Interiérový dizajn

Peletová pec Rika s moderným dizajnom

Peletová pec Rika moderného dizajnu

Peletová pec Rika charakterizuje udržateľnosť kvôli prírode a modernému dizajnu. Vďaka svojmu jedinečnému designu budú peletové kachle určite zodpovedať vášmu štýlu interiéru. Vďaka nadčasovým a individuálne sa meniacim bočným panelom ponúka teplo a pohodlie aj vo veľkých miestnostiach až do 100 m2 a dokonca aj v zrekonštruovaných starých budovách. O tomto najvyššom štandarde vás presvedčí niekoľko modelov.

Peletový sporák Rika s vysokou účinnosťou a exkluzívnou technológiou na správnej úrovni

Peletový sporák Rika Topo 2

V dnešnom článku na to upriamime svoju pozornosť Peletový sporák Rika so svojimi modelmi – Topo II, Miro, Kapo a Roco. Tieto kachle sú obľúbené, pretože teplo je v miestnosti cítiť vo veľmi krátkom čase a dizajn vždy fascinuje svojou dynamikou. Rika Topo II má napríklad veľkú nádobu, plne automatické odstraňovanie popola a systém ovládania dotykovým displejom. Oceľové telo je čierne a farba obkladu sa líši od teplého pieskovca, mydlovej sivej a kamennej bielej. Všetky kachle na pelety Rika sú vyrábané podľa najvyššej technológie a kvality a upravujú každý obytný priestor.

Peletová pec Rika s vyznamenaním pre kvalitu a pohodlie

Kuchyňa-jedálenský kút-Kapo-Pellet-otvorený-vysoký-a-úzky

Peletové kachle Pika ponúkajú pohodlie a pokoj v každom okamihu. Vďaka bezstupňovému motoru nie sú počuť žiadne hodiny a dotykový displej je dokonca ovládaný pomocou SMS, takže keď prídete domov, pri vstupe do obývačky vás zahalí teplo. Ďalšími výhodami by bolo samočistenie s minimálnym úsilím, a tým dosiahnutie dlhších časov zahrievania, ako aj rovnomerné rozloženie teplého vzduchu bez prachu a bez hluku. Dvere bez skreslenia a absolútne vzduchotesné liate dvere zaisťujú optimálne zabezpečenie domova. Už ste presvedčený !? Pozrime sa na galériu obrázkov.

Ľahko udržiavateľné povrchy a nadčasový dizajn od Rika Miro

Peletový sporák Miro

Vďaka veľkým posuvným dverám a ovládaniu Rika WiFi cez tablet alebo smartphone je Rika Roco skutočným pútačom pozornosti

úzky dizajn od spoločnosti Roco

Model Kapo s displejom Rika a variabilným opláštením

Oceľové telo-vymeniteľné-v rôznych prevedeniach-Kapo

Dizajn Kapo sa hodí do každej miestnosti

Oceľové telo a bunda-vymeniteľné-kapo

Pieskovcový obklad Topo II vyzerá ako drevo

Peletová pec s čiernou mriežkou a povrchovou úpravou z dreva

s verziou dreva biologicky nezávadnou

V bridlicovo bielej farbe pre väčšiu nadčasovosť

s povrchovou úpravou z prírodného kameňa a vápenca

 Pre prírodné prostredie so skvelým dizajnom od MiraNadčasová elegancia Miro-Pellet-openRám-vrchná časť čiernej farby-vzhľad prírodného kameňa-MIROs-odlišným dizajnom a prevedením-Miros povrchovou úpravou drevo-alebo-s-prírodným kameňom-rokokočierna s bielym okrajom-rokokomoderná verzia s displejom na bočnej strane Roco