Halloween

Pozvánka na Halloween – vyrobte si pozvánky na strašidelnú párty

Halloween pozvánka-urob si sám drotár-pop-up-pozvánka-netopier

Noc pred všetkými svätými sa blíži a opäť je čas na Halloween! Každá dobrá halloweenska párty začína strašidelným pozvaním, ktoré hostí informuje o motte. the Pozvánka na Halloween by mali odkazovať na požadované kostýmy, informovať o presnom čase a mieste a prípadne tiež obsahovať strašidelné príslovie ako text pozvánky. V tomto článku nájdete niekoľko nápadov na strašidelné pozvánky na Halloween, ktoré sú vhodné pre deti i dospelých.

Vytvorte si vlastnú pozvánku na Halloween

Pozvánka na Halloween tinker-idea-papier-čierne-netopiere-pozvánky

Ak plánujete halloweensku párty doma, mali by ste kreatívne navrhnúť pozvánky, aby ste zaistili očakávanie svojich hostí. Pozvánky si môžete ľahko vyrobiť sami a vložiť ich do zodpovedajúcich obálok. Vždy je vhodné zladiť pozvánku s presným mottom večierka. Pozvánky na netopiere na Halloween sú napríklad vhodné pre deti i dospelých a dajú sa ľahko navrhnúť pomocou vhodnej šablóny.

Vytvorte a napíšte svoju vlastnú kreatívnu pozvánku na Halloween

Pozvánka na Halloween tinker-bat-wings-pozvánka-text-písať

Môžete vytvoriť netopieriu pozvánku na Halloween s pohyblivými krídlami, ktoré odhaľujú text pozvánky. Na tento účel by ste mali navrhnúť pozvánku na Halloween z troch častí, ktoré sú zviazané svorkou na vzorovú tašku. Vzor tejto pozvánky nájdete na konci článku.

Nápady na desivé pozvánky na Halloween

Šablóna pozvánky na Halloween-kostra-pozvánka-kartička-čierne-obálky

Na skutočné strašidelné večierky by ste určite mali navrhnúť strašidelné pozvánky. Kostry v malých obálkach, pozvánky s krvavým písmom alebo krvavé škvrny a úmrtné listy s kreatívnym textom sú len časťou možností. Nechajte svojej kreativite voľný priebeh a pripravte svojich hostí na strašidelnú párty.

Vytvorte strašidelnú pozvánku na Halloween – lebku

Pozvánka na Halloween-urob si sám-drotár-šablóna-lebka-pozvánka

Ak tento rok oslavujete Halloween podľa hesla „Festival nemŕtvych“, pozvánky môžete navrhnúť ako strašidelné lebky. Jednoducho nájdite na internete vhodnú šablónu a ozdobte si karty, ktoré ste si sami vyrobili.

Ozdobte obálky na pozvánky

halloween-pozvánka-obálky-zdobenie-netopier-kresba-odtlačku prsta

Ak urobíte pozvánku na Halloween sami, môžete pozvánky nielen strašidelne, ale aj okoreniť obálky. Tieto strašidelne krásne netopiere predstavujú skvelý nápad, ktorý je vhodný aj pre deti.

Nakreslite strašne krásnu pálku

halloween-pozvánka-pozvánka-pohľadnica-obálka-zdobiaca-pálka

Bat pre obálku je veľmi ľahko navrhnuteľný, na čo potrebujete iba atramentovú podložku a čierny fineliner. Stlačte palec na atramentovú podložku a odoberte odtlačok prsta na obálku. Potom nakreslite krídla a tvár netopiera a halloweenska dekorácia pre obálku je pripravená.

Pozvánka na Halloween na párty Haunted House

halloween-pozvánka-strašidelná-pozvánka-drotár-pečiatka

Príprava na halloweensku párty môže byť veľmi nákladná. Ak máte pred večierkom nejaký voľný čas, môžete si pozvánky vyrobiť sami z jednoduchých materiálov a ušetriť peniaze. Na ďalší nápad nám stačia listy papiera, tlačiareň, čaj a pečiatka víťazstva.

