Halloween

Čiernobiele nápady na dekoráciu halloweenskej párty a tipy na remeslá

halloween party dekorácie nápady dezertný stôl stromy tekvice cupcakes

Pre súčasných majiteľov domov, ktorí chcú, aby ich dekorácie boli rovnako štýlové ako celý ich interiér, by táto funkcia mohla byť odpoveďou. Tradičné halloweenske dekorácie a farby nie sú pre každého. Ak máte radi niečo viac šik, rozhodnite sa pre honosné čiernobiele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty! Vytvoríte úžasne pochmúrny efekt.

Nápady na výzdobu halloweenskej párty – čiernobiele tekvice s originálnymi vzormi

nápady na dekoráciu halloweenskej párty, tekvicový obraz, čiernobiely vzor

Tekvice by na halloweenskej párty samozrejme nemali chýbať. A keďže existujú aj snehobiele tekvice, nič vám neprekáža, ak si vážite fakt, že párty výzdoba je navrhnutá čiernobielo. Hore sa môžete pozrieť na niekoľko skvelých inšpirácií a nápadov na dekoráciu halloweenskej párty, ktoré môžete použiť na vymaľovanie tekvice a vytvoriť tak jedinečnú párty dekoráciu.

Nápady na výzdobu halloweenskej párty – ozdobte tekvice stužkami

halloween party dekorácie nápady umelé tekvicové stuhy slučky

Môžete tak ozdobiť umelé aj pravé tekvice. Je to skvelá voľba, ak hľadáte elegantnejšie nápady na dekoráciu Halloweenskej párty. Potrebujete len pekné čierne stužky a mašličky a biele tekvice. Popruhy je najlepšie lepiť tak, aby nekĺzali.

Dekorácia na halloweensku párty z lebiek

Hľadaj lebky, pripevni na ne povrázok a potom vytvor takú kyvadlovú ozdobu. Je vhodný na vnútorné i záhradné párty. Ako vidíte, stačí trocha fantázie, aby ste prišli na skvelé nápady na dekoráciu Halloweenskej párty.

Vyrobte si na Halloween jednoduchý veniec do dverí

halloween party dekorácie nápady dverný veniec biela látka pavúky čierna

Možno už dokonca viete, ako sa robí tento veniec. Na dekoráciu potrebujete veľa bielych pásikov látky, prsteň z akéhokoľvek materiálu a pavúka. Kúsky látky uviažte jeden po druhom okolo krúžku. Tu stačí jednoduchý uzol. Pokračujte v tom, kým sa nevrátite na začiatok. Nakoniec ozdobte niekoľkými pavúkmi alebo akoukoľvek inou ozdobou, ktorá sa vám páči.

Nápad na dekoráciu z venca z čierneho peria

Čierne a biele nápady na dekoráciu halloweenskej párty jarný veniec

Čiernobiele nápady na výzdobu halloweenskej párty – Vkusné svietniky na elegantnú halloweensku párty

Čierne a biele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty sklenené svietniky

Svetlo pri sviečkach je „večer pred Sviatkom všetkých svätých“ absolútnou nevyhnutnosťou. Elektrické svetlo jednoducho nemá taký záhadný efekt. Tieto nádherné sklenené svietniky sú vyrobené z vkusnej čiernej a bielej farby Nápady na dekoráciu na halloweensku párty bol ozdobený tak, aby vytvoril pochmúrne, ale elegantné ústredné miesto.

Potrebuješ: Niektoré sklenené svietniky, hrnčeky alebo dokonca zaváraninové poháre, prístup na internet a tlačiareň, biely pergamenový papier, nožnice a obojstrannú pásku.

KROK 1: Starostlivo zmerajte výšku a obvod každého skleneného svietnika, ktorý zdobíte.

KROK 2: Naskenujte alebo si stiahnite zadarmo čiernobielu ilustráciu do počítača. Pomocou programu na úpravu obrázkov, ako je napríklad Adobe Photoshop, upravte veľkosť a orientáciu svojich svietnikov.

KROK 3: Keď sú veľkosti obrázkov nastavené, vytlačte ich na biely pergamenový papier. Pred použitím vzorov nechajte atrament úplne vyschnúť.

KROK 4: Vystrihnite pergamenový papier na presnú výšku každého držiaka sviečky, ale ponechajte prekrývanie 2 alebo 3 palce po obvode.

KROK 5: Pergamenový papier pevne omotajte okolo každého držiaka na sviečku a presahy zaistite obojstrannou páskou.

Na záver pridajte do svojich strašidelných halloweenskych lampášov sviečky alebo vonné sviečky

Čiernobiele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty – tašky „Trick or Treat“

Čiernobiele nápady na dekoráciu halloweenskej párty a kabelky

Tu je nápad, ktorý by ste si obliekli aj po Halloweene. Tieto štýlové čiernobiele kabelky sú ideálne pre „triky alebo treaters“ a dajú sa veľmi ľahko navrhnúť a urobiť sami.

Na tento projekt budete potrebovať: biela ľanová taška, internet a tlačiareň, nažehľovačky, nožnice a žehlička.

KROK 1: Naskenujte alebo si stiahnite obrázok podľa vlastného výberu bez autorských práv (pdclipart.org je dobrá webová stránka na ilustráciu)

KROK 2: Upravte veľkosť a orientáciu obrázku na taške. Ak váš návrh obsahuje slová, budete ich musieť prevrátiť pomocou programu na úpravu obrázkov, ako je napríklad Photoshop.)

