Interiérový dizajn

Útulný drevený obklad vo vnútri od spoločnosti Bertram Architects

Báječné spisovateľské štúdio v Los Angeles

Lookout-Residence-Bertram-Architects-am-hügel

Toto báječné spisovateľské štúdio, postavené pod bujnou, polotropickou vegetáciou, sa túli do skalnatého svahu. Je to dokonalá svätyňa pre kreativitu. Interiér je založený na veľmi pohodlnom a štýlovom prevedení Drevený obklad v interiérovom dizajne. Dom je takmer kláštorný vo svojej jednoduchosti a je sviatkom dreva zvonku aj zvnútra.

Útulné drevené obloženie v spisovateľovom štúdiu

Spisovateľ-Atelier-Bertram-Architekti

Na obloženie exteriéru bolo zvolené teplé, žiariace drevo. To pomáha zjednotiť minimalistický štýl s jeho prirodzeným prostredím. Aj keď je štruktúra striktne lineárna, zapadá do svojho okolia vďaka rozloženému usporiadaniu budov a terás. Okolité lístie čiastočne zmäkčuje geometriu domu.

Rozhľadňa s dreveným obložením v schéme interiéru

Lookout Residence bez bazéna

V interiéri plynule pokračoval minimalistický dizajn v celom dome. Dominantné zameranie je na to Drevený obklad Vnútri. To umožňuje veľmi pohodlné a príjemné prostredie pre obyvateľov domu. Nábytok sa stáva rozšírením hlavnej konštrukcie. Postele, skrine a pracovný priestor sú úhľadne navrhnuté v drevenom interiéri. Použitím rovnakého mäkkého dreva ako podlahy je dosiahnutý štíhly efekt. Dom je oázou pokoja a relaxácie, ktorá v dizajne ťaží z upokojujúcich vlastností dreveného obloženia.

teplá farba dreva

teplý drevený nábytok

Vďaka nádherne vyvýšenej polohe domu je z veľkých okenných otvorov nádherný panoramatický výhľad. Môžete si ich vychutnať z písacieho stola, takže nepochybne podnietia kreativitu. Drevený obklad v interiéri sa rozširuje aj na terasách. Ponúkajú ďalšie príležitosti na relaxáciu a zamyslenie sa nad odľahlou polohou. Pri navrhovaní boli ako doplnok k drevenému obloženiu použité moderné materiály. Betón a kov zvonku zostanú bez ozdôb. Vaše vnútorné vlastnosti sa tešia v ich základnom stave. Interiér domu ponúka jednoduchú neutrálnu farebnú schému ako kulisu bohatstva dreva. Akcentné farby sú do drevených interiérov striedmo zavádzané ako žiarivá oranžová v kúpeľni.

otvorená kuchyňa prepojená s obývacou izbou

otvorená kuchyňa spojená s obývacou izbou

Tento pohodlný úkryt poskytuje perfektný únik pre zaneprázdneného spisovateľa, ktorý chce uniknúť problémom a prerušeniam každodenného života..

od Jaz

Drevené obloženie v kuchyni

kuchynská linka s dreveným obkladom

neutrálna farebná schéma v obývacej izbe

obývacia izba v neutrálnych farbách

drevený obklad-drevené panely-regály

Jedáleň s nádherným výhľadom

Lookout-Residence-jedáleň-úchvatný výhľad

Sklenené schodisko Lookout Residence

spálňa s dreveným obkladom

Lookout-Residence-drevený-nábytok-kúpeľňa-dizajn

magické nočné osvetlenie

Lookout-Residence-Bertram-Architects-po-osvetlenie

Lookout-Residence-panoramatický-pohľad-Los-angeles