Interiérový dizajn

Dizajnový byt NYC od Indi Interiors kombinuje umenie s modernosťou

nápady na zavesený strop obývacia izba bytový textil byt indi-interiéry

Položili ste si niekedy otázku, či má vaše životné prostredie skutočne vplyv na váš život? Nebyť toho, umenie Feng Shui by sa možno vôbec nerozvinulo. Pocit pohodlia doma je dôležitým predpokladom nášho súkromného i profesionálneho života, to je názor mladého amerického interiérového dizajnéra Brandiho Beckera z Indi Interiors. Aj keď nie úplne podľa princípov Feng Shui, ktoré navrhla Dizajnový byt v NYC má na nás ako divákov zjavne veľmi špecifický vplyv – pozýva vás na pohodlný život.

Dizajnový apartmán Park Avenue

NYC Dizajnový bytová rohová sedacia súprava Podlahové vankúše v interiéri

Farebné kombinácie, ktoré nabíjajú miestnosť pozitívnou energiou, sú šikovne vybrané dizajnérom. Tmavé a svetlé, teplé a studené, hladké a štruktúrované dotvárajú obraz kontrastov a prispievajú k vzrušujúcemu životnému prostrediu. Úchvatné mesto sa pozerá na to, že Dizajnový byt ponuky.

Trendy domáceho dizajnu

dizajnový byt-spálňa nyc-prehoz -farebný dizajn steny

Domáci textil vás pozýva na zdržanie. Niektoré steny izieb sú bohato zdobené, ale so zmyslom pre dizajn. Jedinečnú atmosféru dotvára útulný sedací nábytok a sedacie súpravy. Praktický a priestorovo úsporný dizajn kuchyne sa presne hodí k osobitostiam moderného mestského bytu. Súčasné farebné nuansy a dekorácie vám vyčaria úsmev na tvári. Eklektický mix štýlov alebo jedinečná kombinácia – je to na vás.

Obyčajné biele steny kontrastovali so silnými farebnými textíliami

Kožené postele od podlahy až k stropu nápady na bývanie dizajn svietidla spálne biele steny

Dizajnové štúdio Interiéry Indi bola založená v roku 2008 Brandi Becker. Po absolvovaní New York School of Interior Design získala viac ako 5 rokov skúseností ako asistentka interiérového dizajnéra v Kalifornii a NYC. Vďaka spolupráci s týmito profesionálmi bola Beckerová povzbudená k práci na projektoch, ktoré pozitívne ovplyvňujú osobný a profesionálny rozvoj ostatných ľudí. Interiérová dizajnérka verí, že jej návrhy interiérov môžu ľudí inšpirovať.

Vybavenie spální – harmonicky vyvážené

Biele nápady do spálne Rustikálna pohovka do parku-avenue

Obývacia izba – útulné a bezpečné

nápady na zariadenie bytu-sedacia súprava nábytku z NYC čierneho lakovaného dreva

Kombinácia štýlov do obývačky

zariadiť útulný byt-moderné nástenné umenie-krb-vstavaný sedací nábytok

Prakticky vybavená kuchyňa

trendy domáceho dizajnu nápady bytov vybavené kuchynské sedenie drevená podlaha

Deliaca stena na chodbe

Nápady integrované do predsiene integrované do predsiene zdobiace chodbu