Navrhnite pozvánku na Halloween so škvrnami od čaju

halloween-pozvánka-pozvánka-karta-cool-efekt-urob si sám-nápad

Najprv si vymyslite kreatívny text na pozvánku na Halloween alebo nájdite vhodné riekanky na internete. Potom môžete jednoducho navrhnúť pozvánku pomocou programu Word a vytlačiť ju čiernobielo na biely papier. Na vytvorenie mrazivého efektu môžete vytlačené pozvánky zafarbiť čajom a nechať uschnúť na vzduchu.

Vyrobte si voskové pečate sami

halloween-pozvánka-strašidelná-pozvánka-pečiatka-krv-červeno-pečatný vosk

Keď sú pozvánky suché, môžete urobiť niekoľko škvŕn od krvi pomocou červeného potravinárskeho farbiva na strašidelnejšie a strašidelnejšie veci. Nakoniec môžu byť pozvánky zapečatené voskovou pečaťou. Ak nemáte k dispozícii žiadny tesniaci vosk, môžete ho nahradiť sviečkovým voskom.

Ozdobte Halloweenske pozvánky tylom

halloween-pozvánka-pozvánky-drotár-tyl-jednoduchý-lacný-nápad

Ak si pozvánky na halloweensku párty vyrábate sami, môžete ich okoreniť niekoľkými trikmi. S tylovou alebo sieťovanou stuhou môžete vytvárať skvelé efekty, ktoré sa perfektne hodia k Halloweenu. Tyl vyzerá ako pavučina a dodáva mu ďalší desivý faktor.

Vyrobte si jednoduché dekorácie na pozvánku na Halloween

halloween-pozvánka-deti-párty-netopiere-drotári-pozvánka-textová tlač

Malé netopiere vyrobíte veľmi jednoducho a rýchlo z hrubej stuhy látky a malých kývavých očiek a využijete ich na ozdobenie halloweenskych pozvánok na detskú oslavu. Ustrihnite čiernu stuhu látky na niekoľko malých kúskov a v strede každého dielu uviažte uzol. Potom na každý uzol prilepte dve krútiace sa oči a ozdobné netopiere sú pripravené. Táto myšlienka je ideálna pre ručné práce s deťmi.

Vytvorte pre deti jednoduché pozvánky na Halloween

halloween-pozvánka-deti-párty-pozvánka-drotárstvo-toaletný papier-krútiť očami

Ak robíte pozvánky na detskú halloweensku párty, musíte vytvoriť dizajn, ktorý je zároveň strašidelný a roztomilý. Krvavé škvrny a strašidelné kostry sú v tomto prípade dosť nevhodné. Mali by sa spoliehať skôr na duchov, múmie a príšery.

Nápady na text pozvánky na Halloween

halloween-pozvánka-pozvánka-text-nápad-pozvánka-tlač kariet

Text karty je dôležitou súčasťou pozvánky na Halloween. Malo by byť čo najkreatívnejšie, ale tiež obsahovať všetky informácie o čase, mieste a dress code. Rýmované výroky sú skvelý nápad a sú obzvlášť príjemné, ale samozrejme nie sú nevyhnutné.

Textový nápad na pozvánku na halloweensku párty

halloween pozvánka pozvánka text strana tekvica desivý nápad

Ak chcete, aby bola pozvánka jednoduchá, môžete sa rozhodnúť pre krátku verziu textu pozvánky. Mali by ste sa držať strašidelnej slovnej zásoby a písať text tak, aby bol príjemný a trochu strašidelný. Niekoľko rýmov, na druhej strane, môže objasniť, že odmietnutie neprichádza do úvahy.

Pozvánka na Halloween – ako text pozvánky použite riekanky

halloween pozvánka na párty pozvánka na pozvánku na textový nápad

* Šablóna pre netopierie pozvanie tu.