Interiérový dizajn

Gray Goose Bar – magická atmosféra a vynikajúci interiér

Šedá husacia tyčinka -nový-york-dizajn-bielo-modrá

Grey Goose Bar vás víta. Súčasné nočné bary nie sú bary, ktoré poznáme z minulosti. A príjemný bar Gray Goose je tu v Bruseli, aby vám toto tvrdenie dokázal. Ak ste ďaleko od belgického mesta, nie je nič zlého na tom, ak sa ním virtuálne prejdete a nazriete do nových trendov interiérového dizajnu baru. Budete sa čudovať.

Gray Goose Bar – špeciálny nápad na dizajn interiéru

Bar Grey Goose -mailand-nepriame-osvetlenie

Za myšlienkou interiérového dizajnu baru Gray Goose je niečo veľmi špecifické. Belgický bar je vynikajúcou reklamou na obľúbenú vodku. Ochranná známka je v skutočnosti rovnaká ako názov baru. Dizajnéri v Puresang Design Studio vytvorili Gray Goose Bar vďaka inšpirácii obľúbenou značkou Vodka a výsledok je viac ako úžasný.

Gray Goose Bar – zapite si v modrej hĺbke a dajte si drink

Sklenená tabuľka kokpitu v bare Grey Goose

Bar Grey Goose kombinuje modrú hĺbku, zlaté iskry a biele nepravidelné tvary v perfektnej zmesi, čo má za následok dokonalú atmosféru nočného baru. Steny baru sú modré s trojuholníkovými zrkadlovými dlaždicami a najdôležitejšími dekormi sú fľaše vodky, usporiadané ako v lekárni. Všeobecné osvetlenie v bare zvýrazňuje fľaše a osvetlenie osvetľuje nepravidelné kusy nábytku, ktoré sú umiestnené pre návštevníkov..

Gray Goose Bar – špeciálne doplnky na nápoje so striebornými husami

Grey Goose Bar-striebristé nápoje

Ak sa pozrieme na nábytok v bare Grey Goose, okrem toho, že je zvláštny, nepravidelný, extrémne technologicky vyspelý a minimalistický, je tiež úplne netypický pre interiérový dizajn baru. Obrovský konferenčný stolík z bieleho mramoru, malý plastový jedálenský stôl a excentrické barové stoličky s avantgardnými tvarmi prinášajú tomuto nočnému baru zvláštnu originalitu.

Myšlienka interiéru v Gray Goose Bar vytvára ilúziu, že miesto je rozdelené na dve zóny – jednu bielu a jednu modrú. Svetelný systém v skutočnosti vytvára túto ilúziu, ako keby celý priestor tvorili viac z dvoch salónov. Vinutá svetelná inštalácia hore symbolizuje chaos, ktorý je zvýraznený aj neobvyklým nábytkom.

Gray Goose Bar – reklamné štúdio, domov a tajné miesto pre aféry

Sivý husací bar -vonkajší-dočasný-bielo-modrý

Atmosféru, ktorá sa vytvára v bare Grey Goose, nemožno opísať jasnou definíciou. Ide o to, že návrhári tohto verejného miesta zábavy prichádzajú s rôznymi myšlienkami tým, že do okolitého priestoru vkladajú úplne odlišné symboly a motívy s prihliadnutím na hlavnú myšlienku – propagácia vodky. Výsledkom je neobvyklá atmosféra, ktorú by bolo možné považovať za skutočné majstrovské dielo vo svete moderných myšlienok dizajnu nočného baru.

Bar s úchvatným interiérovým dizajnom

bar interiérový dizajn Brusel

Grey Goose Bar je magické miesto s dôležitou myšlienkou, ale aj domov pre stáleho návštevníka. Tajomné osvetlenie a neobvyklé dekory pripomínajú typické miesto pre tajnú aféru zo starých filmov..

Magické osvetlenie so svetlami viazanými v geometrickej štruktúre

blue-deep-gold-spark-bar-osvetlenie

Nepriame osvetlenie nastavuje akcenty vo svetle reflektorov 

Interiérový dizajn baru Grey Goose

Efektný moderný interiér v bielej a modrej farbe

amazing-night-bar-belgium

Grey Goose – nápoj výrazný ako interiér 

Gray-Goose-bar-fascinujúci-interiérový dizajn

Reflexné povrchy a kontrasty budujú interiér

Gray-Goose-bar-magická atmosféra

Koncept miestnosti v súlade so značkou ‘Šedá hus ‘

Puresang-designing-studio-vodka-reklama

Prezentujte výrobok štýlovo a kvalitne a dajte ho do centra pozornosti 

magické osvetlenie baru