Halloween

Halloween kostým pre bradatých ľudí – kreatívne nápady na obliekanie s bradou

Nájsť bradatý halloweensky kostým môže byť niekedy náročná úloha. Je tiež ťažké nalíčiť sa na Halloween alebo nosiť falošnú bradu. Skoro všetky populárne príšery alebo duchovia sú bez brady. Kedy ste napríklad naposledy videli bradatého upíra? Z tohto dôvodu sme pre vás zostavili aktuálny zoznam nápadov pre všetkých fanúšikov Halloweenu s bradou. Nechajte sa tým inšpirovať a objavte pre seba taký outfit, ktorý pristane vašim mužským vlasom.

Zodpovedajúci halloweensky kostým pre bradáčov

zodpovedajúci halloweensky kostým pre bradaté nápady

Každý Halloween sa hľadá najlepší halloweensky kostým pre mužov s bradou. Našťastie nápady a inšpirácia sú všade, pretože televízia, filmy a najmä celebrity a popkultúra ponúkajú na Halloween plné bradaté postavy. Svoju bradu môžete rýchlo premeniť na ľubovoľný počet takýchto vzhľadov bez toho, aby ste si k nej museli nutne kupovať drahý kostým. Navyše nemusíte na Halloween nosiť taký outfit. Niektoré nápady na kostýmy pre mužov s bradou sa dajú rýchlo a ľahko implementovať. Pravdepodobne ich môžete zladiť s vecami, ktoré ste nechali ležať doma.

Drevorubačský halloweensky kostým pre nositeľa brady s károvanou košeľou a tekvicami

Naplánovať si takto bradatý halloweensky kostým sa môže zdať obmedzené, ale v skutočnosti otvára úplne nový svet možností. Od drevorubača až po severského Vikinga existuje mnoho klasických možností, ktoré môžu bradatí muži využiť. Navyše, vaše fúzy môžu byť buď 100% prírodné, aby bol váš vzhľad ešte autentickejší, alebo na takúto príležitosť môžete použiť falošnú bradu. Brada preto môže byť dokonalým doplnkom, s ktorým sa dá kostým ešte lepšie identifikovať. Potom tento Halloween odlíšte od ostatných a použite vlasy na tvári ako súčasť strašidelného oblečenia. Tí, ktorí tomu chcú venovať trochu viac času a trpezlivosti, môžu na dosiahnutie úžasného vzhľadu použiť farby brady.

Prezlečte sa za démona alebo diabla

Na halloweenske líčenie sa nalíčte a prezlečte sa za démona alebo diabla

Takýto kostým ponúka veľa tvorivej flexibility. Správna kombinácia outfitu a strihu brady vo vás môže vyvolať pocit priam diabolského. Navyše si s fúzikmi a bradkou môžete vytvoriť démonický alebo diabolský vzhľad zo starej školy. V opačnom prípade skúste len popustiť uzdu vlastnej fantázii. Nedokážeme si predstaviť, že by mnoho čertov nosilo ružovú alebo žltú farbu. Červená a čierna sú preto lepšie možnosti. Napriek tomu sa v tomto prípade k nemu môže rovnako dobre prispôsobiť aj outfit pozostávajúci z koženej bundy a rohov.

Halloween kostým pre bradatých ľudí ako záhradný trpaslík

Záhradný kostým trpaslíka vo dvojici s kombináciou modrej košele a opaska so špičatým klobúkom

Nielen, že je to skvelý kostým pre bradatých mužov, je to tiež perfektný outfit pre páry alebo rodiny. Len čo nájdete pár, vezmite si modrú košeľu, veľkú zlatú sponu, špičatý červený klobúk a špičkové topánky. Každý pozná záhradných trpaslíkov a môžu z vás vyzerať dosť strašidelne. Vytvorenie takéhoto kostýmu je tiež hračka. Nechajte si narásť bradu do biela. Vezmite si veľkú modrú košeľu alebo top, ktorý sa hodí k sivým nohaviciam. Doplňte to klobúkom v tvare kužeľa.

