Interiérový dizajn

Mix & Match v interiéri – redizajn bytu v španielskej Barcelone

Mix & amp; Match -interiér-redizajn-cement-obklady-betón-otvorená-kuchyňa

Na Mix & Match in the interior je o kombinovaní rôznych materiálov a už dávno to nie je nová téma v móde. Tento trend sa prenáša aj do obývačky a konečne by ste mali byť odvážnejší a viac kombinovať. Inšpiratívnym príkladom na tému je tento byt v španielskej Barcelone. Nedávno bol prepracovaný a v zmesi & Spojte sa štýlovo. Používa sa predovšetkým betón, cementové dlaždice, drevo a čierna oceľ. Výsledkom je útulná obytná atmosféra s loftovým charakterom.

Zmiešať & Zlato v interiéri – cementová dlažba, betón, drevo a čierna

Mix & amp; Zodpovedajte -interiéru-redizajnu-obývačky-štýlu podkrovia-betónu

Keď vojdete do bytu, vchodom sa dostanete do priestoru, ktorý kombinuje kuchyňu, obývačku a jedáleň. Tieto sú od seba vizuálne oddelené dizajnom podlahovej krytiny, ale zároveň kombinované s harmonickým celkom zmesou materiálov. Drevo, betón, cementové dlaždice a čierna farba vytvárajú hravý celkový obraz a na určitých miestach sa používajú tak, aby sa vytvorili rôzne oblasti bez akéhokoľvek skutočného vymedzenia. Kedysi bola medzi obývačkou a kuchyňou priečka. Dnes môžete vidieť iba jeho nosiče a otvára sa priestranná príjemná miestnosť.

Zmiešať & Zápas v interiéri – útulný byt podkrovného charakteru

Mix & amp; Zlaďte -interiér-redizajn-otvorená-kuchyňa-čierna-drevo-cement-dlažba

V kuchyni s priľahlým jedálenským kútom sú podlaha, kuchynská stena a stena za jedálenským stolom položené s krásnymi cementovými dlaždicami. Takýmto spôsobom je celá kuchyňa-jedálenská časť opticky oddelená od zvyšku miestnosti. Cementové dlaždice vynikajú ako dôležitý dizajnový prvok spojený s tradičnou španielskou keramikou. Povrch prírodného dreva sa perfektne hodí k okrovej farbe motívov dlaždíc. Kombinácia dreva a keramiky vytvára príjemný dotyk, ktorý je charakteristický pre každú španielsku kuchyňu. Naproti tomu kuchynské fronty a akcentovaná stena sú navrhnuté výlučne v matnej čiernej farbe. Hrubý betónový vzhľad vytvára prechod medzi plochami, ale aj medzi materiálmi.

mix-match-interiér-redizajn-cement-dlaždice-akcent-bambus-jedáleň

Matné čierne povrchy, betón a drevo sú dizajnové prvky, ktoré sa používajú v každej oblasti krásneho bytu. Vďaka tomu bude byt pôsobiť harmonicky a príjemne. Na mnohých miestach je dokonca možné vidieť všetky materiály vedľa seba. Čerstvé zelené bambusové rastliny zjemňujú trochu strohý efekt a jednoduché proporcie nábytku.

mix-zápas-interiér-redizajn-cement-dlaždice-betón-kuchyňa-moderné

Betón a drevo spolu mimoriadne dobre spolupracujú a navzájom sa dopĺňajú. Prvky vyrobené z čiernej ocele a v zásade čierne akcenty v byte vyjadrujú loftový charakter, ktorý jednoducho dokonale harmonizuje so vzhľadom drsného betónu. Nábytok do obývačky je moderný, jednoduchý a funkčný. Podlaha a obklad prednej steny sú vyrobené z rovnakého dreveného materiálu. Sivá čalúnená sedačka dobre zapadá do ďalších dvoch betónových stien.

mix-zápas-interiér-redizajn-obývačka-otvorená-kuchyňa-betón-španielčina

V spálni môžete vidieť ďalšie variácie už známych materiálov. Strieda sa betón a drevo. Sivá šatníková stena je sotva viditeľná a zdá sa, že je viac ako antracitovo šedá stenová stena. Diskrétne nepriame osvetlenie nastavuje akcenty a príťažlivo a zároveň diskrétne zdôrazňuje hravý nábytok.

mix-zápas-interiér-redizajn-obývačka-loft-drevo-betón

mix-zápas-interiér-redizajn-obývačka-nábytok-sivá-drevo

mix-zápas-interiér-redizajn-spálňa-posteľ-drevo-betón

mix-match-interiér-redizajn-moderná-spálňa-drevená-podlaha-betón

mix-zápas-interiér-redizajn-kúpeľňa-drevené umývadlo-sprcha-sklenená stena

Pôdorys – byt vpravo dole

mix-zápas-interiér-redizajn-byt-plán-pôdorysu

* projekt Egue y Seta