KROK 3: Vytlačte vybraný obrázok na nažehľovací prenosový papier (dá sa objednať z Amazonu alebo je k dispozícii v obchodoch s remeslami).

KROK 4: Podľa pokynov výrobcu vyžehlite vzor na svoju halloweensku plátenú tašku.

Je to taký jednoduchý nápad, ale veľmi efektívny a profesionálne vyzerajúci. Vaky budú tiež dobre vyzerať zavesené v miestnosti ako súčasť čiernobiele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty.

Nápady na výzdobu halloweenskej párty – ponuré halloweenske girlandy

Čierne a biele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty perový veniec

Na neobvyklý a štýlový dekoratívny trik sú tieto na Halloween priam ideálne. Skúste postriekať falošný veniec listov čiernou farbou. Potom to dajte ako súčasť strašidelného ťažiska vo vašej čiernobielej schéme Halloweenskej dekorácie. Tu zobrazený obrázok má tenké jemné listy, ktoré vyzerajú ako havranie perie. Veľmi vhodné pre toto tmavé obdobie!

Nápady na dekoráciu na party Halloween – príšerný luster

Čierno-biela-Halloween-párty-dekorácia-nápady-visiaca-lebka

Musíte nájsť nejaké príšerné modely z papierového machu alebo plastu z miestneho obchodu, blšieho trhu alebo remeselného obchodu. Výber je na tebe. Sú tu zobrazené lebky, ale rovnako dobre by poslúžili aj akékoľvek iné strašidelné predmety. Potom ich úplne zalejte sprejovým lepidlom a uduste čiernymi alebo bielymi trblietkami. Len čo tieto uschnú, vaše temné umelecké dielo môže byť vystavené svetlu na stuhe, akorde alebo dokonca reťaziach. Super strašidelný lustrový efekt.

Zvláštne terária pre fascinujúce čiernobiele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty

Čierno-biele-Halloween-párty-dekorácia-nápady-terárium-urob si sám

Na niečo trochu iné a určite zaujímavú tému rozhovoru na večierku. Tu je pár tipov na tvorbu, ako vytvoriť displej z neobvyklých a zvláštnych terárií. Sú vystavené vo výklenku, parapete alebo na bočnom stole, aby fascinovali vašich hostí.

Potrebuješ: Poháre očistite viečkami, pevnými vetvičkami, bielou a čiernou farbou v spreji a horúcou lepiacou pištoľou.

KROK 1: Pred použitím sa uistite, že každá nádoba a viečko sú čisté a suché.

KROK 2: Postriekajte niekoľko pevných vetvičiek bielou farbou a keď sú úplne suché, prilepte ich na vnútornú stranu každého viečka nádoby tak, aby stáli rovno. Vetvy by mali byť kratšie ako okuliare.

Čiernobiele nápady na dekoráciu halloweenskej párty terária

KROK 3: Postriekajte všetky hrozné prvky, ktoré použijete vo svojej reklame, čiernou alebo bielou farbou.

KROK 4: Horúcou lepiacou pištoľou prilepte falošný hmyz a „vzorky“ na konáre. Uistite sa, že dekorácie zostanú dostatočne malé, aby sa zmestili do pohárov, keď zapečatíte terária.

KROK 5: Keď všetka dekoratívna kompozícia zaschne, opatrne položte každú nádobu hore dnom na viečka a pevne zaskrutkujte.

Na skutočne pôsobivé zobrazenie môžete pridať falošného vtáka, ako je tu zobrazená vrana. Očividne to nevyžaduje farbu v spreji!!

Senzačné čiernobiele halloweenske tekvice

Čierno-biele-Halloween-Párty-Dekorácia-Nápady-biele-tekvice

Ako senzačný záverečný prvok, namiesto maľovania tradičných tekvíc alebo Jacka O’Lanternsa na oranžovú, vyskúšajte tieto výrazné čiernobiele prevedenie. Tieto budú medzi vašimi skutočne zábavné Nápady na dekoráciu na halloweensku párty pozri.

Čierno-biele-halloweenske-dekoračné-nápady-biele-tekvice

V kombinácii s strašidelným osvetlením to bude čiernobiele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty vytvorte zodpovedajúcim spôsobom desivý a veľmi štýlový efekt doma „večer pred Sviatkom všetkých svätých“.

od Jaz

Sladkosti

Čiernobiele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty, cukríky

Zdobené poháre

Čierno-biele-Halloween-Párty-Dekorácia-Nápady-ozdobené-okuliare

Dekorácia na krbovej rímse

Čiernobiele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty

Čierne a biele tekvice

Čiernobiele tekvice nápady na dekoráciu Halloweenskej párty

Čierny veniec vyrobený z mašličiek

Čiernobiele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty, tipy na remeslá

Očarujúce tekvice

Čierne a biele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty tekvice

Tienidlo

Čierne a biele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty tienidla

Čierne ruže

Čierno-biele-Halloween-párty-dekorácia-nápady-čierne ruže-tyrkysová

Miska na cukríky

Čierne a biele nápady na dekoráciu Halloweenskej párty, hrnčeky na cukríky