Interiérový dizajn

Úžasná moderná renovácia domu od KNQ Associates

úžasná rekonštrukcia bytu

V tomto článku si môžete vychutnať sviežu a štýlovú premenu malého singapurského bytu. Dizajnéri tohto nádherného Moderná rekonštrukcia bytu sú singapurské štúdio KNQ Associates, ktorí veria, že priestor by mal byť nielen zrekonštruovaný, ale aj omladený. Podľa tohto ideálu sa dizajnérom podarilo vytvoriť skutočne jedinečný moderný interiérový dizajn, ktorý je inšpirovaný jeho majiteľom a jeho vlastnou osobnosťou.

Biela a svetlo modrá v dizajnovej schéme – malý byt v Singapure

bielo-modrá-schéma-schéma-moderný-byt

the Moderná rekonštrukcia bytu v Singapure je projekt určený pre úspešnú ženu a jej matku. Žijú spolu v byte s rozlohou 51 m² / 550 m² a rozhodnú sa, že miesto potrebuje kompletné prerobenie. Po stretnutí s klientom návrhári vyvinú dizajn, ktorý zodpovedá ich charakteru. Výsledkom je, že sa jednoduchý jednoizbový byt premení na chladné a elegantné útočisko pre moderné dámy.

Nádherná farebná kombinácia v malom byte

bielo-modrá-schéma-schéma-malý-byt

Hlavná farba v Moderná rekonštrukcia bytu je biely. Biele steny a stropy vytvárajú pocit väčšieho priestoru a dodávajú obývačke čistý vzhľad. Rôzne miestnosti majú výrazné farebné akcenty, ktoré dodávajú dizajnu živosť a energiu. Otvorený obývací a jedálenský priestor a kuchyňa sú oživené intenzívnymi azúrovo modrými prvkami. Spálňa má tiež pestrofarebné povrchy jemnej svetlo modrej a teplej hnedej. Nábytok pre Moderná rekonštrukcia bytu, používané vo všetkých miestnostiach, sú minimalistické s čistými líniami a materiálmi. Predovšetkým sú biele, čo dotvára celkový obraz o dizajne. K izbám je pridaný ďalší úložný priestor a obytné priestory sú usporiadané tak, aby obe dámy mali svoje vlastné súkromie. S veľkým štýlom a ohľaduplnosťou sa spoločnosti KNQ Associates podarilo vytvoriť krásne a funkčné Moderná rekonštrukcia bytu vytvárať v súlade so životným štýlom a preferenciami zákazníkov.

od K.H. Christovej

Biela – modrá farebná paleta – nápad na dizajn obývačky

bielo-modrý-dizajn-obývačka-dizajn-nápad

Moderný nábytok do obývačky

obývačka-nábytok-dizajn-malý-byt

Zaujímavý televízny rámec

inovatívny-nástenný-policový-TV-rám

Biely dizajn kuchyne

biely dizajn kuchyne

Sklenené tetovanie v bielej zrekonštruovanej kuchyni

sklo-tetovanie-biela-kuchyňa

Rekreačná oblasť – malý apartmán v Singapure

rekreačná oblasť-malý-apartmán-singapur

interiér-malý-byt

Nápad na výzdobu šatníka

nápad na výzdobu šatníka

Vstavané skrine

biele skladovacie systémy-malý byt

úžasná rekonštrukcia bytu