Interiérový dizajn

Minimalizmus v interiérovom dizajne – jednoduchosť a elegancia

Minimalizmus-v-interiéri-dizajn-jednoduchosť-elegancia

Interiérový dizajn závisí od vašich osobných možností, ktoré boli ovplyvnené preferenciami a názormi obyvateľov. Minimalizmus v interiérovom štýle ako štýle zariaďovania je jednou z najbežnejších možností. Kombinuje jednoduchosť a eleganciu v dizajne nábytku, ako aj funkčnosť a rozlíšenie. Starostlivé usporiadanie vytvára pocit priestoru a slobody. Zjednodušené zariadenie je vždy v móde, pretože trend elegantných symetrických tvarov je nadčasový. Preto bude Minimalizmus v interiérovom dizajne Vyberané stále častejšie pre mestské aj vidiecke priestory.

Minimalizmus v interiérovom dizajne – priestor a sloboda

Minimalizmus-v-interiéri-dizajn-obývacia izba-leto-vila

Z Minimalizmus v interiérovom dizajne je ideálnou voľbou pre zariadenie prázdninového domu, ako je tu zobrazený. Prímorská vila s francúzskymi oknami, ktoré prepúšťajú svetlo do miestnosti, a zároveň ponúka nádherný výhľad na malebnú oceánsku krajinu, je návrh, ktorý nemôžete ignorovať. Podlahový prvok okolo budovy je kremeň, obzvlášť udržateľný materiál, ktorý sa často používa na rôzne druhy krytín. Pokračuje v časti interiéru ako podlahová krytina. Na svetlom pozadí, ako aj na bielych stenách, nábytku a doplnkoch v obývacej izbe je možné ľahko rozlíšiť kontrastný čierny tón..

Minimalizmus v interiérovom dizajne v prázdninovom dome

Minimalizmus-v-interiérovom-dizajnovom-spálni-veľké-okná

Kontrast medzi bielou a čiernou je klasický a mohol by byť pre toto miesto veľmi vhodnou voľbou. Môže byť prítomný v interiéri aj exteriéri, kde sa nachádzajú iba biele salóniky. Výsadba v záhrade vonku je doplnkom tejto voľby farby a môže zjemniť a upokojiť vaše vzory. Výzdoba v spálni má starostlivo zjednodušený vzor, ​​ktorému dominuje biela a sivá. Čierna je iba naznačená v textilnej konfigurácii, ktorá sa používa na perinu a vankúše. Cieľom je použiť modrú, v súlade s výhľadom na more cez francúzske okná. Zelená, morská a čiernobiely minimalizmus v interiérovom dizajne je to, čo zaisťuje pohodlie a samotu v medziach tejto vily v talianskom štýle.

B. Angelov

Minimalizmus v relaxačnej zóne

Minimalizmus-v-interiéri-design-relaxzone-relaxačná zóna

Lehátka

Lehátka pri bazéne s minimalizmom

Minimalizmus v exteriéri

Minimalizmus v exteriéri