Bradatý pirát ako Jack Sparrow alebo Blackbeard

bradatý pirát s horiacou cigarou v ústach ako halloweensky kostým pre bradatých ľudí

Prezlečenie za piráta určite nie je nič výnimočné, pretože pirátske kostýmy na Halloween boli tisíckrát navrhnuté ako nápad. Avšak kvôli nápadu na kostým na poslednú chvíľu pre chlapcov s bradou môžete získať náplasť na oko a čiapku takmer v každom kostýmovom obchode. Je preto pekné mať túto možnosť, keď vás tlačí čas. Najlepší piráti sú tiež bradatí. Zlý pirát je tiež tak jednoduchý a klasický na výber. Na to, aby sa táto myšlienka stala skutočnosťou, skutočne nepotrebujete veľa príslušenstva.

darebák pirát čiernej brady so svojim spoločníkom na halloweensky kostým pre nositeľov brady

Jack Sparrow je skvelou voľbou pre tých, ktorí sú pripravení vyformovať silnú bradku. Plné nasadenie na vašu postavu by znamenalo zapletať si aj vlasy na brade, ale nie je to povinné. Pridajte k tomu šatku, bielu košeľu a pirátsky klobúk a tento kostým je hotový. Blackbeard vynikol so svojimi nepriateľmi a priateľmi zapálením sviečok na fúzoch a vlasoch. Jeho nepriatelia hovorili, že vyzeral, že je vždy v plameňoch a fajčí ako z Pekla. Pravdepodobne to môžete replikovať jednoduchými výparmi e-cigariet.

Halloweenový kostým Khal Drogo na fúzy

kostým khal dorgo z hry o tróny ako výstroj pre bradatých mužov

Napriek tomu, že sa kultová séria „Hra o tróny“ skončila, mnohí fanúšikovia si postavy stále uchovávajú v srdci. Tak už nehľadajte, pretože Khal Drogo je so svojim strašným vzhľadom vynikajúcim nápadom na bradatý halloweensky kostým. Za týmto účelom stmavte oči a namaľte niekoľko prúžkov na hrudník. Pridajte si okolo pása veľké kožené opasky, niekoľko kožených náramkov a veľký meč a máte hotovo.

pár oblečený ako khal drogo a daenerys targaryen khaleesi z kultovej série

Ak máte v sérii aj vlasy dlhé ako Jason Momoa, zviažte ich do nízkeho chvosta a pridajte niekoľko drobných držiakov na chvost, aby ste si oddýchli fúzy. Vezmite si vlastné Khaleesi alebo využite Halloween ako perfektnú príležitosť nájsť svoju kráľovnú. Takže nemôžete pokaziť ani tematickú postavu z Hry o tróny na Halloween 2020.

Rocková hviezda alebo top kostým ZZ

rocková kapela zz top s dlhými bradami

Dvaja z členov skupiny ZZ Top majú dlhé fúzy, ktoré všetci poznáme a milujeme – Billy Gibbons a Dusty Hill. Je iróniou, že bubeník sa volá Frank Beard (Bart). Pre tých z vás, ktorí majú skutočne epické dlhé fúzy, môže byť kostým ZZ Top vrcholom bradatej halloweenskej zábavy. Dvaja z týchto troch klasických rockerov majú už roky najväčšie brady v hudobnej histórii. Ak chcete vytvoriť vzhľad sami, môžete byť na Halloweenskej párty rovnako legendárni. Je to teda vaša šanca dokázať, že každá žena je bláznivá do ostro oblečeného muža. Či už sa inšpirujete chalanmi v ZZ Top alebo vlasovými metalovými ikonami 80. rokov, vzhľad rockovej hviezdy je vždy štýlový. Aby ste to urobili správne, vezmite si koženú bundu, veľa šperkov a šatku a pripravte sa na dynamické rytmické pohyby s hlavou celú noc..

