Domy snov

Luxusný vysnívaný dom s exkluzívnym zariadením v Kalifornii

moderný bazén snov v exkluzívnom dome

Nachádza sa hneď po celom svetovo známom Sunset Strip, na žiadaných „Vtáčích uliciach“ luxusný domov snov s exkluzívnym nábytkom ponúka moderný štýl bývania. Dom, inšpirovaný kalifornským životným štýlom, ktorý kombinuje vnútorné a vonkajšie priestory, je skutočným zázrakom modernej architektúry. Bohato presklená fasáda ponúka nádherný výhľad na okolie, mnoho útulných drevených terás a záhradných terás je lákavých. Terén je kopcovitý, čo na jednej strane spôsobilo ťažkosti pri stavbe domu, ale na druhej strane zaisťovalo dobrú viditeľnosť pre obyvateľov. Vy si tak môžete nerušene užívať nádhernú krajinu.

Luxusné Dom snov s exkluzívnym zariadením

moderné okno do obývačky

Populárny európsky návrhár Luca Colombo to má Dom snov s exkluzívnym zariadením zdobené. Nič nešetrilo – jemné látky, útulný a štýlový nábytok a zaujímavé obrázky dodávajú interiéru moderný vzhľad. Talentovaný dizajnér dal veľa dreva a kameňa, aby sa majitelia domov cítili príjemne. Podlahová krytina opticky spája interiér a exteriér. Vonkajší krb je logickým pokračovaním jedálne. Dom je vyzdobený v neutrálnej farebnej schéme. Pekný akcent dodáva tmavý kožený nábytok, zatiaľ čo nádherný výhľad je viditeľný cez veľké okná.

Dom snov s exkluzívnym zariadením a krásnou terasou

Vysnívaná fasáda domu snov

To Dom snov s exkluzívnym zariadením má 5 spální, 6 kúpeľní, domáce kino, bar, niekoľko drevených palúb a krásny vonkajší bazén, ktorý je večer osvetlený zaujímavými akcentovými lampami. Ponúka sa všetko, čo si duša môže priať – v dome sa môže ubytovať širšia rodina i ich hostia. Nechajte sa inšpirovať týmto elegantným štýlom zariaďovania a možno nájdete nápad, ktorý sa dá skopírovať aj u vás doma!

Malá skrinka so elegantným nábytkom

moderná skrinka béžovo hnedá

Neutrálna farebná schéma v jedálni

Jedáleň biele stoličky - biela béžová

Pôvodný vonkajší priestor

Záhrada domáceho kina Steinweg House USA

Veľká terasa s lavičkami

útulná moderná drevená lavička na terasu

Vybavená kuchyňa a útulné posedenie v obývacej izbe

Obývacia časť Kuchynská svetlíková sedačka

Spálňa s nádherným výhľadom

Interiér spálne - béžový

Voľne stojaca vaňa v kúpeľni

biela keramická vaňa

Vonkajšia drevená paluba

Bar California Wood Terrace

Lehátka pri bazéne

Fantastická vila s krásnym výhľadom na bazén

Osvetlená fasáda domu 

Večerné osvetlenie bazéna domov snov

Moderný domov v Kalifornii

elegantný nápad na dizajn luxusného domu snov