernom ázijskom štýle.

Kuchynský dizajn v modernom ázijskom štýle 

zariadenie modernej kuchyne v ázijskom štýle priemyselná drevená stena zrkadlová stena

V jedálni a v kuchyni je navyše zrejmé, že na navrhovanie nábytku v modernom ázijskom štýle sa používa niekoľko rôznych typov povrchov. Môžete nájsť hladké aj lesklé, ale aj matné povrchy.

Nábytok vo svetlých a tmavých farbách

zariadenie moderného ázijského štýlu kuchyňa betónový vzhľad nástenná jednotka priemyselná

Tu získate ďalší pohľad na obývaciu izbu s akcentovanou stenou a zariadenie v modernom ázijskom štýle. Súhra svetlých a tmavých farieb bola implementovaná skutočne úspešne a zaisťuje príjemné prostredie.

Moderné skladacie dvere

zariadenie v modernom ázijskom štýle, priemyselný akcent, skladacie dvere, kovové okno

Tieto efektné skladacie dvere sú vyrobené z čierneho lakovaného kovu a oddeľujú obývací priestor od malého salónika, ktorý možno využiť ako pracovný priestor. Veľké tabule vo dverách nechávajú svetlo prúdiť z miestnosti do obývačky s nábytkom v modernom ázijskom štýle.

Jednoduché vybavenie obývačky

zariadenie moderného štúdia v ázijskom štýle jednoduchá konzolová stolička kožená roleta z dreva

Pracovňa je veľmi jednoducho zariadená. Prevládajú svetlé farby. K nábytku patrí nízka konzola a semišová taburetka. Vrcholom moderného ázijského štýlu sú drevené žalúzie, ktoré zaisťujú súkromie.

Monochromatický interiér spálne

zariadenie spálne moderný ázijský štýl elegantný monochromatický záves šedá stena

V spálni nájdete monochromatický interiér. Tú tvorí atraktívna šedá stena z kameňa, sivé záclony, ako aj biela posteľ a hnedé obklady v dreve. Toto zariadenie v modernom ázijskom štýle vyžaruje eleganciu.

Kúpeľňa

zariadenie moderná kúpeľňa v ázijskom štýle monochromatický otvorený sprchovací kút

Zo sivého kameňa je vyrobená aj monochromatická kúpeľňa s nábytkom v modernom ázijskom štýle. K modernému vzhľadu prispievajú aj okrúhle umývadlá v tvare misy a otvorená sprcha.

Rozloženie

zariadenie moderných izieb v ázijskom štýle s pôdorysom bytu

Ešte raz sa pozrite na pôdorys pôdorysu bytu so zariadením v modernom ázijskom štýle. Má dve spálne, každá s vlastnou kúpeľňou. K dispozícii je tiež toaleta pre hostí a balkón.

Nábytok v modernom ázijskom štýle – byt s organickými tvarmi

zariadenie v modernom ázijskom štýle patchwork koberec sivomodré predné okno

Tento byt bol špeciálne zrekonštruovaný a navrhnutý podľa želaní malej rodiny s dvoma deťmi. Aj tu sa nachádza zariadenie v modernom ázijskom štýle. Otvorený obývací priestor podporuje rodinné aktivity, zatiaľ čo súkromné ​​spálne zaisťujú potrebný pokoj a pohodu.

dekor v modernom ázijskom štýle interiér obývačky svetlý nábytok

Zvláštnu útulnosť dosahuje nábytok v prírodných, svetlých farbách. Konferenčný stolík predstavuje aj organické tvary. Vstavané žiarovky a originálne nástenné svietidlo na stenu poskytujú potrebné osvetlenie v modernom ázijskom štýle.

zariadenie moderného ázijského štýlu luxusný otvorený obývací priestor stenová jednotka biela

Moderná kuchyňa s jedálenským kútom je hneď vedľa obývačky s nábytkom v modernom ázijskom štýle. Pomerne tmavý dizajn podlahy a nábytku dáva vyniknúť modernej bielej kuchyni.

zariadenie moderného ázijského štýlu, organický konferenčný stolík, béžová stolička

Aj v tomto apartmáne s nábytkom v modernom ázijskom štýle sú akcenty dané farbami a tiež jemným spôsobom. Modrošedý patchworkový koberec, ako aj ozdobné vankúše na pohovke, poskytujú množstvo farieb. Biela, polovičná deliaca stena slúži nielen ako nástenná jednotka, ale okrem veľkých okien aj presvetľuje miestnosť a poskytuje zaujímavý kontrast k šedej podlahe..

zariadenie moderných ázijských štýlov neutrálnych farieb mramorová stena vzhľad dreva dlaždice

Celé zariadenie v modernom ázijskom štýle sa vyznačuje jasnými a rovnými líniami, ktoré okrem iného nájdete v dlažbe a čiastočne vyčnievajúcich mramorových doskách steny..

zariadenie moderného ázijského štýlu knižnica nápad stôl drevo práce

V apartmáne je dokonca knižnica so zariadením v modernom ázijskom štýle. A aj keď je to malý priestor, je tu veľký stôl, ktorý robí čítanie, prácu a písanie domácich úloh príjemnejšími a rodinnými aktivitami.

dekor v modernom ázijskom štýle zbierka knižnice svetelný efekt levitácie

Drevené pečiatky zo zbierky majiteľa sú okrem kníh uložené aj v knižnici a zvýraznené efektívnym, nepriamym osvetlením. Spodný okraj police je tiež osvetlený, takže sa zdá, že pláva. Atraktívne zariadenie v modernom ázijskom štýle!

Zariadenie modernej chodby v ázijskom štýle s tmavými stenovými panelmi s dreveným vzhľadom

Na chodbe bola pre steny zvolená tmavá farba, zatiaľ čo podlaha je svetlá. Stenový dizajn na chodbe s nábytkom v modernom ázijskom štýle sa vykonáva pomocou stenových panelov z tmavého dreva.

zariadenie moderného ázijského štýlu kamenné sivé obklady kúpeľňa monochromatické

Steny a podlahy v kúpeľni, ktorá je vyzdobená v modernom ázijskom štýle, zdobia rôzne druhy tmavého kameňa. Výsledkom je monochromatický vzhľad, ktorý vyžaruje plnú eleganciu.

zariadenie modernej ázijskej štýlovej študovne pôdorys jednotky bielej steny

Tu vidíte pracovný priestor, ktorý sa nachádza priamo za nástennou jednotkou v obývacej izbe. Na jednej strane je oddelený, na druhej strane umožňuje pracovníkovi podieľať sa na aktivitách v obytnej časti. V pôdoryse môžete opäť vidieť celú dispozíciu miestnosti bytu so zariadením v modernom ázijskom štýle.

Môžete nájsť návrhára prvého bytu tu.

Návrh druhého bytu do Allness design.