Rick Grimes z filmu „The Walking Dead“

zombie outfit ako halloweensky kostým pre bradatého rika so zbraňou a košeľou s krvou

Ak hľadáte bradaté televízne postavy na Halloween, Rick z „The Walking Dead“ je aktuálnym favoritom popkultúry. Vezmite si svetlohnedú košeľu s gombíkmi, opasok, kovbojské čižmy a rifle a špinavé vlasy, aby ste mali skutočný zážitok. Pridajte falošné zbrane a na svojej ceste môžete „zabiť“ niekoľko zombie. Sami však tiež zistíte, že mnoho ďalších postáv zo série poskytuje skvelú inšpiráciu na halloweenske kostýmy pre mužov s bradou.

Oblek John Wick ako halloweensky kostým pre fúzy

John Wick oblek v čiernej farbe so vzduchovkou ako halloweensky kostým pre fúzy

Na to, aby ste vytvorili jednu z najlepších postáv akčného filmu za posledné desaťročie, stačí oblek na mieru, vlasy po plecia a poddajne vyzerajúca kozia koza. Tiež sa obliekate ako Keanu Reeves a kto by nechcel vyzerať ako tento herec? Každý na večierku sa určite postará o to, aby sa k vašim šteniatkam alebo domácim zvieratám správal mimoriadne láskavo. Čo by ste teda odporučili, ak chcete vyzerať ako John Wick, je najskôr vziať si ako základ kostýmu čierny oblek. Potom budete potrebovať vestu na päť gombíkov, čiernu pevnú kravatu, čiernu košeľu, čierne spoločenské topánky, plyšovú bábiku a nakoniec airsoftovú zbraň.

Oblečený v kostýme Ragnara ako viking s plnou bradou

ragnarský kostým na halloweensku výzdobu ako viking lothbrok

Ak chcete vyzerať ako Ragnar Lothbrok, bude ľahké zistiť, či ste na veľkosť. Na to však budete pripravení čeliť boju, ktorý je pred vami, rovnako ako to robí známy blonďavý herec s Vikingami. Napríklad, ak máte záujem kopírovať jeho vzhľad, budete potrebovať kožené brnenie, stredovekú tuniku, stredoveký renesančný prsteň, ostrý náramok. Oblečenie možno dopĺňajú čierne šnurovacie nohavice, pruhovaný hod na kožušinu, stredoveký štít a čierne topánky. Ako Viking sa teda na Halloween môžete len ťažko pomýliť, pretože je to vhodný kostým. S blond vlasmi a blond bradou to celé bude vyzerať celkom reálne. Vzhľad však môžete doplniť aj akýmkoľvek typom zbrane, napríklad mečom alebo sekerou.

Oblečte sa ako vlkodlak alebo rosomák

mladý muž s bradou vymodelovaný ako vlkodlak

Už vás niekedy celý rok nazývali vlkolakom kvôli hustej brade alebo kvôli tomu, že ste sa nechceli oholiť? Teraz je načase to využiť a stať sa nimi. Ak skombinujete kostým vlkodlaka s bradou, možno nebudete potrebovať ani masku. Na tvári už máte množstvo vlasov. Oblečte si roztrhanú flanelovú košeľu, rifle a dlhšie uši a získate takýto kostým.

muž s dlhými kučeravými vlasmi oblečený ako vlkodlak na Halloween

Ak aj vy robíte s bradou pekné veci, Wolverine je skvelou voľbou na použitie vášho zastrihávača alebo zastrihávača fúzov. Všetko, čo potrebujete, je tielko, cigara, gél na vlasy a obrovské čepele. Tieto by mali vyčnievať do a von z členkov. Myslíte si, že by posledná časť mohla byť trochu náročná na vykonanie? Asi máš pravdu Pár natretých rukavíc s ľadovými stonkami však môže celkom dobre fungovať aj ako ostré čepele. Ale pokojne v tom buďte kreatívni.