Interiérový dizajn

Exkluzívna moderná rezidencia s umeleckým nádychom

Autor: Fernanda Marques Arquitetos Associados

vzrušujúci-interiérový-dizajn-byt-malibu

Malibu Residence je veľký dvojpodlažný byt v slnečnom Malibu v Kalifornii. Vytvorené štúdiom v Sao Paolo Fernanda Marques Arquitetos Associados, pôsobivé moderné sídlo znamená štýl a luxus, vytvorený modernými funkciami a vylepšený umeleckým nádychom. Jeho hlavnou myšlienkou je uniknúť z bežného života a predstaviť inováciu, ktorá prostredníctvom moderných technológií vytvára iný druh prostredia.

Moderné sídlo v Malibu

moderný-byt-malibu-interiér

Dvojposchodový moderné sídlo ponúka veľa obytného priestoru na uspokojenie všetkých potrieb obyvateľov. Nábytok a umelecká výzdoba zohrávajú v rezidencii moderného dizajnu osobitnú úlohu. Každý kus je jedinečný a vyvážený veľkosťou miestnosti a zvyškom prvkov. Dizajnu dominuje taliansky nábytok zo zamatu, kože, skla a kovu. Dekorácia je farebná, svieža a napĺňa celé miesto energiou a farbami.

Unikátna zbierka gitár – rezidencia Malibu

unique-guitar-collection-malibu-residence

Spodné poschodie moderné sídlo pozostáva z otvoreného priestoru, ktorý zahŕňa všetky funkcie obytného priestoru. S jedálňou je spojená gurmánska kuchyňa, ktorá sa zase otvára do obývačky. Obývacia izba je prepojená s mediálnou miestnosťou a veľkým bazénom na druhom konci bytu. Izby sú ľahko dostupné moderným preskleným schodiskom a výťahom. Najdôležitejším bodom je vytvoriť jednotný pocit priestoru, ktorý preteká von veľkými oknami na každej strane.

Moderná rezidencia – dekorácia steny v mediálnej miestnosti

moderná rezidencia-malibu-nástenná dekorácia

Horné poschodie moderné sídlo zahŕňa priestor na spanie, domáce kino a posilňovňu. Z hlavnej suity a spálne je nádherný výhľad na bazén, ktorý sa zdá byť najpôsobivejšou súčasťou elegantného dizajnu. Bazén má sklenené steny, ktoré ponúkajú úchvatný podvodný výhľad zvonku. Veľmi efektívne je aj osvetlenie, ktoré zaplavuje tri veľké okná orámované sviežou zeleňou. Je to malý izbový raj modernej rezidencie.

Od K.H. Christovej

Jedinečné sklenené schodisko v modernej rezidencii Malibu

unikátne sklenené schody

minimalistický dizajn kuchyne v modernom byte

minimalistický-kuchynský dizajn-malibu-Residenz

Oranžové akcenty v obývačke

oranžová dekorácia-obývacia izba

Exkluzívny byt s umeleckým vkusom

exkluzívny-byt-umelecký nádych

Nezvyčajný luster vo fialovej farbe

malibu-bydlisko-luster-fialka

Farebná dekorácia do obývačky

farebná dekorácia-obývačka

Úžasný sklenený krytý bazén

úžasná-krytá-bazén-sklenená-malibu-rezidencia

Moderná betónová rezidencia v koloniálnom štýle integruje staré ruiny múrov